Skocz do zawartości

Naprawy Crossó i Quadów (Yamaha, Honda, KTM) oraz Simson


ULR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://techanika-tuning.fotosik.pl/

 

Zajmujemy sie naprawą i podrasowywaniem silników 2T I 4T w crossach i quadach. Zamawiamy tylko oryginalne części. Na życzenie klienta możemy także zamówić tańsze ale również sprawdzone. Usługi wykonujemy tanio i profesjonalnie.

 

Kontakt: 662140545

GG: 310362

Edytowane przez ULR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w garażu "u pana Czesia" tak?

Czym podrasowujecie? Młotkiem, przecinakiem?

 

Masz się wypowiadać głupio to spadaj. Zakładamy profesjonalne tuningowe części. I mamy profesjonalne narzędzia. To ma być reklama więc zero zjazdów proszę!

Edytowane przez ULR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim spadnę to jedno z Twoich profesjonalnych narzędzi to motocyklowy stojak sosnowy z deskami?

Silnik z wałem położony na szmacie z piaskiem z podłogi i silnik między głowicą od 126p i osłonami popychaczy oraz kołem zamachowym.

Czyli garaż "pana Czesia"

Mało profesjonalne zdjęcia, brak adresu, wystawisz fakturę vat lub rachunek?.

Denerwuje Cię, że powiedziałem Ci jak to wygląda?

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat i chodzę na studia mechaniczne więc o naprawie mam dużo więcej pojęcia niż wy. Nie dałem tego ogłoszenia po to żeby inni krytykowali! Nie byliście, to nie wiecie! Jak chcecie to możecie się pościgać z jakimś pojazdem w którym tuningowaliśmy silnik..... Nawet się nie zorientujecie jak wam odejdzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Mistrzu ze została urażona Twoja wielka duma i został podważona wielka wiedza która zdobyłeś na studiach.

 

Zostałeś oceniony po zdjęciach jakie zamieściłeś i jak wygląda Twój warsztat. Jesli składasz silniki w takich warunkach to życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam 21 lat i chodzę na studia mechaniczne więc o naprawie mam dużo więcej pojęcia niż wy. Nie dałem tego ogłoszenia po to żeby inni krytykowali! Nie byliście, to nie wiecie! Jak chcecie to możecie się pościgać z jakimś pojazdem w którym tuningowaliśmy silnik..... Nawet się nie zorientujecie jak wam odejdzie do przodu.

Sugeruję wrócić do poziomu Klienta. Jeśli wszystkie krytyczne uwagi przyjmujesz w ten sposób, to Twoi Klienci szybciej kopną Cię w dupę, niż to sobie wyobrażasz. I zmień ton w rozmowie z nami na bardziej dorosły bo śmierdzi smarkaczem jak metanolem na żużlu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat i chodzę na studia mechaniczne więc o naprawie mam dużo więcej pojęcia niż wy. Nie dałem tego ogłoszenia po to żeby inni krytykowali! Nie byliście, to nie wiecie! Jak chcecie to możecie się pościgać z jakimś pojazdem w którym tuningowaliśmy silnik..... Nawet się nie zorientujecie jak wam odejdzie do przodu.

 

Moje prawo jazdy ma tylko 43 lata, Zanim się urodziłeś miałem już oficjalnie zarejestrowany warsztat naprawy motocykli i nie chodziłem na studia mechaniczne bo to była strata czasu ale do dzisiaj codziennie uczę się czegoś nowego w tej branży.

Mam jedną radę dla Ciebie : weź się za naukę w domu, na uczelni bo z samego chodzenia to żyje w tym kraju Pan KORZENIOWSKI.

W wakacje weź się za porządną pracę fizyczną i kup sobie dobre narzędzie i podnośniki do motocykli a po dyplomie zdecydujesz co będziesz robił.

I jeszcze jedna rada - nie pyskuj do starszych mechaników bo to nieładnie.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się ośmieszacie :))))))))))))))))))))

 

Nie widzieli na żywo, nie widzieli rezultatów, a oceniają.

 

Żal.............

 

Wiek w profilu 18 lat a twierdzisz, że masz 21. Ja 21 urodziny miałem w grudniu zeszłego roku czyli całkiem niedawno i wiem kilka rzeczy:

-Zawsze ale to zawsze starszy mechanik zagnie Cię wiedzą praktyczną. To co się wynosi ze szkoły to raptem wskazówki żeby sobie rąk nie pokaleczyć.

-Po zdanym egzaminie technicznym w technikum mechanicznym i ukończonych studiach, można patrzeć z góry na partaczy w szopie ale nie kozaczyć

-Jakim mechanikiem, by się nie było to krytykę zawsze należy przyjąć. Nigdy nie wiadomo kiedy się możesz mylić.

 

Wystawiając zdjęcia swojego "warsztatu" musisz się liczyć z opinią na temat, która nie zawsze będzie pozytywna. Ceglany warsztat obity dechą jeszcze można puścić kątem oka, dzierżawa nie jest tania a wyciąg spalin czy klima albo wentylacja to wymogi dużych hal. Ale brak takich podstaw jak stabilny stołek pod moto czy czystego stołu do rozebrania silnika to na prawdę... Nie mówię, że każdy stół ma być posprzątany ale przynajmniej jeden taki wypada mieć. Narzędzia też powinny mieć swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...