Skocz do zawartości

Wałek, nie wałek?


sitars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samochod w tle tez jest pewnie na sprzedaz i oczywiscie ma polskie papiery :)

Ja ostatnio odpisalem na ogloszenie gdzie szukali kierowcy. Koles mi odpisal, ze jest w Canadzie z zona, ze zona przylatuje do Irlandi i potrzebuje kierowcy, zeby ja wozil po roznych miejscach gdzie bedzie zalatwiac interesy.

Oczywiscie auto wynajma z wypozyczalni, ja bede pracowal 3 dni po 5 godzin i zaplaca mi 500 euro.

Najlepsze jest, ze pierwsza kase wysla zanim zona przyjedzie, tylko musze im wyslac moje dane, adres,. nr konta itp. :banghead:

 

Trzeba uwazac wszedzie, bo pozniej moze byc kiepsko hehhehe

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane kontaktowe

Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.

 

Polska , warsaw,

---------------------------

Wyświetl formularzFormularz kontaktowy

 

nigdzie nie jest napisane że motocykl jest w angolandii. :bigrazz:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie w ebay i taoacz ilu kupuje pojazdy przez neta, niedawno rozmawialem z " przyszlym niedoszlym szefem " zafundowal sobie MA Aguste F4 w literku, cos kolo 12 000,- €, moto stoi w szkolce i cieszy jego oko :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Spoczko, KS, wiem co jest na Ebay bo od kilku lat korzystam z Ebay.uk. Mam 47 komentów. :biggrin: W tym tylko jeden negatyw. Głównie kupowałem i sprzedawałem moto przez ebay jak byłem w UK.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, do mnie też takie pierdoły przychodziły. Odpisywałem im "fuck you, scammers" :D

 

czemu po angielsku?

Ja bym napisał po staropolsku pi****l się ty h** j****ny bambusie itp itd.

Niech by poszli to gdzieś przetłumaczyć. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem coś takiego na maila :bigrazz:

 

Darowizna od pani Roseline Edward

Rue Des Martyrs N38 Cocody

Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

Umiłowany

 

Jestem pani Roseline Edward z Kuwejtu. Jestem żonaty z Patrick Edward, który pracował z ambasady Kuwejtu w Wybrzeżu Kości Słoniowej na dziewięć lat przed śmiercią w roku 2005.We byli małżeństwem od dziewiętnastu lat bez dziecka. Zmarł po krótkiej chorobie, która trwała tylko fourdays.Since jego śmierci postanowiłem nie ożenić się dziecka lub poza moim małżeńskich domu. Kiedy mój mąż żyje on złożony suma US $ 2.5million dolarów w Bank tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej. Obecnie pieniądze te są jeszcze w banku.

 

Ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że nie przetrwa przez następne osiem miesięcy ze względu na problem raka. Ten, który mnie niepokoi najbardziej, to mój skok choroby. Znając mój stan postanowiłem oddanie tego funduszu do osoby lub organsation które będą korzystać z tych pieniędzy tak będę tu polecić. Chcę tego funduszu do użytkowania lub Phan wieku, wdowy, szkoły i propagowanie przesłanie miłości do wszystkich ludzi.

Wziąłem tę decyzję, ponieważ nie mam dziecka, że będzie dziedziczyć te pieniądze, żeby Bóg zmiłuj się nade mną i przyjąć moje soul.My krewnych męża są samolubni, nie chcą dystrybuować do organizacji charytatywnych pewną ilość pieniędzy, które my mąż dał im na cele charytatywne na drugi dzień jego choroby, nie chcę sytuacji, gdy środki te zostaną wykorzystane w sposób bezbożny. Dlatego jestem podjęcia takiej decyzji.

 

Nie boję się śmierci więc wiem, gdzie jestem going.i wiemy, że Bóg będzie walczył moim przypadku i trzymam mój pokój. I nie trzeba żadnego telefonu w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stąd obecność męża rodziny wokół mnie zawsze. Nie chcę, by wiedzieli o tym development.With Boga wszystko jest możliwe.

 

Jak tylko otrzymamy odpowiedź dam ci kontakt z bankiem tutaj w Abidżanie Wybrzeża Kości Słoniowej. I wil l również wystawić list organ, który będzie udowodnić, niniejszym beneficjentem tego funduszu. Chcę, żebyś zawsze modlić się za mnie. Moje szczęście, że mieszkam w sposób godny naśladowania. Proszę zawsze modlitwą przez całe swoje life.any opóźnienie w odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innej osoby lub organsation do tego samego celu. Proszę mnie zapewnić, że będą działać odpowiednio jak określone w niniejszym dokumencie.

Mając nadzieję na otrzymanie odpowiedzi.

 

Niech cię Bóg błogosławi

Roseline pani Edwarda.

 

Normalnie manna z nieba :icon_mrgreen: Jak myślicie, zgłosić się po kasę????

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zglos sie tylko pamietaj ze chodzi o dostanie sie do twego konta bankowego i wyczyszczenie go do zera.

Tak ze nie radze podawac zadnych danych oprocz numeru pustego konta.

 

 

No dobra, jak podanie numeru konta może skutkować jego wyczyszczeniem ????

Moje konto ( księgarni ) jest ogólnodostępne i jakoś się nie przytrafiło i więcej ... nie wyobrażam sobie w jaki sposób mając numer konta i dane właściciela można cokolwiek z nim zrobić.

Owszem ... numer karty kredytowej ... tego nie podajemy ... ale to nie numer konta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak podanie numeru konta może skutkować jego wyczyszczeniem ????

 

Jakoś się da...

