Skocz do zawartości

UWAGA oszuści z Wielunia marbikes


pawlocz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę szczerze.

chu*a im zrobisz, przynajmniej sobie adwokat zarobi.

 

 

:cool: i tu się zgadzam ! adwokat nie jest twoi przyjacielem - on tylko udaje. W d...pie ma twoje moto - interesuje go twoja kasa.

Zapytaj go : jeśli przegram, oszuści oskarżą mnie o zniesławienie, przegram proces i będę musiał zapłacić wysokie odszkodowanie - czy chociaż Ty - mój przedstawiciel/prawnik zrezygnujesz ze swojego wynagrodzenia aby mi , Twojemu klientowi, było lżej ??

.....On ci odpowie nie mówiąc o swoim wynagrodzeniu: '' jest jeszcze apelacja ! nie martw się, zniszczymy ich i będziemy pić szampana! ''

 

ps: On na pewno będzie pił - Ty , niekoniecznie. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: i tu się zgadzam ! adwokat nie jest twoi przyjacielem - on tylko udaje. W d...pie ma twoje moto - interesuje go twoja kasa.

Zapytaj go : jeśli przegram, oszuści oskarżą mnie o zniesławienie, przegram proces i będę musiał zapłacić wysokie odszkodowanie - czy chociaż Ty - mój przedstawiciel/prawnik zrezygnujesz ze swojego wynagrodzenia aby mi , Twojemu klientowi, było lżej ??

.....On ci odpowie nie mówiąc o swoim wynagrodzeniu: '' jest jeszcze apelacja ! nie martw się, zniszczymy ich i będziemy pić szampana! ''

 

ps: On na pewno będzie pił - Ty , niekoniecznie. :(

 

 

 

Gdy wygrasz sprawe Adwokat powie " WYGRALISMY " :icon_mrgreen:

Gdy przegrasz sprawe Adwokat powie " PRZEGRAŁ PAN " :icon_mrgreen:

w jednm i w druim przypadku ty płacisz :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlocz Ty się nie tłumacz tylko rób swoje tam.

Bo widzisz ile "mądrych" rad masz.

Działaj nie wdając się w dyskusje na forach, a potem daj znać kiedyś jak wyszło.

 

 

 

działaj i miej nadzieje ze policjant i prokurator okażą sie tepakami i nie wrecza ci jak tamta sprawe ogarna aktu oskarzenia z art. 270 KK

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby nie odróżnić chińskich owiewek od oryginału, to Ty chyba Stevie Wonder jesteś.

 

Yuby, te owiewki naprawde dobrze pasuja i wierz mi, ze nie jest tak latwo na sie skroic, ze to nie oryginal. Ja mam takie u siebie i niejeden motocyklista sie nie poznal.

 

Co do autora tematu, to sprawdza sie tu powiedzenie: Stary, a glupi .

Ty myslales, ze kolesie z komisu sprzedaja moto ponizej wartosci rynkowej :banghead:

 

Powodzenia w sprawie, moze cos wywalczysz i uchronisz kolejnych naiwnych przed zakupami u tych Panow z komisu.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlocz Ty się nie tłumacz tylko rób swoje tam.

Bo widzisz ile "mądrych" rad masz.

Działaj nie wdając się w dyskusje na forach, a potem daj znać kiedyś jak wyszło.

 

dzięki na pewno dam znać jak wyszło bo jak już wygram a napewno wygram to całą sprawe opisze wszędzie gdzie tylko mogę ku przestrodze dla innych żeby już nikt im nie zaufał

 

działaj i miej nadzieje ze policjant i prokurator okażą sie tepakami i nie wrecza ci jak tamta sprawe ogarna aktu oskarzenia z art. 270 KK

 

nikt mi nic nie wręczy , a dlatego że ja nie użyłem sfałszowanej umowy. A jeśli chodzi o skarbówke to musiałem ją opłacici bo się dowiadywałem w urzędzie skarbowym , i poprostu jak już tę sprawe wygram to koszty wszelakie jakie poniosłem odnośnie tego motocykla poniosą właściciele komisu.

 

W urzedzie skarbowym powiedzieli mi że ja zakupiłem ten motocykl i czy sprawa się toczy czy nie to muszę opłacić opłate skarbową.

 

Yuby, te owiewki naprawde dobrze pasuja i wierz mi, ze nie jest tak latwo na sie skroic, ze to nie oryginal. Ja mam takie u siebie i niejeden motocyklista sie nie poznal.

 

Co do autora tematu, to sprawdza sie tu powiedzenie: Stary, a glupi .

Ty myslales, ze kolesie z komisu sprzedaja moto ponizej wartosci rynkowej :banghead:

 

Powodzenia w sprawie, moze cos wywalczysz i uchronisz kolejnych naiwnych przed zakupami u tych Panow z komisu.

 

Pzdr

 

Masz racje te owiewki wyglądają identycznie jak orginał dopiero w serwisie po rozebraniu mi o tym powiedzieli że to tania chińska podrobka.

