Skocz do zawartości

UWAGA oszuści z Wielunia marbikes


pawlocz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zostałem oszukany przez firme sprowadzającą samochody i motocykle z USA MARBIKES. Firma ta ma siedzibe w wieluniu. Kupiłem od nich motocykl który miał być w bardzo dobrym stanie I był na pierwszy żut oka , ale po małym wycieku oleju wstawiłem go na serwis w celu naprawy wycieku i okazało się że umiejętnie ukryli to że był rozbity. Chciałem im go oddać to mnie wyśmiali a teraz będe się z nimi sądził.

Poszukuje osób które miały styczność z tymi oszustami lub zostali oszukani przez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o umowe bo oni ją zfałszowali i za to też bekną musze znaleść kogoś kto miał styczność z nimi lub został oszukany przez tych dwóch kolesi

 

sfałszowali umowe kupna która podpisales..?

malo osob ciagenie takie problemy wiec nawet jak kogos znajdziesz jest male prawdopodobienstwo ze oni walczyli o swoje.

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfałszowali umowe kupna która podpisales..?

malo osob ciagenie takie problemy wiec nawet jak kogos znajdziesz jest male prawdopodobienstwo ze oni walczyli o swoje.

 

sfałszowali za właściciela podpis , nie zgłosili do skarbówki , a w prokuraturze powiedzieli mi że grozi im nawet 8 lat więzienia za oszustwo i sfałszowanie dokumentów, więc niewiele mi brakuje do wygranej sprawy.

Dobrze by było żebym znalazł jeszcze kogoś kogo oszukali.

 

 

A TAK w ogóle TO SPRZEDAJĄ TERAZ GSXR750 2007 , PISZĄ ŻE JEST W STANIE IDEALNYM , A TO GÓ......O PRAWDA , JAK TAM BYŁEM U NICH TO JĄ DOPIERO STRUGALI BYŁA ROZBITA WIĘC NIECH CHĘTNI DOBRZE OBEJŻĄ

 

Na zapleczu swojego zajebistego komisu składają takie właśnie rozbitki i piszą że są idealne

 

sfałszowali za właściciela podpis , nie zgłosili do skarbówki , a w prokuraturze powiedzieli mi że grozi im nawet 8 lat więzienia za oszustwo i sfałszowanie dokumentów, więc niewiele mi brakuje do wygranej sprawy.

Dobrze by było żebym znalazł jeszcze kogoś kogo oszukali.

A TAK w ogóle TO SPRZEDAJĄ TERAZ GSXR750 2007 , PISZĄ ŻE JEST W STANIE IDEALNYM , A TO GÓ......O PRAWDA , JAK TAM BYŁEM U NICH TO JĄ DOPIERO STRUGALI BYŁA ROZBITA WIĘC NIECH CHĘTNI DOBRZE OBEJŻĄ

 

Na zapleczu swojego zajebistego komisu składają takie właśnie rozbitki i piszą że są idealne

 

Może popytaj znajomych , może ktoś coś wie o tych dwóch fra........ch z marbikes , może ktoś coś słyszał

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: " sfałszowali za właściciela podpis " nie kumam tego :icon_exclaim: to od kogo kupiłes moto ?? nie od własciciela ?? i z kim chcesz sie sadzic ??

 

 

 

a moze brałes swiadomy udział w popełnieniu przestepstwa ??

 

 

 

moze opisz powolutku jak było

Edytowane przez cubamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: " sfałszowali za właściciela podpis " nie kumam tego :icon_exclaim: to od kogo kupiłes moto ?? nie od własciciela ?? i z kim chcesz sie sadzic ??

a moze brałes swiadomy udział w popełnieniu przestepstwa ??

moze opisz powolutku jak było

Motocykl kupiłem z komisu bo właściciel zostawił im go w rozliczeniu za inny i ten motocykl był rozbity czego dowiedziałem się pużniej a oni tak go naprawili że nic nie można było stwierdzić. Dopiero gdy wstawiłem go na serwis to okazał się że był rozbity.