 

http://www.v10.pl/Konto,Clarksona,wyczyszczone,5023.html

 

...chociaż nie wiem jak ;)

 

A w temacie przekrętów internetowych, uważajcie na sku***synów z różnego typu "rejestrów biznesowych". Ostatnio stale do mnie pisze EU Business Register. Więcej o tym cudzie:

 

http://www.bitterwallet.com/the-eu-busines...d-a-grand/37009

 

Nie pomógł nawet mój email do nich:

 

"No way, you fucking scammers!

 

Updating is free, but... "I HEREBY ORDER A SUBSCRIPTION WITH THE SERVICE PROVIDER EU BUSINESS SERVICES LTD. “EU BUSINESS REGISTER”. I WILL HAVE AN INSERTION INTO ITS DATABASE FOR THREE YEARS. THE PRICE PER YEAR IS EURO 995. THE SUBSCRIPTION WILL BE AUTOMATICALLY EXTENDED EVERY YEAR FOR ANOTHER YEAR, UNLESS SPECIFIC WRITTEN NOTICE IS RECEIVED BY THE SERVICE PROVIDER OR THE SUBSCRIBER TWO MONTHS BEFORE THE EXPIRATION OF THE SUBSCRIPTION."

 

Kiss my ass.

 

No regards"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci trzeba uważać. Niedawno dostałem email z mojego angielskiego banku LLoyds TSB. W wiadomości było coś nabazgrane o wprowadzonych zmianach i prośba o zalogowanie się do konta i potwierdzenie informacji. :biggrin: Taaaa...na pewno się zaloguję. Tym bardziej że wszelkie maile z banku zawsze trafiają do głównego folderu skrzynki email a ten mail trafił akurat do Spamu, bank nigdy nie prosi o logowanie i nie daje linków we wiadomościach. :banghead: Spoko wodza, konto mam "zamrożone" czyli nadal jest aktywne lecz nie płacę nic za obsługę. A mam tam tylko jakieś drobne, poniżej 1GBP.

 

Jakiś czas temu "obrobiono" mojego brata w UK. Poszedł do bankomatu wyjąć kasę czy coś tam sprawdzić. Włożył kartę a ta już nie wyszła, bankomat nie reagował na nią w ogóle. Brat łapie za telefon i dzwoni do centrali zablokować. Linie oczywiście zajęte, trzeba najpierw posłuchać kilka utworów Vivaldi`ego zanim ktoś raczy się zgłosić. A było to po północy już. No to bieg do domu i próba zdziałania czegoś przez internet lecz tam niewiele da się zrobić. Cała noc dzwonienia, 40GBP wydane na słuchanie muzyczki w telefonie i rano w końcu ktoś raczy odebrać. Niestety, za późno. Kartę zablokowali ale kontro było już wytrzepane. Zniknęło kilkaset GBP które było na koncie + kilkaset dostępne z "debetu". :icon_evil:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się da...

 

...

 

 

Oczywiście że się da, ale ...

Po pierwsze muszę podać login, dziesięć cyfr.

Po drugie, hasło, od dziesięciu do czternastu znaków. Nie mogą być same cyfry czy litery.

Po trzecie, hasła jednorazowe.

 

Czyli zhakować ? konto może pracownik banku ? który ma boczne drzwi do systemu bankowego. Zakładam że każdy może mieć.

Po drugie, złodziej domowy który podejrzał hasła, lub któremu użyczyliśmy sami.

Po trzecie, jak ktoś użyje środków perswazji bezpośredniej, przypiecze boczki, zrobi manicure kombinerkami ... ale to ekstrema, praktycznie nie spotykana.

Po czwarte, jak ktoś jest głupi i wbrew ostrzeżeniom banku odpowiada na maile czy klika na linki jak pisał wyżej Qurim.

Poza tymi przypadkami nie wyobrażam sobie innej możliwości ... ups ... jest, jeszcze jedna. Nawalić się i nie pamiętać co się robiło. I jeszcze. Wydać kasę a przed żoną udawać że ktoś zrobił włam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da, ale ...

Po pierwsze muszę podać login, dziesięć cyfr.

Po drugie, hasło, od dziesięciu do czternastu znaków. Nie mogą być same cyfry czy litery.

Po trzecie, hasła jednorazowe.

 

Czyli zhakować ? konto może pracownik banku ? który ma boczne drzwi do systemu bankowego. Zakładam że każdy może mieć.

Po drugie, złodziej domowy który podejrzał hasła, lub któremu użyczyliśmy sami.

Po trzecie, jak ktoś użyje środków perswazji bezpośredniej, przypiecze boczki, zrobi manicure kombinerkami ... ale to ekstrema, praktycznie nie spotykana.

Po czwarte, jak ktoś jest głupi i wbrew ostrzeżeniom banku odpowiada na maile czy klika na linki jak pisał wyżej Qurim.

Poza tymi przypadkami nie wyobrażam sobie innej możliwości ... ups ... jest, jeszcze jedna. Nawalić się i nie pamiętać co się robiło. I jeszcze. Wydać kasę a przed żoną udawać że ktoś zrobił włam.

 

A najprostsza jest ta, z początku linka od Łysego - wyciekły dane 25 mln Brytyjczyków. Znaczy i Clarkson miał szansę tam być (bo nie podejrzewam go, że chciało mu się zmieniać hasła)...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną akcję jak autor tematu gdy próbowałem sprzedać Hondę przez serwis mobile.de

bardzo szybko odezwał się zainteresowany z Wybrzeża Kości Słoniowej :D

później miałem jeszcze kilka mniej egzotycznych propozycji...

poszperałem w sieci i zlałem wszystkie ciepłym moczem

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...