Skocz do zawartości

Zerwany łeb śruby


ArturR1975
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uszanowanie kolegom.

 

Mam problem z zerwanym łbem śruby mocującej rozrusznik do bloku silnika. Proszę was koledzy o pomoc ponieważ wyczerpały mi się pomysły. Rozwiercić ni jak się nie da, kombinerkami również ani drgnie. Śruba się wykręcała aż łep się ukręcił. W pewnym momencie klucz mi się ześlizgnął i teraz kłopt. :( Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny.

 

http://img822.imageshack.us/img822/6112/p1442091110.jpg

 

Artur

Edytowane przez ArturR1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawarka. Ale miej wode gotową by chłodzić, bo jak za bardzo rozgrzejesz śrubę to ci potem w tym miesjcu pęknie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze radzą. Nakręcic jak się da nakrętkę , a jak nie to nałożyć odpowiednio większą i półautomatem spawalniczym przyspawać. Odczekać z 30sekund , aby ciepło rozeszło sie po całym gwincie , nastepnie schłodzić , i próbowac odkręcić. Nie schładzałbym do zera tylko na tyle aby nie było czerwone. Powinno sie udać. Mozesz najpierw spróbować spsikać jakims specyfikiem i trochę wkręcić , a potem psikac i wykręcać.

Nieraz ratowałem sobie tak życie.

Powodzenia. Napisz co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w okolicy śruby wystarczająco miejsca to polecam http://katalog.moto-profil.pl/index.php?pa...uemart&Itemid=5

 

Tanie nie jest ale posłuży wiele lat bo marka nie byle jaka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...