Skocz do zawartości

Suzuki RF600R (RF 600 R)


Gość ssimpson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssimpson

Jestem bliski kupna Suzuki RF600R'93. Co myslicie o tym sprzecie? Bede wdzieczny jesli dacie mi linki do jakis ciekawych stron dotyczacych tego motocykla...

Btw: Moze kto zna namiary na komis samochodowo-motocyklowy bo kruca szukalem po Gratce i jakos sie doszukac nie moge :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

 

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego motocykla, już trochę się o nim naczytałem, ale chciałem poznać opinie używkowników i osób które miały do czynienia z tym modelem. Najbardziej przeraża mnie spalanie bo ponoć ok 7l :roll: , co moim zdaniem jest dużym wynikiem jak na normalna jazde i na 600. Chociaż co to jest ta "normalna jazda". W sumie to jak czytam o spalaniu motocykli to zawsze sie zastanawiam przy jakiej prędkości oni to podają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tylko nadmienic ze zawory do tego motocykla stanowia jedna czesc zamienna, tzn w razie padu jednego musisz kupic komplet, ktory kosztuje $ 1000 - 4 tys zl. w Polsce.

Oprocz tego nie za mocny tylny wahacz i delikatna skrzynia - wiele polskich egzemplarzy ma wypadajace biegi.

Przednie zawieszenie tez nie jest nadzwyczajne, dlatego uwazam ze jezeli juz ladowac sie w koszty to 900 jest duzo lepszym motocyklem.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nsr nie przeszkoczyla przez 5,5l/100 tylko ta szara, ta czerwona sporo pali [model jak wawrzyna tylko z owiewkami z 93roku] chociaz nie wiem bo nie mam licznika i narazie nie zmierze, ale jak jezdze nia gaz do oporu, do 13tys obrotow tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy moglibyście udzielić mi jakiś info na temat Suzuki RF600. Ostatnio mi sie wkrecil ten motocykl i zastanawiam sie nad nim. Chcialbym dowiedziec sie czegos od strony technicznej, awaryjność, przegląd, prowadzenie itp. Ogólnie mówiąc wszystkie plusy i minusy tego modelu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jakis czas temu też zastanawiałem się nad tym modelem. Ale nasłuchałem sie mase niepochlebnych opinii i teraz jestem w siodle CBR 600 F2. Ale dośc o mnie, czas o moto: w zależności od tego jak trafisz moto albo będzie kompletnym złomem, albo super maszyną. Kiedy sam szukałem o nim opinii to sie dowiedziałem że: skrzynia lubi szybku umrzeć jeżeli moto było stawiane na koło, ma podobno bardzo słabą dwójkę, sa czasami kłopoty z ramą która jest dość delikatna. Poza tym nie ma do niego zbyt wiele części zamiennych. Nie polecałbym wywrotki w razie kupna ;) To chyba tyle co ja się o nim dowiedziałem. Poszukaj wcześniejszych tematów to napewno znajdziesz cos o RF. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :mrgreen:

 

Temat przewijał się tutaj chyba kilkakrotnie i to nawet całkiem niedawno :mrgreen:

Musisz dobrze poszukać a z pewnością coś znajdziesz :mrgreen:

 

A tak ode mnie to wydaje mi się,ze lepiej zainwestować w RF 900.Nie ma porównania ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...