Nie byłem tego świadom , kolesie wogule się nie przedstawili , cały czas myślałem że rozmawiałem z właścicielem motocykla dopiero jak przyszło do podpisania umowy to okazało się co innego , ale pytałem się ich czy będą z tego powodu jakieś kłopoty oni stwierdzili że nie , poprostu chcieli się pozbyć motocykla a ja głópi im zaufałem , ale byłem z kolegom u nich jak kupywałem więc plus jest taki że mam świadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to było jak przebiegalo to oszustwo ?? sfałszowanie podpisu ?? kto sfałszował ?? w jakich okolicznosciach ?? jest jakis zapis w umowie o bezwypadkowosci ?? o ile taniej kupiłes go od ceny giełdowej ?? no i po co ci ktos kto tam cos kupił ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl kupiłem z komisu bo właściciel zostawił im go w rozliczeniu za inny i ten motocykl był rozbity czego dowiedziałem się pużniej a oni tak go naprawili że nic nie można było stwierdzić. Dopiero gdy wstawiłem go na serwis to okazał się że był rozbity.

Nie byłem tego świadom , kolesie wogule się nie przedstawili , cały czas myślałem że rozmawiałem z właścicielem motocykla dopiero jak przyszło do podpisania umowy to okazało się co innego , ale pytałem się ich czy będą z tego powodu jakieś kłopoty oni stwierdzili że nie , poprostu chcieli się pozbyć motocykla a ja głópi im zaufałem , ale byłem z kolegom u nich jak kupywałem więc plus jest taki że mam świadka

 

 

 

kupiłes z komisu tzn masz umowe komisowa ?? umowa byla podpisana ?? czy ktos podpisał za kogos przy tobie i koledze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłes z komisu tzn masz umowe komisowa ?? umowa byla podpisana ?? czy ktos podpisał za kogos przy tobie i koledze ??

 

umowe podpisał właściciel komisu za właściciela motocykla.

 

to jak to było jak przebiegalo to oszustwo ?? sfałszowanie podpisu ?? kto sfałszował ?? w jakich okolicznosciach ?? jest jakis zapis w umowie o bezwypadkowosci ?? o ile taniej kupiłes go od ceny giełdowej ?? no i po co ci ktos kto tam cos kupił ??

 

sfałszowali podpis właściciele komisu na umowie. W umowie był zapis że POJAZD NIE MA ŻADNYCH WAD UKRYTYCH a miał i to wiele , a taniej niż normalnie to o jakieś 2500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale jak kupujesz wyraźnie taniej to masz niejako świadomość że ktoś leci w balona.

Ja kupuje najdroższe czy to auta czy motocykle z Allegro,

I nieźle na tym wychodze póki co:)

 

Powiem ci że niewarto kupywać tańszego bo zawsze jest z nimi coś nie tak , teraz to wiem i napewno będe wolał kupić coś co kosztuje pare groszy drożej a jest pewne na napewno nie kupie już nic od tych frajerów z wielunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisał właściciel komisu za właściciela motocykla.

sfałszowali podpis właściciele komisu na umowie. W umowie był zapis że POJAZD NIE MA ŻADNYCH WAD UKRYTYCH a miał i to wiele , a taniej niż normalnie to o jakieś 2500 zł

 

 

jesli byl zapis o wadach ukrytych to super teraz pozostaje tylko im udowodnic ze wiedzieli o tych wadach ukrytych :icon_idea:

 

 

 

ale jesli w twojej obecnosci podrabiali podpis wlasciciela a ty na to ptrzales a nastepnie tez podpisałes ta juz sfałszowana umowe ( w sumie w pelni swiadomie ) to poswiadczyłes nieprawde swoim podpisem i brałes w tym udział jako kupujacy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...