Skocz do zawartości

Motocyklem do PL z UK


obniski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy ktoś pokonał taki duży dystans na motocyklu. Jeżeli tak to jak się jechało ile czasu zajeła podróż, jaki odcinek udało sie pokonać. No i jaki wyszedł średni koszt takiej imprezy.

 

Osobiście kusi mnie taka przejażdżka, ale ja lubię się rzucać na głęboką wodę. Posiadam Er6n, wiec wydaje się być to "dość" wygodne do podróżowania. Nigdy jednak nie pokonywałem tak dalekich odcinków. Samochodem podróż Calais-Białystok (od zjazdu z promu) zajeło mi 16H, cała podróż z londynu do domu z przerwą na obiad w Poznaniu 21h. Na motorze podejrzewam ze w dzień dałbym rade dojchać od granicy do granicy.

Edytowane przez obniski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny, który sam nie poszuka, tylko czeka aż mu podadzą na tacy... wyszukiwarka po prawej u góry, znajdziesz dość dobrze opisane przynajmniej kilkanaście takich przejazdów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze jesteś bardzo pomocny i wiem gdzie sie znajduje wyszukiwarka, owszem za ile przywieść motor do PL busem znajdziesz bez problemu ale temat o tym czy ktoś podróżował, już trudniej. Najwyraźniej nie trafiłem na odpowiednią kombinację frazeologiczną co by mi przeglądarką dała wynik pozytywny tego totolotka. Ale i tak dziękuję za chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem podróż Calais-Białystok (od zjazdu z promu) zajeło mi 16H, cała podróż z londynu do domu z przerwą na obiad w Poznaniu 21h. Na motorze podejrzewam ze w dzień dałbym rade dojchać od granicy do granicy.

 

Motocyklem wbrew pozorom wcale szybciej nie bedziesz.

200 km/h bedziesz gnal ?

Zapomnij a dolicz czestsze tankowania niz autem.

Ja zawsze liczylem od zjazdu w Calias i jeszcze dodatkowo sobie robilem nocleg w Niemcowni aby rano, wyspany meczyc sie drogami w Polsce :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa miechy temu nawet ugościłem naszego forumowego kolegę w połowie drogi tj. TU

Dostał browara i spanko i...zostawił kupę gadżetów, które mu odesłałem.

Tu masz link do tematu KLIK

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest tam niedaleko, takie jajowate ? Hipodrom ?

To jest największy w europie tor kryty dla kłusaków czyli hipodrom.

 

Nie dodałem, że i Ciebie zapraszam na odpoczynek Obniski. :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ktoś pokonał taki duży dystans na motocyklu. Jeżeli tak to jak się jechało ile czasu zajeła podróż, jaki odcinek udało sie pokonać. No i jaki wyszedł średni koszt takiej imprezy.

 

Osobiście kusi mnie taka przejażdżka, ale ja lubię się rzucać na głęboką wodę. Posiadam Er6n, wiec wydaje się być to "dość" wygodne do podróżowania. Nigdy jednak nie pokonywałem tak dalekich odcinków. Samochodem podróż Calais-Białystok (od zjazdu z promu) zajeło mi 16H, cała podróż z londynu do domu z przerwą na obiad w Poznaniu 21h. Na motorze podejrzewam ze w dzień dałbym rade dojchać od granicy do granicy.

 

Toc toz Qurim walil takie trasy na raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu takie przejazdy do normalka, zresztą jest to wciąż Europa, do tego bardziej rozwinięta więc chyba nie ma się czego bać.

Jak widzisz, i na forum znajdzie się sporo osób, które w taki sposób pokonywały dystans.

kumpel wracał parę razy z Lądka to Polski jadąc R1-yną i nigdy nie narzekał. Wręcz przeciwnie, traktuje to jako fajne doświadczenie.

Zrobić się da wszystko, to jest kwestia tylko chęci.

 

Pozdr

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Londynu przyjechałem kawałek za Warszawę (niecałe 1800km wyszło) nowonabytym moto w równo 24h (łączne z promem) - na "autobanach" kilometry szybko zlatują. Mając coś z owiewkami można by tą trasę szybciej przejechać - IMO żaden problem.

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...