Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od lat jeżdżę w bieliźnie Alpinusa (koszulka z długim rękawem i gatki) i nie narzekam - komfort termiczny jest naprawdę na przyzwoitym poziomie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam serecznie, proponuje cos bez czego ciezko wytrzymać na motorze zarówno w ciepłe dni jak i chłodniejsze. proponuje bielizne termoaktywna firmy GRAAF, która mozna obejrzec pod adresem http://graff.cil.pl/content.php?cms_id=63

 

GRAFF proponuje Państwu specjalistyczną bieliznę, termoaktywną, której linia nosi nazwę GRAFF-BIOACTIV. Bielizna ta posiada wyjątkowe właściwości termoizolacyjne (chroni skórę przed przegrzaniem i przed przechłodzeniem), doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, szybko schnie nie powodując przykrego zapachu potu. Bielizna GRAFF-BIOACTIV jest antybakteryjna, antyalergiczna, delikatna, sprężysta idealnie przylegała do ciała.

 

Właściwości swe zawdzięcza dzięki zastosowaniu do produkcji specjalnej dwuwarstwowej dzianiny, wykonanej z włókien poliamidowych i mikro włókien ,,Meryl Skinlife’’ poddanej specjalnej obróbce. ,,Meryl Skinlife’’ to unikalna struktura mikro-włókien pokrytych jonami srebra. Użyty do produkcji bielizny nadaje jej wyjątkowych właściwości, o czym przekonali się nasi klienci a my z przyjemnością poddajemy ją Państwa ocenie.

 

Tajemnicą bielizny GRAFF-BIOACTIV jest dwuwarstwowa konstrukcja dzianiny. Po wewnętrznej stronie użyto mikrowłókien ,,Meryl Skinlife’’ i poddano je specjalnej obróbce aby uzyska miły ciepły chwyt. Natomiast zewnętrzna warstwa wykonana jest z włókien poliamidowych.

 

Pot w postaci pary wodnej błyskawicznie przenika przez wewnętrzną warstwę ,,Meryl Skinlife’’ i jest absorbowana przez warstwę zewnętrzną a jej specjalna struktura zapewnia szybkie odprowadzenie jej na zewnątrz. Dzięki temu nie mamy przykrego uczucia wilgoci, czujemy się sucho ciepło i przyjemnie.

 

ceny bielizny (najniższe w Polsce, taniej nawet niz na allegro):

 

Koszulka z krótkim rekawem - 69 zł.

Koszulka z długim rekawem - 73 zł.

Koszulka z długim rekawem golf - 85 zł.

Bokserki - 55 zł.

Kalesony - 73 zł.

 

kontakt gg 4299928, tel, 697410870, e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ciekawa, tylko dobrze byłoby móc te cuda obejrzeć.

Może bedziesz na Moto-Weteran Bazarze w Łodzi?

Noszę się z zamiarem kupna takowej bielizny ale jak dotą ceny mnie skutecznie odstraszały.

Na stronie, do której jest zapodany link, wyczytałem, że w GOSPORCIE można wasze rzeczy nabyć.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiarowoka jest ujednolicona tak jak kazdy inny ciuch, jezeli ktos nosi XL to bedzie taki rozmiar pasowal i z tej bielizny, bielizna ta jest niezwykle komfortowa, kto raz sprobuje nie obejdzie sie juz bez bielizny termoaktywnej, w tej cenie i jakosci nie znajdziecie nic ilepszego a nawet drozsze firmy moga sie sporo nauczyc od Graffa, naprawde polecam z czystym sumieniem, niestety nie bede w Łodzi gwarantuje ze nawet na allegro nie znajdziecie tego towaru taniej ani nigdzie indziej, sami mozecie sprawdzic pelna oferta odziezy termoaktywnej w tym kurtki spodnie i inne pod adresem http://www.sum.com.pl

Edytowane przez summer75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem w GoSporcie w Manufakturze w Łodzi i nic takiego nie mieli firmy Graff.

Była bielizna ale jakiejs firmy z Dąbrowy Górniczej w cenach powiedziałbym tych wyższych.

Może niebawem pojawią się rzeczy firmy Graff albo są w innych GoSportach. Pożyjemy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiarowka jest od S do XXXL dla kazdego cos milego:) ja uzywam takiej bielizny nawet na codzien prawdziwe cudo!!! Nie bede zachwalal tej bielizny, moze ktos sie zdecyduje zakupic i podzieli sie tutaj swoimi spostzrezeniami z jej uzywania

Edytowane przez summer75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Ja osobiscie polecam firme GRENE http://www.allegro.pl/item126894497_bieliz...omplet_xl_.html

Jak kazdy wie na enduro naprawde mozna sie spocic ... i gdyby nie takie ciuszki to jezdzilabym non stop mokra ... a jak to koledzy napisali - nikt nie lubi spoconych mezczyzn - to ja dodam, ze kobiet tym bardziej!

Jak to mawiaja - " NIE MA NIC GORSZEGO OD CIEPLEJ WODKI I SPOCONEJ KOBIETY" ;O)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśłi chodzi o cenę to oferta GRENE jest lepsza zdecydowanie. Nie wiem jak z jakościa ale chyba Duńczycy byle czego nie robią (nie sugeruję tu, że bielizna f-my Graff jest nic nie warta), więc skoro nie mam mozliwości przymierzenia ani jednego ani drugiego to oczywiście wybiorę ofetę tańszą.

Jak już nabęde i pochodzę w tej bieliźnie to napisze co i jak.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...