Skocz do zawartości

..MNG - gdzie?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem iść spać ale wciągnęła mnie Twoja relacja i godzina minęła nim się zorientowałem :buttrock:

Fajnie naprawiłeś zamek :biggrin: A fotki całkiem dobre. Zazdroszczę tych widoków... Super wyprawa, czekam na dalszą część.

 

P.S.

 

Zastanawia mnie jak z bezpieczeństwem dobytku podczas spania na stacjach i w innych miejscach. Nie było obawy, że jak się obudzisz to nie będzie na czym kontynuować wyprawy?

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak z bezpieczeństwem dobytku podczas spania na stacjach i w innych miejscach. Nie było obawy, że jak się obudzisz to nie będzie na czym kontynuować wyprawy?

 

Mysle, ze w Polsce jest bardziej niebezpiecznie.

 

Piękna sprawa taki wypad. Ile Twoja XTeka ma już najechane ? Ponad 100 tyś na pewno :icon_razz:

 

Ponad 110tys. km. A miala 34, jak ja kupowalem w 2006 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest dopiero podróżowanie, czołobitnie składam pokłon;) sprzedaje teraz motor i też kupuje coś bardziej nadającego się na takie wyprawy na wschód, jak się uda to za rok dookoła morza czarnego co Ty już masz na koncie, w przyszłości zamyślam objechać morze śródziemne, coś mi się widzi że będzie trzeba samemu, choć widząc Twoje podróże może byś się dał namówić, ale to jak nic się nie zmieni w życiu dopiero za 2 lata, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest dopiero podróżowanie, czołobitnie składam pokłon;) sprzedaje teraz motor i też kupuje coś bardziej nadającego się na takie wyprawy na wschód, jak się uda to za rok dookoła morza czarnego co Ty już masz na koncie, w przyszłości zamyślam objechać morze śródziemne, coś mi się widzi że będzie trzeba samemu, choć widząc Twoje podróże może byś się dał namówić, ale to jak nic się nie zmieni w życiu dopiero za 2 lata, pozdrawiam

 

Kiedys bylem z dziewczyna w Maroko (i jeszcze krotka traska do Rumunii), ale poza tym wszystkie traski zrobilem sam. I przy tym juz chyba zostanie, pasi mi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to jest dopiero podróżowanie, czołobitnie składam pokłon;) sprzedaje teraz motor i też kupuje coś bardziej nadającego się na takie wyprawy na wschód, jak się uda to za rok dookoła morza czarnego co Ty już masz na koncie, w przyszłości zamyślam objechać morze śródziemne, coś mi się widzi że będzie trzeba samemu, choć widząc Twoje podróże może byś się dał namówić, ale to jak nic się nie zmieni w życiu dopiero za 2 lata, pozdrawiam

 

Samotne podróże nie są takie złe i mają swoje zalety,możesz np; siedząc w Sozopolu stwierdzić że jedziesz do Turcji a później do Grecji ponieważ w Bułgarii jest kiepska pogoda i zawiodło cię wybrzeże Morza Czarnego,zamiast przewidywanych 4,5 kkm robisz 6,5kkm i tyle:wink: ,żadnego ustalania co,gdzie,kiedy itp,chcesz to wsiadasz i jedziesz tam gdzie masz ochotę,jesteś wolny i niezależny:crossy:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeuop niezły wariat z Ciebie, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :bigrazz:

Mimo, że ci*a z Ciebie z tym baletem i szpagatami - muszę przyznać, że masz jaja! Piękna wyprawa, bez żadnych wielkich przygotowań, czy też mega wydatków na sprzęt. Pojechałeś na swej starej, aczkolwiek sprawdzonej maszynie, bez zaplanowanych noclegów-śpiąc tam gdzie się dało i zażywając wolności o której nie jednemu (mi również) nawet się nie śniło. Po prostu żywioł - wyruszając naprzeciw przygodzie :buttrock: :crossy: :buttrock:

Gratuluje :clap:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...