Skocz do zawartości

COS JEST KRZYWO?


oklej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qurim , jak kolega wszystko poluźni, a nie podwiesi moto to mu lagi wpadną w półki (jak nie ma fazy ograniczającej) i jeszcze se bidy narobi. PODWIESIĆ SPRZĘT BEZWZGLĘDNIE lub centralna stopka z dociążeniem tyłu. Skoro lagi były mało uszkodzone, to myślę że to kwestia tylko poprawnego ustawienia, lecz to i tak takie wróżenie z fusów, bo tak naprawdę nie wiadomo czym motocykl przywalił i co się uszkodziło poza lagami.

 

pzdr

 

 

No czaję o co chodzi. Ja nie popuszczałem aż tak bardzo. Po prostu tyle co by tylko opór dokręconej śruby "cofnąć" trochę. Wtedy nic się nie wsuwa i nie ucieka a można manewrować częściami. Fakt że w GS500 miałem centralkę ale robiłem to sam bez pomocy i koło opierało się o glebę. A na końcu i tak wsuwałem lagi 10mm bo lepiej mi się jeździło po Londynie w takim ustawieniu. W Harrym mam o tyle dobrze że półka i laga mają zatoczenie, nie wejdzie więcej niż się należy bo oprze się o krawędź.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kosztować może dużo. ze 2-3k zł dolna półka ze sztycą.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo "gwarancji montażowej" i tak nie jesteś w stanie stwierdzić tego czy była prostowana czy nie :wink:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Limo wibracje swoją drogą a krzywa półka swoją - dwie różne sprawy. Półka nie jest drastycznie krzywa, jeżdżę tak trzy lata i jest całkiem dobrze, wolałbym jednak rzeby wszystko było na tip top. Drgania wyeliminuję dociążając odpowiednio kierownicę.

Teraz gdy udeżam ręką w jedną połówkę to na drugiej czuję wibracje.

Zajmę sie tym zimą w wolnym czasie.

Edytowane przez Satrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...