Skocz do zawartości

Buty sportowo turystyczne


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

szukam butow tak do 400zł dla siebie.

Myslalem o falco hoot - tylko, ze byly na allegro za 350zl teraz sprawdzilem oferte to najtaniej sa za 480...

 

Co polecicie do 400zl? Jesli chodzi o uwagi to takie, zeby nie bylo "plastikow", material skora i zeby bardzo nie siakly w deszczu. Jakies modele?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemokną, kwestia deszczu i kałuż

sam byłem zwolennikiem butów wojskowych (ze względu na to, że są solidnie uszyte i dość mocne - testowałem i polskie opinacze, desanty i obuwie bundeswehry) i dalej jestem, jeśli kogoś nie stać na buty typowo motocyklowe lub/i jeśli motocykla używa w mieście i sporo chodzi, na pewno zapewniają dużo lepszą ochronę niż "adidasy"

niemniej po wypróbowaniu kapci typowo motocyklowych (sportowych i crossowych/enduro) raczej ciężko byłoby mi powrócić do butów wojskowych

w zeszłym roku udało mi się kupić amerykańskie Belleville z gore-texem ale używam ich tylko "po cywilu"

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeździ ktoś z was w butach z membraną gore-tex? Generalnie szukając butów chciałem kupić bez membrany, bo w deszczu nie wsiadam na moto, ale różnica w cenie modelu "z" i "bez" to 50 złotych, więc zacząłem się zastanawiać czy nie warto... Czy z membrany jest jakaś korzyść w ciepłe dni, czy tylko w zimniejsze/deszczowe? Bo generalnie membrana to chyba taki zaawansowany technicznie, ale jednak "worek", w który dodatkowo wkładamy stopę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie większość zakłada, że nie będzie jeździć z deszczu - jednak często deszcz leje a ty musisz jechać bo : ..... i tu można wymieniać.

 

I wtedy pierwszą rzeczą o której się myśli to - nowe buty które nie przemakają. Szczególnie jeśli masz mokre buty i nie jest zbyt ciepło.

 

Sam jestem przed zakupem i myślę, że warto zainwestować jeśli to różnica tylko 50 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCX Competizione S GTX. Okazało się jednak, że sprzedawca to pała, bo gdy zadzwoniłem, to był zdziwiony, że chcę takie buty, bo dawno już sprzedali ostatnie sztuki, a model został wycofany. Szkoda tylko, że bodaj wczoraj wystawili nową aukcję z tymi butami na Allegro, a gdy znowu zadzwoniłem, to znowu zdziwienie, że nie ma już takich butów. Jakiś burdel mają widać i nie panują nad tym co wystawiają, ehh...

 

No cóż, idę przymierzyć jutro TCX S-Race bez membrany. Gore-tex za te 5 dyszek więcej to bym wziął, ale 20 dyszek już nie dopłacę, tym bardziej, że w sumie nie jeżdżę w kilkudniowe trasy na których może mnie zaskoczyć burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a przynajmniej w zeszłym roku były jak kupowałem.

 

W zeszłym roku jak kupowałem truskawki, to były po 8 złotych za kilo. ;P

 

 

Sprawdź sobie na Allegro, różnica 50 złotych. Ale to już i tak nie ma znaczenia, bo po telefonie do firmy, która sprzedaje te buty, okazuje się, że produkt jest wirtualny i sami nie wiedzą co mają na aukcjach wystawione. :)

Edytowane przez martes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...