Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam sie, ze zostaniesz przy K 11300 S.

 

Filip

 

widze to tak

 

Niedlugo w Twoim garazu stoja dwa BMW :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Oj raczej nie, albo nawet na pewno nie ;)

Po pierwsze za dużo serca i pracy włożyłem w R6, więc ta zostaje na pewno. Po drugie dwie bety w garażu to finansowo nie do udźwignięcia. Po trzecie decyzja o sprzedaży K1300S właściwie już zapadła, tyle że jestem w delegacji i nie mam przy sobie zdjęć żeby zrobić ogłoszenie. Może jednak kumpel mi coś podeśle. Pozostaje pytanie na co zmienię, bo mój plecaczek rwie się na S1000RR. Ja chcę poczekać jeszcze aż pokażą S1000XR w Mediolanie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz nic nei jest w stanie Ci pomoc :icon_mrgreen:

 

No coz kozystaj pukie jeszzcze gibki jestes :icon_mrgreen:

 

Co do sprzedazy to skorzysta bym tez z wiadomego forum, tylko bez fot to zaraz Ci Titusin usunie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Znajdę jakieś foty, to wrzucę i foty i ogłoszenie. Jeśli ktoś szuka pewniaka K1300S, to na pewno znajdzie moje ogłoszenie. Najwyżej dorobię foty jak wrócę z delegacji.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, odczekaj i wez nowy model, smiem twierdzic, ze jest nieco ladniejszy

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi - takie właśnie mam obawy. Zdecydowańie bardziej o plecaczka niż o siebie. Mimo, że plecaczek ma jedynie 155 wzrostu (czyli krasnal ma nogi niezbyt długie) i jest bardzo wysportowany, to boję się, że kąt zgięcia nóg będzie zbyt duży. Chyba, że przerobię podnóżki ;)

 

 

Na pewno da się zrobić dłuższe podnóżki na zamówienie. Do tego kupić jakiś uchwyt mocowany do wlewu na baku i powinna dać radę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się . Ale wiem że w moto 44 jest możliwość jazdy testowej i napewno maja tam fajną S1000

 

Dzięki Kiler. Byłem dzisiaj, moja sobie klapnęła i twierdzi że jest jej wygodnie. Miłosz mówił, że jego żona jest wzrostu mojej Kariny i zbyt długo z tyłu nie może wytrzymać. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................Zdecydowańie bardziej o plecaczka niż o siebie. Mimo, że plecaczek ma jedynie 155 wzrostu (czyli krasnal ma nogi niezbyt długie) i jest bardzo wysportowany, to boję się, że kąt zgięcia nóg będzie zbyt duży...................

 

Oczywiście to indywidualna kwestia ale żaden z wożonych przezemnie plecaków nie narzekał bez względu na wzrost :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, odczekaj i wez nowy model, smiem twierdzic, ze jest nieco ladniejszy

 

:crossy:

KS - nie wiem czy jest ładniejszy, kwestia gustu :) Na pewno jednak jest mocniejszy i lżejszy, do tego Yuby w innym wątku rzucił hasło że ma downshifter. Chyba, że nie odnosiło się to do S1000RR. Na pewno jednak nowego modelu nie uda się wyrwać za dobrą kasę, bo będzie nowy :) Poza tym z tego co czytałem to nie jest tylko lifting a rzekomo grube zmiany. Czy więc nowy model nie będzie się borykał z chorobami wieku dziecięcego? Trochę się tego obawiam.

 

Pozdr.

F.

 

Na pewno da się zrobić dłuższe podnóżki na zamówienie. Do tego kupić jakiś uchwyt mocowany do wlewu na baku i powinna dać radę.

Mam nawet możliwość wydziergania sobie czegośna próbę a potem ew dorobienia porządnie. Zobaczymy. Najpierw muszę opchnąć K1300S a potem będę myślał na co zmienić.

 

Pozdr.

F.

 

Oczywiście to indywidualna kwestia ale żaden z wożonych przezemnie plecaków nie narzekał bez względu na wzrost :biggrin:

Kiler a na jakich dysatansach?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy więc nowy model nie będzie się borykał z chorobami wieku dziecięcego? Trochę się tego obawiam.

 

Filip

 

mam ndieje, ze nie, i ze wszystko poprawili.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej - ok 400 km . oczywiście z przerwami na tankowanie itp

Aaaa rozumiem, ja myślałem że te 400 to solo a nie z plecaczkiem. Tutaj mnie trochę pocieszyłeś. Jak mi jeszcze powiesz, że to po zwykłych drogach a nie autostradzie, to by oznaczało że 700-800 dziennie autostradą dałoby radę. To natomiast oznacza, że w 1 dzień z małym hakiem da się dolecieć w Alpy ;)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Autostrady się przydają jak chcesz gdzieś szybko i w miarę bezpiecznie dojechać :) na zwykłych drogach nie jest z tym tak kolorowo...:)

 

A propos plecaczka, moje koleżanki nie narzekały, może dlatego, że radość z faktu że przeżyły kompensował wszelkie niewygody :)

 

:P

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie

Czy możecie mi doradzić w kupnie S1000RR , szukam za i przeciw dotychczas jeździłem K1300R . Lubię winkle i agrafki dalekie trasy , czy dam radę i czy Moto da. Czy warto zmieniać ? Bo jazda ma być przyjemnośćią.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...