Skocz do zawartości

honda ft500 '82....poszukuje czegokolwiek..z gory dzieki


Gość masacre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

dziekuje naro ale to wie cala polska....inteligentny to ty nie jestes zbytnio.....szkoda..ale zeby jezdzic nie trzeba miec mózgu......ale tak to juz jest ...niektórym bozia poskapila.....sprzety maja ale glowa pusta......

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA KOMENTARZ.

 

CHCIAŁEM SŁUŻYĆ DOBRĄ RADĄ I POMÓC BO WIDZIAŁEM DWA POSTY OD CIEBIE NA TEMAT FT WIĘC PEWNIE BYŁEŚ ZDESPEROWANY ŻE NIĆ NIE MA.MYŚLAŁEM ŻE NAWET TAKA WZMIANKA Z MOJEJ STRONY MOŻE SIĘ PRZYDAĆ.

NO ALE JAK SIĘ WYPINASZ NA POMOC W DOBREJ WIERZE,TO PO CO PISZESZ TE POSTY?

TO CÓŻ ŻYCZĘ POWODZENIA.MOŻE TRAFISZ NA COŚ LEPSZEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przede wszystkim panowie trochę luzu! Nie naskakujmy na siebie na wzajem, bo wyobcowanie nie wróży niczego dobrego! Jesli chodzi o Ft 500, to do slabych punktow nalezy pocenie sie spod glowicy i cylindra, slaba wrazliwosc na wysokie obroty-nie lubi ostrego traktowania, slaby hamulec(ale lepszy niz w enduro z tym silnikem-Xl 500). trzeba uwazac na przebieg moto bo 1- cylinder ma duzo pracy.Cylinder wytrzymuje srednio 30-50 tys.km , potem potrzebny szlif i nowy tlok z pierscieniami.Uciazliwe sa czeste wymiany oleju (zalecane co 3000 km). Sprobuj znalezc cos na www.nobbyz-garage.com Trzeba wejsc w technik potem uber 800 bikow, potem honda bis. 500. Jak cos wiecej bede wiedzial to dam znac. Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
dziekuje naro ale to wie cala polska....inteligentny to ty nie jestes zbytnio.....szkoda..ale zeby jezdzic nie trzeba miec mózgu......ale tak to juz jest ...niektórym bozia poskapila.....sprzety maja ale glowa pusta......

POZDRAWIAM

Taki sobie ten tekścik, szczerze mówiąc...

ehhh, czasem szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byc moze powinien byc stwozony nowy topic na temat tego co Mascare powiedzial pod adresem Naro. nie lubie takich sytuacji i szkoda ze powiedzial to motocyklista do motocyklisty. Nie zdziwilbym sie gdyby byla to gadka dresow albo jakichs polglowkow ( nie obrazajac dresow) Jak kolwiek czytajac wiekszosc wypowiedzi naro wydaje misie ze nie wnosza one zbyt wiele, jednak nie usprawiedliwia to nikogo od wyrazania takich chamskich opini na czyjkolwiek temat. Mascare -poprostu bez komentaza :evil: :) .

Naro mim zdaniem masz racje ze nie odpowiedziales facetowi w taki sposob jaki on tobie. Widac ze w odruznieniu od niego jednak jestes na poziomie.

Pozdrawim

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje naro ale to wie cala polska....inteligentny to ty nie jestes zbytnio.....szkoda..ale zeby jezdzic nie trzeba miec mózgu......ale tak to juz jest ...niektórym bozia poskapila.....sprzety maja ale glowa pusta......

POZDRAWIAM

 

Nie spodziewaj się zbyt wielu odpowiedzi na swoje posty jeżeli tak będziesz traktował ludzi, którzy chcą ci pomóc. No comment....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, masacre zastanów sie kto tu niema mózgu,co ty kur*a piszesz???!!!! zmien sobie lepiej nicka na masakra - w 100% do ciebie pasuje

niedość że są kłopoty z forum to sie jeszcze bedzie taki czepiał, ehh... :) :) :evil:

nie no, niemoge kur*a z kolesia :evil: :D :D

Naro chciał ci pomóc a ty na niego najeżdżasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje naro ale to wie cala polska....inteligentny to ty nie jestes zbytnio.....szkoda..ale zeby jezdzic nie trzeba miec mózgu......ale tak to juz jest ...niektórym bozia poskapila.....sprzety maja ale glowa pusta......

