Skocz do zawartości

VI SSSJ.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aj Troche żałuje że nie pojechalem :crossy:

 

Mądry Polak po szkodzie.....

 

 

Dopisuję się do tego obiema ręcami, :rolleyes:

 

Marcin, trzeba przyznać że masz piekne tereny do smigania, a te kolory przyrody to powalają na kolana :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam te wasze galerie ze zdjęciami i trochę zazdroszczę. Czasu i okolic,do spokojnego pośmigania na co dzień. Nachodzi mnie jednak, taka refleksja; o ile jeszcze, na poprzedniej galerii, widać kilka egzemplarzy starej Japonii, jakieś chyba dwie cebulki (ładne) i piękna, stara kawusia, to teraz same nówki japoniji .Chyba nazwa się wam trochę zdewaluowała?

 

P.S. Mam prośbę do właściciela tej kawki. Gdybyś mógł, to odezwij się na PW. będę zobowiązany. A najlepiej na e-mail widoczny w profilu, bo rzadko tu zaglądam

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......na poprzedniej galerii, widać kilka egzemplarzy starej Japonii, jakieś chyba dwie cebulki (ładne) i piękna, stara kawusia, to teraz same nówki japoniji .

 

Bo to taka zmyłka jest, stara japonia stoi w salonach, ew.garażach i czeka na lepszejsze czasy , to tak jak z winem im starsze tym lepsze :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, nazwa zawiera również "sympatyków" więc gra. Moja Hondzia została zakonserwowana na wyjazd i dlatego nie jeździła, ale w przyszłym roku na pewno na zdjęciach będzie.

Zresztą - nie chodzi o jakieś tam klanowe podziały, poza tym, w naszym kraju stary japoński motocykl to jest dla 95% po prostu etap na drodze do lepszego sprzęta. Jeszcze nam daleko do innych krajów. A tam też tak jest - stary japończyk na okazje, a na codzień cośtam nowszego. A spotkanie- co ja mam mówić - ma zbliżać ludzi o podobnym podejściu do motocyklizmu, ogólnie ujmująć, lubiących jeździć, a nie posiadać, i inne takie... zresztą, jak poczytałeś inne tematy to powinieneś załapać o jaki klimat chodzi.

Zresztą mongor, jak widać w profilu, też masz 2 motongi....

Peterek - wulkanu nie było bo go sobie zostawiłem na inne okazje. Chłopaki tam nie byli gdzie pojechaliśmy, więc warto było :D .

 

P.S. Broda fajna była, ale czas był się ogolić... :D Spoko, do wiosny odrośnie, nie ma obawy :D

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak nieśmiało się zapytam, czy jest określony termin kolejnego sssj?

 

Bo w robocie cisną z planami urlopów na 2011 :banghead: , a chciałbym połaczyć jedno i drugie. :crossy:

Trochę wcześnie ale faktycznie pomogłoby to w planowaniu, chociaż w przybliżeniu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie powtórzę że pierwsza połowa maja. A po prawdzie, to wychodzi na to że 5-7, bo w następny łykent wybywamy. Oczywiście to dotyczy tylko sytuacji jak a) wy chcecie w Jagniatkowie, b) Piaffe da nam pozwoleństwo.

Ja wiem że to arbitralnie brzmi, ale jeżeli chodzi o naszą miejscówkę, no to taki limit jest na wiosnę.

Zresztą - jak znam życie, to pani kierownik zaraz nam temat założy i będzie można się pastwić. :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...