 

I tu też masz racjie ja poprostu bezsęsu im zaufałem , myślałem że ta firma marbikes to pożądni ludzie , ale to gówno prawda. Poprostyu dałem się nabrać

 

 

A jeśli chodzi o ten TEMAT to głównie chodzi mi o to żebym znalazł kogoś jeszcze i ostrzec innych przed nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora kilka dobrych rad

Napisałeś że kolesie są FRAJERAMI - naprawdę oni czy ty który dałeś się nabrać?

Po drugie to że czujesz się oszukany to nie znaczy że kolesie są oszustami. Nie szastaj wyzwiskami bo jeśli nie wygrasz sprawy to będzie pomówienie i oni juz nie będą z tobą rozmawiać, a interpretacja dowodów nalezy do sądu.

Nie wiem czy dotarłeś do poprzedniego właściciela, bo jeśli on sprzedał moto nie jako złom powypadkowy to kolesie mają sprawę wygraną, bo tak jak ty nie wiedzieli o bardzo dobrze ukrytych wadach

 

Mimo wszystko życze powodzenia bo na mój gust będzie ci potrzebne.

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autora kilka dobrych rad

Napisałeś że kolesie są FRAJERAMI - naprawdę oni czy ty który dałeś się nabrać?

Po drugie to że czujesz się oszukany to nie znaczy że kolesie są oszustami. Nie szastaj wyzwiskami bo jeśli nie wygrasz sprawy to będzie pomówienie i oni juz nie będą z tobą rozmawiać, a interpretacja dowodów nalezy do sądu.

Nie wiem czy dotarłeś do poprzedniego właściciela, bo jeśli on sprzedał moto nie jako złom powypadkowy to kolesie mają sprawę wygraną, bo tak jak ty nie wiedzieli o bardzo dobrze ukrytych wadach

 

Mimo wszystko życze powodzenia bo na mój gust będzie ci potrzebne.

 

Właśnie tego wam nie powiedziałem. Dotarłem do właściciela wybrałem się do koszalina i znalazłem go bo oni oczywiście nie chcieli mi podać telefonu do właściciela . Właściciel mi powiedział że zostawił ten motocykl w rozliczeniu i wżoł inny ten motocykl miał uszkodzone kierunkowskazy poklejone na taśme izolacyjną i porysowane owiewki i pęknięte. Więc prawda jest taka że nie był on bezwypadkowy , dostali rozbity a mi wciśli naprawiony motocykl. Więc dostali rozbitka i ja mam na to dowody i takie jak naprzykład rozmowa telefoniczna z właścicielem nagrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego wam nie powiedziałem. Dotarłem do właściciela wybrałem się do koszalina i znalazłem go bo oni oczywiście nie chcieli mi podać telefonu do właściciela . Właściciel mi powiedział że zostawił ten motocykl w rozliczeniu i wżoł inny ten motocykl miał uszkodzone kierunkowskazy poklejone na taśme izolacyjną i porysowane owiewki i pęknięte. Więc prawda jest taka że nie był on bezwypadkowy , dostali rozbity a mi wciśli naprawiony motocykl. Więc dostali rozbitka i ja mam na to dowody i takie jak naprzykład rozmowa telefoniczna z właścicielem nagrana

 

 

 

ajam ajtam :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: napewno wygrasz tego sie trzymaj :icon_razz:

 

dzięki na pewno dam znać jak wyszło bo jak już wygram a napewno wygram to całą sprawe opisze wszędzie gdzie tylko mogę ku przestrodze dla innych żeby już nikt im nie zaufał

 

I tu też masz racjie ja poprostu bezsęsu im zaufałem , myślałem że ta firma marbikes to pożądni ludzie , ale to gówno prawda. Poprostyu dałem się nabrać

A jeśli chodzi o ten TEMAT to głównie chodzi mi o to żebym znalazł kogoś jeszcze i ostrzec innych przed nimi

 

 

 

a w raju na kazdego bedzie czekac 80 dziewic :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajam ajtam :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: napewno wygrasz tego sie trzymaj :icon_razz:

a w raju na kazdego bedzie czekac 80 dziewic :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

72...nie wprowadzaj błędnych informacji na forum :icon_mrgreen: bo ktoś będzie zawiedziony.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten właściciel wiedział, że jest nagrywany?

 

nie nie wiedział

 

Miał uszkodzone kierunkowskazy i porysowane owiewki.

O ku*wa, to jakiś konkretny dzwon.

 

tak

musiał leżeć na prawej i lewej stronie bo po obu stronach były klejone kierunkowskazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie. Moto było bite, fakt zatajony, zdarli z Ciebie kasę, podpisałeś umowę która mówiła że pojazd nie ma wad ukrytych, sąd będzie po Twojej stronie , wszystko pięknie. Ale... w tej sprawie jest drugie dno, o którym pisaliśmy wcześniej. Byłeś w urzędzie skarbowym, przedłożyłeś im tą umową czyli posłużyłeś się nią.

A tu cytat:

 

art. 270

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,

 

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.

 

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1,

 

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...