Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie dwa w jednym ryk niemiłosierny :bigrazz: motor troche jest zaniedbany ale to nie problem a zdjęcia wsadze jak zrobie. Mam małe pytanie: takie cykanie na wolnych obrotach tak jak by to był zawór w tylnym cylindrze to sprzęgło ? przejmować sie tym? ale dam leciutko gazu,tylko co i nie słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam sie czym przejmować,to dobrze a zawory były ustawione niedawno i sprawdzane były napinacze i jest ok. dzięki :flesje: kupiłem to moto od kumpla który jezdził nią rok to wiem co i jak,tak po znajomości:) zdjęcia robione wczoraj więc moto jest całe brudne bo jezdziłem w deszcz,he he widać że po szlifie. http://gienio1.fotosik.pl/albumy/603289.html

Edytowane przez michlasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie dopisze, jako swiezy uzytkownik VTR :biggrin:

Zrobilem "juz" 70 km :clap: z czego 20km juz po wymianie napinacza nierzadu :P

Narazie zauwazylem jedna wade - mala dzwignia hamulca noznego - raz wogole nie trafilem, a raz koncem buta ledwo co, ale to mysle, ze sie przyzwyczaje ;)

Poza tym ten dzwiek.... :icon_twisted:

Edytowane przez bart322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha właśnie zauważyłem że 10 litrów musi wciągnąć na dzień dobry ale kto by sie tym przejmował :bigrazz:w końcu zarabiam tylko na benzyne i piwo :flesje: a z tą dzwignią biegów prawda małe ale da sie przyzwyczaić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie zwróciłem uwagi na tą dźwignię, wydawała mi się normalna. Zależy czym się jeździło wcześniej, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić :)

 

Mnie natomiast irytuje inna sprawa. Mam firestorm'a z 2001r już z nowszymi zegarami i mam tam takie coś jak przebieg dzienny, który mogę zerować. Chciałem dokładnie sprawdzić ile pali moja vtr'ka przy spokojnej jeździe i przy mieszanej, bo wskaźnik paliwa jest do dupy. Pokazuje mi rezerwę a ja wlewam do baku 12l na 21l pojemności baku. Zalałem do pełna, wyzerowałem licznik i jazda. Za którymś razem odpalam motocykl a tu... wyzerowany licznik przebiegu dziennego i zła godzina. Tak jakby ktoś odłączył akumulator i to już kilka razy się zdarzyło. Patrzyłem czy nie ma luzu na klemach, ale nie było, teraz dokręciłem dla pewności mocniej. Nie wiem w czym problem. W miarę możliwości sprawdziłem kable czy wszystko dobrze się trzyma i nic nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Przeglądam ostatnio vtr-ki i zastanawia mnie jedna rzecz.

Dlaczego motory z tego samego rocznika mają inne światła z tyłu ?

http://www.allegro.pl/item582160793_honda_...p2_castrol.html

 

http://www.allegro.pl/item581334441_honda_...vil_okazja.html - takie mają też SP1.

 

Które są prawdziwe ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza sp ma chyba tuningowy (lakierowany) poddupek wiec swietla tez nie sa oryginalne. pozdrowienia dla wszystkich vtr-rowiczow

 

Ja w ogóle nie zwróciłem uwagi na tą dźwignię, wydawała mi się normalna. Zależy czym się jeździło wcześniej, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić :)

 

Mnie natomiast irytuje inna sprawa. Mam firestorm'a z 2001r już z nowszymi zegarami i mam tam takie coś jak przebieg dzienny, który mogę zerować. Chciałem dokładnie sprawdzić ile pali moja vtr'ka przy spokojnej jeździe i przy mieszanej, bo wskaźnik paliwa jest do dupy. Pokazuje mi rezerwę a ja wlewam do baku 12l na 21l pojemności baku. Zalałem do pełna, wyzerowałem licznik i jazda. Za którymś razem odpalam motocykl a tu... wyzerowany licznik przebiegu dziennego i zła godzina. Tak jakby ktoś odłączył akumulator i to już kilka razy się zdarzyło. Patrzyłem czy nie ma luzu na klemach, ale nie było, teraz dokręciłem dla pewności mocniej. Nie wiem w czym problem. W miarę możliwości sprawdziłem kable czy wszystko dobrze się trzyma i nic nie znalazłem...

nie pomoge ci w rozwiazaniu problemu, moge tylko powiedziec ze w mojej nie mialem nigdy takiego problemu a godzina i przebieg dzienny kasuje sie przy braku pradu wiec jak nie klemy to moze kabelki bezposrednio przy liczniku no ale to sprawdzales . zycze powodzenia w rozwiazaniu problemu. a co do spalania to moja bierze 7l( siedem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało sie zejsc do 6.5 ale to jest praktycznie pchanie motora i mijają nas auta. I katy dla silnika oczywiscie.

Tym sie nie oszczedza-tym sie zapie**ala :]

 

 

A co do spalania jeszcze, to niektorzy z Was mogą mieć poblokowane wersje, choc nawet nie zdają sobie z tego sprawy.U mnie tez dłuugo jezdziłem zanim to odkryłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...