Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Motocyklem tylko wtedy gdy wiem że jest tak ustawiony że mnie cyknie w plecy nooo i zdarzy mi się też jak widać że radar ustawiony jest naprawde w miejscu w którym powinno sie zachować tą wyjatkową ostrożność(bardzo mało tych miejsc, 80% radarów ustawionych jest nie dla bezpieczeństwa a dla zbijania kasiory na bezpiecznych i dobrych odcinkach to najbardziej wk :bigrazz: rwia) samochodem jade zawsze około 10km/h więcej niz jest to dopuszczone jak jest np. 70 to jade 80 ale tej 80 juz nie przekraczam :icon_razz: i nigdy mi jeszcze nic nie przyszło. A co do chowanej tablicy :smile: świetny bajer nigdy nawet o Tym nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się literki zamazały w tablicy rejestracyjnej :bigrazz:

 

* Ale można i tak :

http://img827.imageshack.us/img827/1848/misiup.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/7356/misiu2s.jpg

 

Jest śmiesznie i praktycznie :icon_evil:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy kazdej kontroli 100 zl mandatu :)

Wtedy jest mniej smiesnie.

Ja polecam zabrudzona tablice (ale brudem naturalnym, zadne smary etc.) Po tym jak mi kiedys wiesniaki ze strazy 3 foty podeslali w ciagu miesiaca, pobrudzilo mi tablice i ciagle zapominam umyc :icon_mrgreen:

Kontroli juz mialem kilka, kiedys policmajster jechal za mna na obwodnicy Krakowa w korku zeby mi zwrocic uwage, i nigdy mi zadnego mandatu wlepic nie chcieli. Grzeczna rozmowa i tyle.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zabrudzona tablice (ale brudem naturalnym, zadne smary etc.) Po tym jak mi kiedys wiesniaki ze strazy 3 foty podeslali w ciagu miesiaca, pobrudzilo mi tablice i ciagle zapominam umyc :icon_mrgreen:

Kontroli juz mialem kilka, kiedys policmajster jechal za mna na obwodnicy Krakowa w korku zeby mi zwrocic uwage, i nigdy mi zadnego mandatu wlepic nie chcieli. Grzeczna rozmowa i tyle.

Ale Twoje motocykle to takie... mają prawo być brudne, wręcz wskazane. A ślifiera - cała lśniąca, tylko z błotem na tablicy... Nie przejdzie, coś czuję ;) Chyba, że ktoś liścia naklei.. to przecież może się nawet w mieście zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Twoje motocykle to takie... mają prawo być brudne, wręcz wskazane. A ślifiera - cała lśniąca, tylko z błotem na tablicy... Nie przejdzie, coś czuję ;)

Przejdzie, przejdzie.. BMW to juz pod szlifierke podchodzi, policja uwage mi zwracala ale nic poza tym :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam blachę jak przystało. Prosta, widoczna. Jak mi pie*dolnie zdjęcie to NIE zapłacę ;)

 

Niech sobie sami wezma ze zwrotu, z wlasnej woli nie zaplace.

Gowniane drogi za moje pieniadze, bezsensowne ograniczenia i policjanci pochowani po krzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Gowniane drogi za moje pieniadze, bezsensowne ograniczenia i policjanci pochowani po krzakach.

Ja tam do policji nic nie mam, jesli potrafia moga mnie 'ustrzelic' i wtedy grzecznie place. Tablice mi pobrudzilo po wyczynach* strazy wiejskiej.. :icon_mrgreen:

 

* walneli mi fote np. na wylocie z wiochy, dluga prosta bez zabudowan = przyspieszalem no i na 50 bylo prawie 100

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...