Skocz do zawartości

Rossi w Ducati


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziwi to że mają rewelacyjne motocykle i osprzęt, a ciągle się to pie.....li.

 

A masz osobiste doświadczenia z włoskimi pojazdami, czy tylko piszesz na podstawie doświadczeń wuja/stryja/sąsiada/brata ciotecznego?

 

Bo ja mam i zapewniam, że się nie pierdoli.

 

I wcale nie mam "kultowego" ducati tylko zwykłą aprilię i alfę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegliśmy trochę od tematu , ale dodam że Włoskie motocykle przykuwają wzrok , design ponad wszystko , szyk i ciekawy kolor... Ale sami Włosi jakoś nie są zapatrzeni w swój produkt , dodam , że lukę między "japońcami" a ducati , aprilia , moto guzzi... skutecznie wypełnia BMW, jest tam mnóstwo motocykli tej zacnej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukoronowanie kariery Vale na DUCATI, to byłoby coś.

pzdr

 

Pod warunkiem, ze bedzei X - ty tytul mistrza swiata. Kurde, ciezko bedzie mi sie przelamac kibicowac Ducati :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech teraz jest na pewno zbiorowy orgazm :)

Pewnie kilka osób jęknęło, ale na pewno nie członkowie włoskich DOC. Na WDW słyszałem ich opinię, że najgorsze co może zrobić Rossi dla marki to jeździć na Ducati :biggrin:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to jeszcze można było normalnie w telewizji obejrzeć :P

 

A nie można? Każda runda na żywo w SportKlubie - komplet relacji z treningów, kwalifikacji, wyścigów, a nawet rozgrzewek. W niewielu państwach pokazywane jest aż tyle. SportKlub jest na N'ce i w kablówkach, a jak nie masz w kablu, to często wystarczy zadzwonić do dostawcy, niech dorzuci... często nie ma najmniejszego problemu. Jakość może nie HD, ale N'ce jest bardzo przyzwoicie jeśli masz telewizor podpięty kablem HDMI. Miłego oglądania!

Edytowane przez mick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1669817,0,1,rossi-s...,wiadomosc.html Swoją drogą to dziwne że taki news ukazał się na tvn24.pl a nie ma go na żadnej, nawet najważniejszej stronie poświęconej wyścigom motocyklowym...

 

Podano oficjalnie na wyscigach moto GP w Brnie, nieoficjalnie bylo juz nieco wczesniej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi to że mają rewelacyjne motocykle i osprzęt, a ciągle się to pie.....li.

A śmigałeś kiedyś na Ducati?

 

p.s. Zobaczymy jak będzie, cieszę się że Doktorek dorósł wreszcie do prawdziwego Motocykla :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śmigałeś kiedyś na Ducati?

Oczywiście, udało mu się nawet zeszlifować pewna 1098 :icon_razz:

 

Opisz Yubas jak to było, śmiało :biggrin:

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śmigałeś kiedyś na Ducati?

 

I owszem, zakres obrotow ( ST 4S ) miedzy 8 - 10 tys ( wtedy przypamina to jazde na kuli armatniej ) wszystko ponizej nie powala na kolana.

 

Dopiero teraz widze, ze zmieniles siekierke na kijek :icon_mrgreen:

 

Mam nadzieje, ze przy okazji cos o jego ekspluatacji napiszesz.

 

To, ze na wyscigach sie to sprawdza to naprawde nieco inna bajka niz seria.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można? Każda runda na żywo w SportKlubie - komplet relacji z treningów, kwalifikacji, wyścigów, a nawet rozgrzewek. W niewielu państwach pokazywane jest aż tyle. SportKlub jest na N'ce i w kablówkach, a jak nie masz w kablu, to często wystarczy zadzwonić do dostawcy, niech dorzuci... często nie ma najmniejszego problemu. Jakość może nie HD, ale N'ce jest bardzo przyzwoicie jeśli masz telewizor podpięty kablem HDMI. Miłego oglądania!

Hmmm, a wiesz, że jednak istnieją ludzie którzy nie mieszkają na warszafskim osiedlu i nie mają kablówki...

A kiedyś wystarczył byle talerz i eurosport... no, ale Dorna się musiała wypiąć.... :(

 

Chyba rozumiem Vale - osiągnął wszystko (sportowo) z Hondą i Yamahą, to zostało mu tylko Ducati (no przecież nie będzie na kawałsuce jeździł :icon_razz: ), i jak rozwinie ten motocykl (a jestem pewien że to zrobi, presja w Ducati musi być niesamowita) to po prostu udowodni że naprawdę jest the best. I wielki szacun za to!

 

No i Jorge będzie mógł skrzydełka rozwinąć, bo cała kasa i ciśnienie w Yamasze pójdzie na niego... TYlko Stoner zrobił błąd. Bo Honda (choć to moja ulubiona marka) dała ciała ustawiając wszystko pod tą kurduplowatą primadonnę z Hiszpanii... No, ale może Stoner przywróci troszkę blasku Hondzie...

Co by nie powiedzieć - będzie się działo.... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1669817,0,1,rossi-s...,wiadomosc.html Swoją drogą to dziwne że taki news ukazał się na tvn24.pl a nie ma go na żadnej, nawet najważniejszej stronie poświęconej wyścigom motocyklowym...

 

Bo ten news jest trochę od d.... strony. To tak samo jak napisać, że Rossi przechodzi do Ducati, więc nie będzie już jeździł Yamahą.

 

Wciąż nie wiadomo, co się stanie z Fiatem. Wygląda na to, że odjedzie z zespołu Yamahy, bo to na Rossim opierał się jego kontrakt. Ale, że Fiat jest właścicielem Ferrari, które kusi Rossiego przyszłością w F1 i które ma bezpośrednie powiązanie z Ducati z powodu wspólnego sponsora - Marlboro, ja wcale bym nie wykluczał zaangażowania grupy Fiata w team Ducati - czy to będzie jako Ferrari, czy jako Fiat, czy jak do tej pory, jako np. Alfa Romeo (jest partnerem Ducati). Także spokojna głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ferrari, które kusi Rossiego przyszłością w F1...

 

Hmmmm, tak miedzy nami to jak myslisz jaka kariere w F1 zrobi Rossi w wieku 28 lat ( obecnie ) Na motocyklu i owszem 10 tytul powinien byc, a w F1 bedzie bedac optymistyczny w pierwszej 5 -ce.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tym bardziej mnie zdziwiła przytoczona w tej info prasowej wypowiedź tego Rino Drogo, że Fiat nie jest zainteresowany współpracą z Ducati, skoro poniekąd już z nimi współpracuje :) Może chodziło o to że sam brand FIAT nie będzie sponsorował Ducati, bo to i faktycznie 2 brandy skierowane do kompletnie innych grup docelowych, ale zapewne zaangażowanie koncernu Fiat we współpracę z Ducati poprzez brandy Ferrari lub Alfa zapewne się zwiększy... Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...