Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Wsrod gaszczu rzedowych czworek jaki dzwiek przebija sie na pierwszy plan ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=AiSR1qhOxAw - slabo mnie widac ale za to slychac

 

Dawac wiosne !

 

Z tego zlotu wracalem z kumplem ktory ma przelotowego Arrowa w Z750 i mowil mi ze przez cala droge slyszal tylko moje moto, a przy redukcjach lub schodzeniu z obrotow to juz nawet serce bilo mu w rytm pracy V2. Acha jechalem cala droge za nim ;).

Edytowane przez Cerb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, pisząc o dzwieku silnika nie miałem na mysli ani basu ani dB, chodziło bardziej o to że rzedowe 4 cylindrowce wyzej sie kreca i odczucia przechodniow co do predkości są inne. Ja w zeszłm roku jadąc w korku na odcinku 10 metrów zdobyłem 23pkt karne bo tak podobalo sie panom policjanotom. Fakt ze najechalem na podwojna ciagla ale jej nie przekroczylem itd naliczyli mi wszystko co bylo mozliwe. A taką Vka będę ich mniej złościł i mam szanse na posiadanie pawojazdy przez caly zeson :-)

No i nie naleze do ludzi ktorzy robia dziury w tlumikach-nie ktorych pewnie obraze takim stwierdzeniem mimo ze kiedys mialem maserinii wydechy w mojej kawie jakies 10 lat temu i chuczaly nie zle. Ja mam 30 lat, jezdze od ponad 18 sezonow i wyroslem z pewnych przypadlosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo wydechów ja w swojej VTR posiadam Leo Vince karbonowe poprowadzone wysoka zaraz pod tylnim stelażem. Mam w nich wyjmowane jakby podwójne tłumiki ze środka. Powiem, że jak znajomy jechał za mną choperkiem to nie mógł wytrzymać i musiał mnie wyprzedzić i resztę trasy jechał przede mną :) Nie wiem jak inne ale Leo dają radę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mam w nich wyjmowane jakby podwójne tłumiki ze środka...

 

to są tak zwane db killery, w wielu tłumikach są takie montowane. Ja miałem na nity, które przewierciłem i zrobiłem na śrubkę :D

 

http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C02%5C12...1569042-800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to tak się nazywa..... :icon_idea: Nie byłem jednak pewny i nie chciałem popełnić ,,fopa '':wink: . No ja mam też na śrubeczkę i jak chcę głośniej to ,,se odkremcum'' i .... i słychać kto jedzie :notworthy:

Edytowane przez sebiii666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie posluchac konkretnego grzmotu to znajdzcie na You Tube cos takiego : 2001 DUCATI MONSTER DARK TUNNEL LOUD. Sorry ze to nie link. fajnie chodzi tez vtr na Akrapoviciach

 

jak chcecie posluchac konkretnego grzmotu to znajdzcie na You Tube cos takiego : 2001 DUCATI MONSTER DARK TUNNEL LOUD. Sorry ze to nie link. fajnie chodzi tez vtr na Akrapoviciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też sądziłem, ale gość napisał mi w meilu "Moje Remusy są prawdopodobnie dopuszczone do ruchu ulicznego,a co za tym idzie nie są nadmiernie chałaśliwe..."

 

i teraz się zastanawiam..

firestorma na takich koncowkach mozesz posluchac na You Tube. ja mam remusy ale revolution i nie jestem do konca zadowolony bo nie daja takiego dudnienia basowego o jaki mi chodzilo. dlatego mam zalozone db kilery bo wydaje mi sie ze lepiej z nimi chodza. a poza tym za glosno mi strzelal jak zamykalem gaz. jest tez gosciu ktory otwiera orgyginalne wydechy i to tez jest jakies wyjscie ( i chyba tez mozna posluchac takiego wydechu na you tube) po zalozeniu przelotowek trzeba przeregulowac gazniki bo slyszalem ze moga wypalic sie gniazda zaworowe cz cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...