Skocz do zawartości

Wałek, nie wałek?


sitars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem e-mail z propozycja pracy za dobra kasę itp. Nie wiem w sumie o co chodzi oszustowi i czemu taka "branża" akurat, ale błędy słodkie są w wiadomości. Nie przytaczając całości, dam tylko kawałek:

 

"...

If this job is of interest to you, please contact us: [email protected]

1) Name

2) Surname

3) Counrty

5) City

6) E-mail

7) Sell phone number

 

..."

 

:biggrin: Co to k.. jest sell phone? Telefon sprzedajny? :biggrin: Miało być cell phone raczej. :banghead:

 

BTW. Angola nie uczyłem się nigdy w szkole ani na żadnych kursach, ale z tego co wiem to zwracanie się do osób powinno być pisane z wielkiej litery, czyż nie? Np. "You" a nie "you". No chyba że się mylę bo po prostu jestem zbyt kulturalny. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzenie "Ty Ch...u" będzie kulturalne? W końcu z wielkiej litery :D (można też ty Who You are? :D)

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Angola nie uczyłem się nigdy w szkole ani na żadnych kursach, ale z tego co wiem to zwracanie się do osób powinno być pisane z wielkiej litery, czyż nie? Np. "You" a nie "you". No chyba że się mylę bo po prostu jestem zbyt kulturalny.

 

Mylisz sie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. :clap: Mówiłem że nigdy nie uczyłem się angola. Ale pisałem zawsze z wielkiej, pewnie nawyk z polskiej pisowni.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nowa moda naszła, teraz Niemcy kupują, dostałem po 2 takie same maile na każdy wystawiony motocykl:

 

Hallo

 

es ist eine Anfrage zur Anzeige Nr MXXXXXXX (XXXXXX XXXXX ) eingegangen.

Link zu dieser Anzeige: http://otomoto.eu/show?id=XXXXXXX

 

Vorname / Firmenname:

 

E-Mail-Adresse: [email protected]

Telefon: nil

 

ACHTUNG: Diese E-Mail wurde automatisch erstellt - bitte nicht antworten Um auf die Frage zu antworten, senden Sie eine E-Mail an die oben genannte Kontaktadresse oder nehmen Sie telefonisch Kontakt auf.

 

 

 

 

Inhalt der Nachricht:

--------------------------------------------------------------------------------

Hello,

How are you today and how is your family over there? I saw your bike on internet for sale,if still available do let me have your last price.

--------------------------------------------------------------------------------

 

Herzliche Grüße,

 

 

 

--

 

Das Team von otoMoto.eu

-- Diese E-Mail wurde automatisch erstellt - bitte nicht antworten --

Edytowane przez demon250891

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na maturce z niemca by przeszło... boże co te lata nauki szwabskiego zrobiły z moim mózgiem.

 

To już od dawna znany proceder wyłudzania haseł przez trefne linki . Najgorsze jest to że człowieka z każdej strony próbują orżnąć , pracujesz ciężko , chwila nieuwagi i myk nie masz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...