Skocz do zawartości

xjr 1200 gazniki


fedek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie silnik zwiększy obroty po psiknięciu. Ogólnie to praca silnika może się zmienić, szybciej, wolniej, równiej itd. Nie ma reguły że zawsze rosną obroty.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje danych do ustawienia poziomu paliwa w xjr 1200,mam serwisowke ze strony forum xjr,,ale jest to serwisowka do xjr 1300 gdzie podana jaest odleglosc plywaka od gornej krawedzi gaznika,ale nie jestem pewien czy w xjr 1200 powinna byc taka sama,nie moge znalezc serwisowki typowo do xjr 1200,za pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zlozyłem wszystko na innych króćcach i jest prawie ok,,,ale czesam a przygazówki huśnie obrotami do 800 -900 a potem znów ok 1200,,dzis zrobiłem pierwsze 50 km,wrażenia z jazdy ,,,bezcenne,,,za paliwo zapłaciłem kartą mastercad,,,może ja sie czepiam a ten model motocykla nie ma tak idealnego biegu jałowego jakbym chciał,wiec prosze mnie uświadomic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

powracam z tematem mojej xjr,kupilem gazniki poniewaz tez ktore byly ssaly powietrze oskami przepustnicy,zalozelem inne i bieg jałowy ok,ale motocykl kręci do 5000 ,,rozebrałem iglice z membranami i porownalem z moimi starymi gaznikami i jest różnica,moje stary byly krótsze,,,teraz pytanie czy były jakieś wykastrowane xjr 1200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam z tematem mojej xjr,kupilem gazniki poniewaz tez ktore byly ssaly powietrze oskami przepustnicy,zalozelem inne i bieg jałowy ok,ale motocykl kręci do 5000 ,,rozebrałem iglice z membranami i porownalem z moimi starymi gaznikami i jest różnica,moje stary byly krótsze,,,teraz pytanie czy były jakieś wykastrowane xjr 1200?

 

były na Francję, Szwajcarię i Niemcy

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam z tematem mojej xjr,kupilem gazniki poniewaz tez ktore byly ssaly powietrze oskami przepustnicy,zalozelem inne i bieg jałowy ok,ale motocykl kręci do 5000 ,,rozebrałem iglice z membranami i porownalem z moimi starymi gaznikami i jest różnica,moje stary byly krótsze,,,teraz pytanie czy były jakieś wykastrowane xjr 1200?

 

były na Francję, Szwajcarię i Niemcy

dzięki Piotrze,,czy masz jakies dane co nalezy przelozyc z tych starych do nowych gaznikow zeby bylo ok?

narazie przelozylem membrany z iglicami ,jutro zrobie probe,,ale moze odrazy cos jeszce trzeba powymieniac? z gory dziekuje za info

poza tym moj egzemplarz to szwajcar

Edytowane przez fedek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po przełożeniu iglic z membranami oraz wymianie dysz motocykl już kręci jak wściekły do samego końca,wykonałem tez regulacje zaworów poprzez wymianę płytek na odpowiednie rozmiary,ale pozostały jeszcze dwa problemy z którymi nie wiem jak sobie poradzić tj:

1 motocykl po przygazówce spadają obroty na 900 następnie powracają do prawidłowych 1200 obr

2 wymieniłem tps i dalej jest brak reakcji ,tzn po wypieciu i wpięciu ponownie tps przy włączonym zapłonie na obrotomierzu jest brak jakiejkolwiek reakcji,zmiana pozycji tps też niczego nie zmienia,tak jakby cały system był martwy,kable łączące tps z modułem sprawdziłem,nie mam dalej pomysłu jak zdiagnozować usterke.

dziekuje za wcześniejsze podpowiedzi i licze na dalsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piloty skladu mieszanki wykrecone 2 obroty,czy dalej wykrecac?na wolnych obrtach czasem jest delikatne pyrkanie w wydechu,tak jakby nie przepalona mieszanka dopalala sie w wydechu,niestety nie posiadam coloturna,czy spadanie do nizszych obrotow to oznaka zbyt bogatej mieszanki na wolnych?jesli tak to bede wykrecal o pół obr aż bedzie dobrze.

 

a jak sprawdzić ten system tps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol artur,,,co ma waku do regulacji pilotow składu mieszanki?odpowiadając na pytanie mam waku,,ale tym zrobię tylko synchro nic więcej

 

Nie chciałbym się wtrącać ale ma dużo.

Dla przykładu jak już ustawisz na waku równiutko wszystkie cylindry to odkręć jedną śrubę regulacji składu mieszanki o 2 obroty i sprawdź wskazania waku dla tego cylindra proszę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...