Skocz do zawartości

wystrzałowe wakacje


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O żesz w pytę. Niezły Robocop z Ciebie. Zabawnie podchodzisz do sytuacji. I dobrze. Pozytywne odczucia to podstawa, szybciej wyzdrowiejesz. Podejrzewam że po prostu cieszysz się że żyjesz. :clap:

 

Dopóki milicja nie napisze czegoś konkretnego to nie ma co marzyć o odszkodowaniach. Przy tej prędkości ciężko będzie zrzucić na gościa winę całą. Z grupą inw./rentą też nie będzie lekko. Wtedy dopiero zobaczysz co to jest walka o przetrwanie. ZUS ma dobrych zawodników którzy grają nie fair.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien jak to sie odbywa ale koles wine sciagnal na siebie i powiedzial ze wyjechal :biggrin: gurim masz racje ciesze sie ze dostalem nowe zycie bo nie bylo fajnie jak podczas smierci klinicznej czulem ze kazdy przychodzi i mnie zegna a ja leze w trumnie i nie moge sie ruszyc (hehe swiatelko tez widzialem) a o grupe inwalidzka bede sie chyba ubiegal w promie a ie zusie :smile: powiem szczerze ze bardzo mnie podniesliscie na duchu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien jak to sie odbywa ale koles wine sciagnal na siebie i powiedzial ze wyjechal

Tego akurat się wyprze- bądź pewny. Powie że zeznał to będąc w stresie po wypadkowym i tyle w temacie. Niestety...

Wracaj kolego do zdrowia i nie daj się!!! Najserdeczniejsze powrotu do 100% zdrowia!!!

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu listy obrażeń to cud że żyjesz. Ale masz pozytywne nastawienie do życia wiec wyjdziesz z tego nim się obejrzysz. Pozdrawiam i szybkiego powrotu do pełni sił :smile: :flesje:

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezusicku :eek: ... czytając Twoją listę emeryci i renciści licytujący się w przychodzniach kto ma więcej to małe cienkie pitoki :icon_mrgreen: :biggrin:

Wracaj spokojnie do zdrowia (czego Ci życzę serdecznie) i pomyśl co zmienić w życiu bo niewątpliwie dostałeś drugą szansę :cool:

Ciekawi mnie bardzo to co napisałeś o światełku i śpiączce ?? może rozwiniesz :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawi mnie bardzo to co napisałeś o światełku i śpiączce ?? może rozwiniesz :icon_question:

Włóż palec w oko a też zobaczysz światełko w tunelu ^^

 

 

Pozdro all

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...