Skocz do zawartości

Sześćdziesięciolecie Warszawskiej Fabryki Motocykli.


K54
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zostałem upoważniony przez głównego organizatora, Pana Włodzimierza Gąsiorka, do zaproszenia Was do świętowania w dniach 24-25.09.2011 roku na terenie dawnej fabryki WFM, ul. Mińska 25 w Wawce , Sześćdziesięciolecia powstania Warszawskiej Fabryki Motocykli. :smile:

Jeżeli chcecie się włączyć do organizacji, czy posiadacie materiały czy pamiątki do wypożyczenia na tematy WFM proszę się bezpośrednio kontaktować z Organizatorem.

Pozdrawiam i zapraszam

K54

:notworthy:

PieS

Ja też już się szykuję :D

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/ZielonaWFM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chetnie bym sie pojawil, powspominac lata dawnej swietnosci ale niestety w tym terminie sa Borki :icon_rolleyes:

 

Borki są co roku a 60-lecie WFM tylko raz. :biggrin:

 

Ja co prawda WFM mam w częściach ale SHL M11 jest zwarta i gotowa do akcji. Widziałem info o tej imprezie w miesięczniku Atuopojebista czy jak im tam. Rzuciłem żonce hasło tak dla żartu że jedziemy do Wawy SHL-ką a Ona na to że spoko, nie ma sprawy. :eek: SHL ma silnik robiony w WFM więc się wkręcić można na imprezę. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już rozpatrywałem wyjazd na tą imprezę. Tylko WFM chyba zabiorę na lawecie z kumpla Osą.

Ale to jeszcze tyle czasu żeeee- wszystko może się zdarzyć.

 

 

nie pękaj. Z Bydzi do Wawy mam 10km niż Wy z Kluczborka. A mam zamiar jechać na kołach SHL-ką. No chyba że nie macie zarejestrowanych sprzętów, to wtedy lawetka się nada.

 

Sam nie wiem co o tym myśleć - chciałbym tam być na SHL, aż tak daleko nie jest ale nie będzie lekko bo we dwójkę z młodą na takim sprzęcie, a trasa szybka do Wawy jest....mogą Nas rozjechać. Zimą muszę pogrzebać w silniku, może kilka usprawnień wrzucę.

 

Pożyjemy, zobaczymy. Wiosną/latem będę wiedział co i jak, narazie można tylko marzyć.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja WFM powinna dać se rade. Przecież to tylko około 260km,ale Osinka by na bank nie podołała. Jej stan jest niezbyt dobry.

Witajcie.

Każdy motórek da radę, a tem bardziej, jak jest POLSKI !!!

Fumką do Anglików, Suchąelką na Monte Cassino, Weską i Junakiem na Nordkap, Junakiem na Krym ....

A z tej okazji to przecież tylko po Polsce śmiganko :lalag: I po drodze KAŻDY was wspomoże, bo każdy kiedyś miał, albo Ojciec miał :smile:, albo Dziadek miał :biggrin:

Szykować sprzęty i "60siątką na 60ciolecie"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Sciągacz do magneta w kieszeń, jakiś kondenstator, albo i cały iskrownik, dętka i łyżki do opon, świeca zapłonowa i klucz do niej. I jazda. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...