Skocz do zawartości

KTM 125 Duke 2011


Rekomendowane odpowiedzi

http://ktmgdansk.pl/www/ktm/galeria/filmy/...tid=ek8U3qMYfr4

 

 

Szok.. jest piękny.. Zauroczyłem się.. Tylko szkoda że te 15kucy ;d pewnie znajdzie dużo nabywców, zależy jeszcze jaka cena, ale yzfr-125 się chowa. Wygląda na nawet dużego a nie takie małe gówienko jak np. cbr 125 ;)

 

Jak będą jazdy testowe w Gda to pojadę oglądnąć to cacko

 

a co wy o nim sądzicie ? będzie sukcesem czy porażką.. ?

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie da się zaprzeczyć, że jest ładny. Ma w sobie coś. Akurat interesują mnie takie małe motocykle 125-250. Dojazd do pracy i może trochę zabawy. Poza tym doszedłem do wniosku, że nie będę zaczynał od harleya swojej przygody z motocyklami - szkoda uszkodzić coś takiego :P

 

Obecnie mam trzy typy - ninja 250R, CBR 250R i po zobaczeniu tego posta duke 125. Zwłaszcza, że znalazłem takie zdanie w opisie na scigacz.pl: "W katalogu Power Parts dociekliwi znajdą wiele intrygujących akcesoriów, w tym takich bezpośrednio związanych z Power. Nieoficjalnie mówi się, że blok silnika wytrzyma powiększenie pojemności do 250-300cc. Zapowiada się ciekawie." I tu mam pytanie - jaki może być koszt takiej operacji i zwiększenie mocy, do tej porównywalnej z wymienionymi wcześniej 250tkami? Przy założeniu, że cena motocykla będzie wynosiła 15-16 tys., duke po ulepszeniu będzie dużo droższy od malej ninjy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.d. EXC - tam trzeba wał zmieniać, czy jak ?

Co do przerabiania 125->250/300 to raczej były by grube modyfikacje, bo ciężko mi uwierzyć, że da się to uzyskać jedynie dzięki większemu tłokowi.

Nie, nie trzeba dół silnika zostaj bez zmian zmienia się: cylinder, tłok, głowice, moduł zapłonowy i elementy zawory wydechowego. W przypadku Duka 125 taki zestaw pewnie będzie droższy bo w grę wchodzi cylinder, tłok, moduł zapłonowy, wałek rozrządu, łańcuch rozrządu, pewnie i głowica a może i wał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podoba mi się, coraz częściej myślę nad zmianą swojego ciężkiego gsxfa na coś leciutkiego zwłaszcza że 90% przejechanych kilometrów to miasto

 

szkoda tylko że na takie cudeńka mogą sobie pozwolić jedynie synowie bogatych tatusiów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Już się tak nie napalajcie, co to za przyjemność jeździć sprzętem który byle golfik na przyśpieszenie weźmie. Dobre to jest jak ktoś ma A1. Ale przesiadanie się na takiego pierdzika z dużego sprzęta to przesada. Do w miarę sprawnego poruszania się po mieście trzeba minimum 30KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już wypuscili 200 ccm (Indie malezja) i maja wypuscić 350 na Europę

 

http://www.motofakty.pl/artykul/nowy_ktm_duke_200_nie_dla_europy.html

 

i jeszcze znalazłem coś takiego

 

http://motocykle.autocentrum.pl/motocykle/newsy/maly-lekki-i-dopracowany-ktm-200-duke/

Edytowane przez JaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

KTM Duke 200 w tym roku wypuścili ;-) Wizualnie to samo co 125, ale większa pojemność ;-) Ogólnie w Wawie już widziałem ze 4 Duke'i, z różnymi ludźmi na pokładzie. Sprytnie i fajnie wygląda ;-) Na miasto na pewno spoko, mało pali, zwinne jak cholera. KTM to na pewno też trochę egzotyki, wśród gąszcza Japsów... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Mam pytanie odnośnie Ktm duke 125 . Mam już go dłuższy czas i gdy wbiło mi około 6000 km na liczniku pisze : ' Service not reset ' Teraz tak. Czy jest mozliwość samodzielnego zresetowania ? Tak żeby tego napisu nie było. Czy jest konieczna jazda do dealera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...