Skocz do zawartości

Zakończyłem sezon


Majkiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki w GPZ jest rozmiar opony z przodu?, 110/70/17 pewnie, więc NÓWKA świeżynka Maxxis Promaxx to 200 zł! i wcale nie musi to być pirelli srilerri za 400 zł bo kazdy sobie chwali te oponki łącznie ze mną. I tym bardziej nie widze sensu kupowania uzywanych kondonów przy takiej cenie nowej opony.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimi, po której fotce oceniłeś że lagi są krzywe?

jeszua: nawierzchnia była pokryta piaskiem tylko koło krawężników. Na piach na pewno nie najechałem. Ogólnie podniesiono kilka studzienek i krawężniki bo w przyszłym roku będzie tam kładziona nowa nawierzchnia.

 

MOC:

owiewka - od 260zł do550zł (mam całą jesień i zimę żeby wyszperać coś okazyjnie)

felga - 100zł

opona - 200zł

kierunek + lusterko = ok 100zł

stelaż - nie mam pojęcia ?

zbiornik = 150-200zł

jeżeli trzeba będzie zmieniać lagi i tarcze to koszta rzeczywiście poszybują w górę

 

Edytowane przez Majkiel
2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimi, po której fotce oceniłeś że lagi są krzywe?

 

Felge masz krzywa w dwoch miejscach - skoro bylo az takie uderzenie to lagi na bank sa skrzywione. Jesli kierownice miales caly czas w tej pozycji: http://bikepics.com/pictures/2068450/ to na tym zdjeciu kolo widac ze jest skrecone w prawo. Nie masz tez pluga, ale jakbys mial to zobaczylbys po przerwie miedzy nim, a kolem.

Wez na centralke, wyprostuj kierownice, odejdz od motocykla z 5m i zobacz czy kolo jest prosto czy skrecone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewka - od 260zł do550zł (mam całą jesień i zimę żeby wyszperać coś okazyjnie)

felga - 100zł

opona - 200zł

kierunek + lusterko = ok 100zł

stelaż - nie mam pojęcia ?

zbiornik = 150-200zł

jeżeli trzeba będzie zmieniać lagi i tarcze to koszta rzeczywiście poszybują w górę

 

Ja swoja felge z tarczami (na granicy zuzycia) kupilem za 200zl. Za 100zl mozna kupic do wersji przed 94r.

Lagi uzywane ja kupilem za 400zl. Te sprzed 94r mozna miec i za 150zl z polkami ;)

 

Tylko rocznika opon bym nie obwiniał(choć może na nowych by się to nie stało). Raczej niedogrzane opony(+asfalt) no i kwestia jakie masz opony. Jedno to kilkuletni Pilot Power czy coś a co innego Macadam czy inny drewniak.

 

Jak dla mnie slizg typowo przez stara opone. Przechyl nie musi byc duzy zeby sie slizgala.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera no, troche mnie zesmucila ta wiadomosc z oponami bo tez mam z przodu stara opone, z tym ze nie zjechana i myslalem, ze bedzie ok. Za to ta z tylu jest na wymarciu wiec no nie wiem na wiosne takie koszta... :/

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rocznika opon bym nie obwiniał(choć może na nowych by się to nie stało). Raczej niedogrzane opony(+asfalt) no i kwestia jakie masz opony. Jedno to kilkuletni Pilot Power czy coś a co innego Macadam czy inny drewniak.

 

Przód to stary Metzeler Roadtec, a tył nowa Maxxis Promaxx. Kurde myślałem że będzie taniej z tym remontem a to wcale nie jest tak różowo jak na moje finanse

 

Magik nie idź w moje ślady i nie śmigaj na starych parchach. Przez zimę te 450-500zł na nowe Maxxisy odłozysz.

Edytowane przez Majkiel
2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera no, troche mnie zesmucila ta wiadomosc z oponami bo tez mam z przodu stara opone, z tym ze nie zjechana i myslalem, ze bedzie ok. Za to ta z tylu jest na wymarciu wiec no nie wiem na wiosne takie koszta... :/

Na szczęście jazda motocyklem nie jest obowiązkowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód to stary Metzeler Roadtec, a tył nowa Maxxis Promaxx. Kurde myślałem że będzie taniej z tym remontem a to wcale nie jest tak różowo jak na moje finanse

http://bikepics.com/pictures/2068449/ Ja tu widzę ME330 a Roadtec to Z6. http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w750/ga...owej_wykres.jpg

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkiel, ważne, że dupa cała. To raz. A dwa? Ja też za młodu zaliczyłem glebę na GPZ500S, tyle, że z 91 i też przez baaaardzo stare opony, nie będę wymyślał, nie pamiętam jak stare w każdym bądź razie na pewno były bardzo stare - bliźniacza sytuacja. Niestety za młodu nie zarabia się kasy i ciężko wydolić z konkretnymi przecież wydatkami :wink: Było dwa.

 

Trzy. Moto to kupa żelastwa, którą za pomocą pieniędzy wyremontujesz. Cieszę się, że jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...