Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fiat Bravo Sport Maserati Blue 2010

 

Limuzyna jak h*j, widać krowa która duży ryczy mało mleka daje. Merce, lexy, bentleje, kadilaki, beemy i inne cudeńka były poddawane rozważaniom a wyszło z tego niebieskie punto... w kolorze maserati blue? Mam hulajnoge w kolorze Lamborghini Black.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chlop sie wystraszyl ze przy pokaznej limuzynie panny moga go zajezdzic ? A jeszcze jakby starsze zaczely sie za niego brac myslac ze jest przy kasie to juz calkiem :icon_mrgreen:

Dlatego wybral spokojnieszy samochodzik. Fakt ze bedzie musial sie wiecej napracowac aby cos zwojowac z takim malym silniczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze bedzie musial sie wiecej napracowac aby cos zwojowac z takim malym silniczkiem :)

Rok temu miałem jazdę próbną bravo z salonu, w 1,4 turbo 150 KM, auto b.ładnie się zbierało, aż mnie to zdziwiło (a jeździłem wtedy 200 KM laguną, więc porównanie miałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odpadło koło przydrutowane do dobrego auta.

Chyba wiadomym było że się to nie uda. Alfa ma rozstaw 5x110, a citroen 5x108.

Niby jak to miało pasować.

A tak BTW są felgi 16' do alfy romeo stalowe...

I dodam też, że felgi od opla vectra mają wspomniane 5x110, ale inne ET.

Ale cokolwiek stanie sie w Alfie to od razu woda na młyn malkontentów...

po prostu jakis debil to pozamawiał i temu nie pasuje...

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cokolwiek stanie sie w Alfie to od razu woda na młyn malkontentów...

 

podobnie jak w przypadku toyoty i ich wszystkich akcji naprawczych... alfa przynajmniej jest ładna! :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

ciekawe kto to wymyślił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może policja chce nas wziąć na litość. Nie będziemy uciekać, bo przecież Ci bogu ducha winni ludzie zabiją się w trakcie pościgu przez przetargowców :icon_biggrin: Kiedyś też była sprawa ustawionego przetargu gdzie samochód miał mieć regulowane zagłówki tylnych siedzeń i chyba tylko Octavia albo Passat spełniały ten wymóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta,a w Kawasaki pękają ramy....

Najlepsze z przetargów to i tak bodajże terenowe Aro.Żeby włączyć/wyłączyć napęd 4x4 trzeba było wyjść z pojazdu i przekręcić "włącznik"zamontowany w osi kół :icon_mrgreen: :banghead:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby włączyć/wyłączyć napęd 4x4 trzeba było wyjść z pojazdu i przekręcić "włącznik"zamontowany w osi kół :icon_mrgreen: :banghead:

 

zgadza sie... zupełnie jak w uazie, tylko że jakieś 30 lat wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odpadło koło przydrutowane do dobrego auta.

Chyba wiadomym było że się to nie uda. Alfa ma rozstaw 5x110, a citroen 5x108.

Niby jak to miało pasować.

A tak BTW są felgi 16' do alfy romeo stalowe...

I dodam też, że felgi od opla vectra mają wspomniane 5x110, ale inne ET.

Ale cokolwiek stanie sie w Alfie to od razu woda na młyn malkontentów...

po prostu jakis debil to pozamawiał i temu nie pasuje...

 

Nic, nikt nie pozamawial, tylko policja odrzucila oferowane aluminiowe kola tlumaczac sie ich szybkim niszczeniem w warunkach zimowych.

 

Powinni się raczej wziąć za tych, co tak ustawili przetarg, że tylko Insignia spełniała założenia. :banghead:

 

Taka Octavia RS wyszła by dużo taniej, a do policji to i tak by starczyła... :flesje:

 

Alfa wyszla taniej o 20 tys PLN od pozostalych samochodow.

 

Ta,a w Kawasaki pękają ramy....

Najlepsze z przetargów to i tak bodajże terenowe Aro.Żeby włączyć/wyłączyć napęd 4x4 trzeba było wyjść z pojazdu i przekręcić "włącznik"zamontowany w osi kół :icon_mrgreen: :banghead:

 

O rdzewieniu na potege i rozpadajacych sie blachach nie wspominajac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

MOC, ty mnie zadziwiasz. Octavia RS nie była brana pod uwage bo nie spełniała warunków określonych przez policje. Policja wybrała najtańszą ofertę - spośród ofert spełniających warunki określone przez policje. Wcale nie oznacza to, że alfa jest tańsza od octavii rs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zadziwia twoja ignorancja.

 

"Jednak cena za 120 Alf Romeo 159 była o 20 tys. niższa niż za Ople. "

 

"Oprócz Opla Insignia z przetargu na dostawę radiowozów dla naszej policji odpadły takie auta, jak Subaru Impreza WRX, Volvo S60, Mitsubishi Lancer, Seat Exeo 2.0 TSI, Skody Octavia RS i Superb 2.0 TSI oraz Ford Mondeo 2.0 EcoBoost, Volkswagen Passat 2.0 TSI i Honda Accord 2.4 Type-S.

"

 

http://moto.wp.pl/kat,89554,page,2,title,Policyjnym-radiowozom-odpadaja-kola,wid,13185015,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...