Skocz do zawartości

Parada ślubna 28 sierpnia - sobota


aker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miło było poznać , aker ma dar prowadzenia ,chyba nikt się nie nudził.Dzięki za flaszki.Mam nadzieję,że zabawa przebiega szampańsko.Tęcza nad hotelem wróży wam długie lata harmonijnego( w miarę możliwości)pożycia.

MGH mnie zainspirował,może nie mam zamiłowania do historii,ale do podróży owszem.przy najbliższej okazji postaram się dołączyć i dzielić z wami trudy podróży.Jeśli można oczywiście i odrapana cebula was nie razi.Pozdro johnny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wielkie dzięki za tak liczne stawienie się na paradzie przedstawicieli różnych nurtów i grup zainteresowania. Jest to szczególnie ważne, bo pogoda było baaaardzo niepewna. Już doszedłem do siebie po imprezie - było dobrze :) Z innych spraw : przyznaję, że było trochę improwizacji, ale najważniejsze że się nie pogubiliśmy :icon_mrgreen: .

 

Szacun!

 

A co do MGH- no problemo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie słowami, których nie rozumiem :icon_mrgreen: ten Ursus to dla mnie tak nieznana kraina, jak planeta Jowisz. To, że w ogóle udało mi się ustalić jakąś trasę należy poczytywać za sukces pokroju odkrycia nowej drogi do Ameryki przez niejakiego Krzysztofa Kolumba.

Rzekles Aker :) Trasa byla dokladnie taka jak tu opisales. Serdecznie dziekujemy wszystkim jeszcze raz za przybycie. Bylo po prostu super. Jestescie wspaniali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho,niech sie dzieje,udanego pozycia jeszcze raz :)

Bylo mokro,ale trzeba byc twardym praciem anizeli mietka fajka :biggrin:

 

P.S

Taniec sie udal?;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piocho,niech sie dzieje,udanego pozycia jeszcze raz :)

Bylo mokro,ale trzeba byc twardym praciem anizeli mietka fajka :biggrin:

 

P.S

Taniec sie udal?;)

 

To byla prawdziwie chwalebna porazka ;) Do figur, ktore widzieliscie na Cargo nawet nie doszlismy. Chwile wczesniej zaczalem pytac Madzi: "Co dalej, co dalej, bo zapomnialem?". I za chwile juz musielismy stanac i sie uklonic, zeby nie zepsuc do konca jakiegokolwiek wrazenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się będziesz przejmował, ważne, że dobra zabawa była :bigrazz:

Ja również dziękuję za super atmosferę i kupę śmiechu :biggrin:

Na cargo szyku zadaliśmy, a to najważniejsze :wink:

Aker, miglancu, zaraziłeś mnie desmo! :icon_mrgreen:

 

DUŻO SZCZĘŚCIA MŁODEJ PARZE!!!

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGH mnie zainspirował,może nie mam zamiłowania do historii,ale do podróży owszem.przy najbliższej okazji postaram się dołączyć i dzielić z wami trudy podróży.Jeśli można oczywiście i odrapana cebula was nie razi.Pozdro johnny

Połączenie podróży z historią to był pomysł na MGH. Ale czasem wychodzą same podróże, czasami same historie. Ostatnio była nawet parada. Chyba z przyszłością :wink:

 

Zdjęcia z Cargo byśmy chcieli obejrzeć i do prywatnej galerii dołączyć. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Cargo byśmy chcieli obejrzeć i do prywatnej galerii dołączyć. :smile:

Oj, chyba będzie kłopot, bo Młodzi może już za wielką wodą :cool: ale ktoś tam jeszcze pstrykał, prosimy o wrzutkę!

 

I raz jeszcze special thanks for... Aker!! :clap: za udostępnienie jednego z egzemplarzy swojej bezcennej kolekcji, dzięki czemu mogłem dotrzymać słowa i pojechałem w eskorcie :crossy: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się będziesz przejmował, ważne, że dobra zabawa była :bigrazz:

Ja również dziękuję za super atmosferę i kupę śmiechu :biggrin:

Na cargo szyku zadaliśmy, a to najważniejsze :wink:

Aker, miglancu, zaraziłeś mnie desmo! :icon_mrgreen:

 

DUŻO SZCZĘŚCIA MŁODEJ PARZE!!!

Desmo to jest to, tylko czasem mi się wydaje, że silnik się rozlatuje od tego cykania, pykania, stukania itp ;)

Zdjęcia będziemy musieli pozyskać, ale to pewno dopiero za miesiąc. Mamy przynajmniej jedno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać , aker ma dar prowadzenia ,chyba nikt się nie nudził.Dzięki za flaszki.Mam nadzieję,że zabawa przebiega szampańsko.Tęcza nad hotelem wróży wam długie lata harmonijnego( w miarę możliwości)pożycia.

MGH mnie zainspirował,może nie mam zamiłowania do historii,ale do podróży owszem.przy najbliższej okazji postaram się dołączyć i dzielić z wami trudy podróży.Jeśli można oczywiście i odrapana cebula was nie razi.Pozdro johnny

 

Zapraszamy

H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...