POZDRAWIAM

 

Wiesz co daje mi fakt, że jestem moderatorem ? To, że jak jeszcze raz puścisz do kogoś taki tekst, to wywalę Cię z tego forum na zbity pysk. Nie potrzebujemy takich jak Ty, więc się trochę opanuj i przeproś kolegę, Jak masz trochę mózgu (Twoje słowa)

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no udalo mi sie sprowokowac ...widze do komenyarzy......to moja wina...

naro...to moj kompan motocyklowy z którym zrobilem juz jakies 15000km razem......chcialem troche sobie zazartowac..ale niepowinienem byl robic tego tu i w ten sposob......

 

......naro oczywiscie wie o co chodzi......

 

...a wszyscy koledzy którzy sie wstawili to zasluguja..na duze piwko od naro.....za taka solidarnosc......

 

..NO I SWIADCZY TO SWIETNIE...O WAS.....TAKA POMOC KOLEDZE W TAKICH OBELGACH.....

 

..POZDRAWIAM...WSZYSTKICH.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Takie podpuszczanie forumowiczow i robienie sobie eksperymentow nie podoba mi sie i moim zdaniem nie najlepiej o was swiadczy. Jesli ktos nie zachowuje sie w pozadku wobec innej osoby to czuje ze powinienem pomoc osobie pokzywdzonej. Jednak jesli ta osoba - jak mi sie wydawalo pokrzywdzona robi ze mnie durnia to jak to nazwac?Naduzywanie czyjegos zaufania jest nie na miejscu.

 

Pozdrawim

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Takie podpuszczanie forumowiczow i robienie sobie eksperymentow nie podoba mi sie i moim zdaniem nie najlepiej o was swiadczy. Jesli ktos nie zachowuje sie w pozadku wobec innej osoby to czuje ze powinienem pomoc osobie pokzywdzonej. Jednak jesli ta osoba - jak mi sie wydawalo pokrzywdzona robi ze mnie durnia to jak to nazwac?Naduzywanie czyjegos zaufania jest nie na miejscu.

 

Pozdrawim

Wiktor

 

 

DZIĘKI ZA WSTAWIENNICTWO ALE TO NAPRAWDĘ NIE BYŁO UKARTOWANE. POPROSTU TAK WYSZŁO masacre POWINIEN MI WYSŁAĆ TO NA PRIVA NO CÓŻ ALE STAŁO SIĘ TAK I ZAKOŃCZMY TEN TEMAT BEZ RZADNYCH WZAJEMNYCH URAZÓW.

GDYBY WIEDZIAŁ ŻE TO WYWOŁA TAKĄ ZAŻARTĄ DYSKUSJĘ PEWNIE BY TEGO NIE ZROBIŁ A NA PEWNO NIE WTEN SPOSÓB.NIE MIAŁ NIC ZŁEGO NA MYŚLI POPROSTU TAKIE SPOUCHWALANIE SIĘ MIEDZY KUMPLAMI TO CHYBA RZECZ NORMALNA TYLKO NIE NA FORUM,JAK MÓWIŁEM POWINIEN MI TO DAĆ NA PRIVA ALE POWTARZAM JESZCZE RAZ TO BYŁO NIEZAMIERZONE!!!!

 

PRZECIEŻ WIEM ŻE NIE TRZEBA PRZEPROWADZAĆ ŻADNYCH PRÓB BO JESTEŚCIE WSZYSCY NAPRAWDE SPOKO I RÓWNI KOLESIE I TRZYMAMY SIE RAZEM CZEGO DAWALIŚMY DOWODY NIE RAZ NA TYM 4UM.

 

PAWEŁ I INNI JAK BEDZIECIE W 3-MIEŚCIE SPOTYKAMY SIE I IDZIEMY NA PIWO!!!! :) :) :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...