Skocz do zawartości

limuzyna


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Dobre...

 

Cyt.:

"... Rosjanie chcą opracować limuzynę wyłącznie własnymi środkami..."

 

A wszystkie ich projekty to nic innego jak mieszanka Bentley`a, Rolls`a i Cadillac`a. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jasne, limuzyna hehehe nawet bym się nie obejrzał za tą siódemką. Chyba mylisz pojęcie limuzyny.

 

Zaprezentowany projekt mi się podoba, orginalny i reprezentacyjny, co do silnika i prawdopodobnie wyposażenai, faktycznie mogli by dolożyć wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, limuzyna hehehe nawet bym się nie obejrzał za tą siódemką. Chyba mylisz pojęcie limuzyny.

 

 

Wlasnie bmw 7 to jest limuzyna. Bez zbędnej ostentacji z odpowiednim wyposazeniem komory silnika. Ten ruski sprzęt będzie jezdzil jak kazdy ruski sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bmw 7 to jest limuzyna. Bez zbędnej ostentacji z odpowiednim wyposazeniem komory silnika. Ten ruski sprzęt będzie jezdzil jak kazdy ruski sprzet.

 

limuzyna? a widziales kiedys jakiegos shejka arabskiego w bmw7? bmw7 to po prostu duze luksusowe auto i nic wiecej, ktore w Polsce mozna kupic z kratka za siedzeniami i odliczyc 100% vatu :)

 

Limuzyna to bentley, rolls royce, maybach i inne tego typu wynalazki.

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limuzyna to limuzyna, raczej kojarzy mi się z obojętnie jakim długim autem na śluby. Przedłużony, ładnie zrobiony maluch nawet może być limuzyną, rolls royce to też duże luksusowe auto.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Grebur zastosował się do mojej rady i napakował tico kartonem, a ruscy od razu skopiowali od niego, jak to ruscy :)

limuzyna? a widziales kiedys jakiegos shejka arabskiego w bmw7? bmw7 to po prostu duze luksusowe auto i nic wiecej, ktore w Polsce mozna kupic z kratka za siedzeniami i odliczyc 100% vatu smile.gif

 

Limuzyna to bentley, rolls royce, maybach i inne tego typu wynalazki.

Wybacz, ale gadasz bzdury.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Limuzyna

A jak wsadzisz do 4 drzwiowego nadwozia kratkę mistrzu?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kratkę założyć? Normalnie. Przykręcić.... :banghead:

 

A radiowóz od wewnątrz widziałeś kiedyś? Też ma czworo drzwi kratkę lub szybę. Da się, co nie?

 

Oczywiście zostaje kwestia prawna takiego pojazdu, ale to już nie moja branża.

 

 

Limuzyna to zdaje mi się typ nadwozia, czyż nie? Ale chyba tylko w PL, bo np. w UK nie ma nadwozia zwykłego sedana zwanego "limo" bo limo to limo - pedalski jamnik na bazie czegokolwiek. Sedan to sedan, kombi to estate itd.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...