Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Qrwa , teraz doczytałem że chodzi o jazde na moto . Puszką zwolnie , jestem winny państwu polskiemu 15zł (jeszcze) za przekroczenie o 30km/h sprzed roku :D .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa , teraz doczytałem że chodzi o jazde na moto . Puszką zwolnie , jestem winny państwu polskiemu 15zł (jeszcze) za przekroczenie o 30km/h sprzed roku :D .

 

 

US ściągnął mi niedawno ponad 1000zł , zwalniam puszką , moto nie widzę śmietników ( raczej nie zwalniam ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi wycelowanymi w przeciwnym kierunku? Nigdy nie są ustawione na nasz pas i nie strzelą w plecy?

 

owszem, bywają i strzelają w plecy. niestety jak już wspomniałem sprawdzone, służę dowodem jakbyś zajrzał kiedyś do kraku na piwo - fotka wyraźnie z góry, z masztu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę na moto i fotoradar stoi w polu, to przyspieszam i pozdrawiam międzynarodowo srasz miejską lub wiejską. Lub policję. Dostałem już fotkę jak jechałem samochodem, musiałem zapłacić, niech więc chłopaki obrabiając foty moto popracują jeszcze na te pieniądze :bigrazz:

 

Jak fotoradar stoi przy przejściu, to zwiększam uwagę i zwalniam z +50 do +30 :P

 

Jak jadę samochodem do Katowic, to nie zwalniam, bo fotoradary są w znakomitej większości puste. Ale na trasie, której nie znam - zwalniam :(

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ustawiony frontem do mnie, to odkręcam manetę i szeroko się uśmiecham żeby ładnie wypaść na zdjęciu i przekazać panom ze służb wszelakich, że ich ustrojstwo nie psuje mi radości życia. Jeśli jest odwrócony tyłem to zwalniam ponieważ są radary, które robią zdjęcia od tyłu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę samochodem do Katowic, to nie zwalniam, bo fotoradary są w znakomitej większości puste.

 

Wystarczy że jeden będzie "pełny" :) Jak dwa to już miazga. Ja w puszce w trasie używam zestawu CB+antyradar i na razie się sprawdza. Wcześniej był sam antyradar no i sprawdzał się do czasu spotkania z wideorejestratorem. Na moto maszty olewam kompletnie. Uważam tylko na kierowców, bo przeważnie przesadnie zwalniają przed fotoradarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB bywa irytujące jak sie panowie z wielkimi brzuchami zaczną wymieniać mądrościami życiowymi w stylu : szwagier kupił passacika i mu piatkie pali...

zgadzam się a jeszcze gorzej jak usłyszą kobietę.

Dlatego na moto nie brakuje mi CB i lubię jak się uśmiechają do mnie kierowcy mijanych aut zwalniający przed radarem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Białego Boru proponuję uważać, bo niestety dostałem fotkę z wyjazdu na moto. Strzał w plecy (z drugiej strony jezdni), fotoradar przenośny więc i rozmiarowo niewielki - 100zeta i 2pkt :buttrock:

 

 

W samym Białym stoi fotopstrykacz przy budynku straży praktycznie non-stop załadowany i wali foty - zobaczcie kogo złapał >LINK<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...