Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bajdełej - bo ja zawsze mam zgryza, i wiem co Wojtek bardziej chce ;)

Ale w sensie że kto... co... bo ja sam nie wiem .

A teraz na poważnie: moja (w domyśle nasza )obecność póki co pod dużym znakiem zapytania. Przyczyny?Techniczno-rodzinno-organizacyjne, ale myślimy pozytywnie więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sensie że kto... co... bo ja sam nie wiem .

A w sensie, że my (ja i ty) chętnie połazimy po oklicy oprócz jeżdżenia, natomiast vox populi woli jeździć zamiast chodzić :D

 

Anyway - mię to wygląda że ta jesień będzie bardzo "familijna" - co mi tam nie przeszkadza :) I tak gwoli informacji dla chętnych - musimy to określić troszkę do przodu, bo my (ja i Piaffe) będziemy na urlopie od życia i domowych trosk we wrześniu, więc wolimy wiedzieć troszkę zawczasu co przygotować :)

 

Pozdrawiam całą ekipą! (z małżowinką włącznie, dziś z Dubrovnika :D )

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

O ja d..a wołowa dopiero teraz znalazlem ten temat :banghead: a śledziłem poprzednie i myślałem że VIsssj umarło śmiercią (nie)naturalną ,ale się myliłem.

 

Biorąc pod uwagę wcześniejsze (czerwcowe)propozycje terminu spotkania ustawiłem sobie urlop wypoczynkowy 2010 na wrzesień kończąc go w ostatni łikend września. Więc wpiszę sie jako pierwszy na termin wrześniowy.

 

Październik:

Jezyk+Karola

wolkan

Peterek

 

Wrzesień:

matata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Październik:

Jezyk+Karola

wolkan

Peterek

 

Wrzesień:

matata

jeszua

 

 

... skoro obecność niestarego niemca została zaakceptowana, bo chciałbym znów Wasze mordki zobaczyć ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, impreza w Karkonoszach, to teraz dla mnie prawie w domu :biggrin: Może uda się wprosić, choć moje maleństwo nie zdążyło się zestarzeć (może tylko moralnie :wink: )?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, impreza w Karkonoszach, to teraz dla mnie prawie w domu :biggrin: Może uda się wprosić, choć moje maleństwo nie zdążyło się zestarzeć (może tylko moralnie :wink: )?

Raaaaaaaaany. Jak ja Cię dawno nie widziałam! To tym bardziej mam nadzieję, że uda mi się wreszcie dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...