Skocz do zawartości

Wybór samochodu i wielki dylemat


HELLBOY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polo 1.2 12V z hakiem, będzie śmiesznie z przyczepką i motocyklami :)

 

Przecież to damski samochód :biggrin: ,ale z hakiem wygląda pewnie już bardziej męsko :D

 

Oby Ci służył

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, przecież to ledwie rusza samo w jedna osobę, a co dopiero z przyczepą.

Acha, spalanie ma też dobre, w ogóle nie koresponduje z mizernymi osiagami. Słabo jedzie i duzo pali.

Zauważyłem że wszystkie silniki poniżej 1400cc cierpią na te dolegliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tico nie da się haka bo jakiś debil w Polsce tak wymyślił

W Korei czy Uzbekistanie latają z hakiem normalnie....W Polsce do któregoś roku miały hak legalnie potem zaczęto ściągać.

 

Maluch ma hak a jest słabszy i ma gorsze hamulce.......

 

Ale straszycie limo :D

 

Ja w subaru mam 1.2 w 3 garach na wielopunkcie (54KM ) , najwięcej targałem tonę auta(tyle waży ) , napęd 4x4(trzabyło z budowy wyjechać po błocie ) , i 500kg cementu(600kg ładowności ma niby ) , teraz jeszcze hak założyłem do przyczepki :D albo 6 osób i piwo dla 6 osób :D i jechał tylko że pali jak smok (nawet do 10/100 benzyny :D )....fakt z 6 osobami i piwem nie dał rady podjechać pod ścianę piachu na żwirowni z 4x4, nawet na obroty nie chciał się kręcić , ale wysiedli z prowiantem i podjechałem :D

 

Przy 6 osobach bez bagażu i trasie 70km/h , wciąga 7.5-8 beny, a mówie to jest tona auta plus wał i dyfer przedni, jakby to był zwykły ramowiec jak damas czy carry i bez napędu to w 7 by się zamknął....

 

Tico z 4 osobami poszło 155km/h..... i spaliło przy tym 5.8/100 ...

 

także limo na miękko -5 osób , 2 motocykle i jedziemy :D

 

Kamaz waży 9 ton bez paliwa i oleju , zabiera teoretycznie 15t , praktycznie 17-20t wrzucisz , a piec ma 200KM i jakoś tam jedzie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bracie szacun śmierci sie nie boisz :laugh: :laugh: :laugh:

 

Ja za kierownicą jechałem maks chyba 130 i to raz w życiu (z reguły 60-80 jadę ) , szybciej się bałem , nie tyle hamulce czy nadwozie, ale on dziwnie się prowadzi przy dużych prędkościach , ciężko to opisać, trzeba się przejechać :D

 

 

miocha jeśli był byś mechanikiem i chociaż raz wlazł pod tico i malucha wiedział byś dlaczego maluch a tico nie. Osobiście uważam że oba auta powinny być wycofane z ruchu drogowego.

 

Mnie to się obiło coś że chodzi o konstrukcję nadwozia i tylniego zawieszenia ale ja z samochodu paniemaje tylko silnik , zawieszenie i blacha to dla mnie jak czarna magia, znaczy coś tam łatałem szpachlą , ale przyznaje się że np do niedawna nie wiedziałem który element w aucie z nadwoziem samonośnym to podłużnica :D

 

Tico z tyłu ma fajny zawias zapożyczony podobno z bryczki konnej z 15 wieku -2 wahacze i belka(ofkorz są i atrapy amortyzatorów i sprężynki z długopisów ) :D No ale proste i tanie , a jak w jakimś chyba roverze oglądałem to całe wielowahaczowe to się przeżegnałem......

 

Ja tam uważam że oba autka są zajebiste, tico mogłoby być RWD tylko :D Choć wiadomo przede wszystkim koszty , po drugie miałbym tunel i 3 osoby z tyłu na pewno by nie usiadły(myślałem że w takich piździelcach 1.2 czy 1.4 to wał napędowy jest jak kij od szczotki z supermarketu, a jak zajrzałem pod subaru to mówie kurde -kawał rury :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że wszystkie silniki poniżej 1400cc cierpią na te dolegliwość.

Małego srajtygla gnieciesz mało dziury w podłodze nie zrobisz, większy silnik tylko liźniesz. Silnik poniżej "pewnej" pojemności/mocy jest nieopłacalny, ani to nie jedzie, pali kieliszek mniej od większego, brzęczy tylko coś pod tą maską. Takie srajtygle powinny mieć minimum +/-1,5 litra.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...