Skocz do zawartości

Yamaha R1 2000r.


wojtekr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka,chcialem wyregulowac zawory w mojej R1 i tu mam pytanko.Posiadam druga glowice po przebiegu zaledwie 13tys km i czy istnieje taka mozliwosc zeby przlozyc same plytki z tej glowicy do mojej w te same miejsca??? Czy musze przeniesc plytki razem ze szklankami??? Dokladniej mowiac chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc zeby przelozyc te rzeczy z jednej glowicy do drugiej bez jakichkolwiek pomiarów itp. Z gory dzieki za odp.POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,chcialem wyregulowac zawory w mojej R1 i tu mam pytanko.Posiadam druga glowice po przebiegu zaledwie 13tys km i czy istnieje taka mozliwosc zeby przlozyc same plytki z tej glowicy do mojej w te same miejsca??? Czy musze przeniesc plytki razem ze szklankami??? Dokladniej mowiac chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc zeby przelozyc te rzeczy z jednej glowicy do drugiej bez jakichkolwiek pomiarów itp. Z gory dzieki za odp.POZDRAWIAM!

 

niestety nie ma takiej opcji

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz przekladac plytki bez mierzenia? Przeciez Ci wyjda calkowicie rozne luzy...

 

Chyba ze cos nie zrozumialem pytania..

 

kilka razy poczytasz a zrozumiesz.

W tamtej głowicy są płytki z przebiegiem tylko 13 tys.km czyli jeszcze nie dotarte :biggrin: a pomiar to taki wymysł serwisów aby zedrzeć z klienta ostatniego grosza :biggrin:

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jakichkolwiek pomiarów to zrobisz więcej szkód niż pożytku, ale płytki przenieść możesz wcześniej je mierząc. Poza tym musisz wiedzieć jakich płytek potrzebujesz, a żeby tego się dowiedzieć, musisz zmierzyć luzy w Twojej głowicy a następnie płytki. Koniecznie użyj mikrometru. Dopiero wtedy jeśli jakieś płytki będą miały potrzebny Ci (a raczej głowicy) rozmiar to możesz przełożyć.

 

Patryk T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim to zmierz najpierw luzy, a potem się martw.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...