Skocz do zawartości

Bardzo niefortunny start na MotoGP


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mlodosc, mozgi wylaczone kompletnie...

 

No ty podczas wyścigu byś jechał powolutku, to oczywiste

 

a ten koleś co po nim przejechał to już zapie**ał dość konkretnie, skąd miał wiedzieć że tamten polegnie? Jak by w niego nikt nie walnął to nic by się nie stało imho, z takiej prędkości (wyścig w końcu a nie parada pedauf) już nic nie mógł zrobić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Niestety mlodosc, mozgi wylaczone kompletnie...

Jakie mozgi wyloczone? Przeciez oni maja zakodowane byle do przodu i to jak najszybciej. A po drugie to chyba zdaja sobie sprawe na co sie pisza, czy sie myle. I po trzecie my tez wyruszajac w trase liczymy sie z doza ryzyka ze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mozgi wyloczone? Przeciez oni maja zakodowane byle do przodu i to jak najszybciej. A po drugie to chyba zdaja sobie sprawe na co sie pisza, czy sie myle. I po trzecie my tez wyruszajac w trase liczymy sie z doza ryzyka ze ...

 

To sie nazywa zasada ograniczonego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesny jest sam widok, niefortunny to małe słowo przy tym.

 

Trudno jest wyhamować maszyną która potrafi zrobić setkę w 3 sekundy a 200 w 12s-14s choć to chyba i tak dość żeby dostrzec i ominąć zawodnika. Trochę takie zgadywanie co by było gdyby IMO

 

Pozostaje życzyć powrotu do zdrowia zawodnikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na ostatnim okrążeniu kilka metrów przed metą w moto2 też był nie mały crash .Na razie znalazłem jeden filmik ale nie pokazuje całego zajścia.

http://www.youtube.com/watch?v=5khYTvE0nHI

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdzcie z MOCa, przecież pisze o tym chłopaku z tyłu, a on faktycznie dał trochę ciała.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu dobrze gada...

Niektórym kłania się czytanie ze zrozumieniem...

Szkoda uderzonego chłopaka...bo niewiele sam mógł zrobić...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ja je*ie.

 

To jeszcze malo powiedziane !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kolegi MOC to chciałem powiedzięc,ze Ch.. wiesz.Jak stoisz na starcie i oczekujesz zgasnięcia czerwonej lampki to o pewnych rzeczach nie myslisz,pozniej patrzysz na obroty silnika i myslisz o 100 innych rzeczach i nagle wyłania Ci się kolo z ręką w górze,ktorą uwierz mi na starcie ciezko zauwazyc.Nagle musisz oderwać się od innych czynnosci i goscia szybko ominąć a juz jakąs prędkość masz-nie jest to takie łatwe jak sie ogląda na youtube.Więc na następny raz przemyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, R"urz"a.

 

Gościu, który w niego uderzył, być może go widział, ale nie spodziewał się, że ktoś go trąci i upadnie zaraz przed niego. Przy takiej prędkości jakakolwiek reakcja była niemożliwa, a nawet jeśli, to i tak nieskuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten który go w kiere potrącił powinien zostać obarczony winą a nie ten który go przejechał...(moje zdanie)... :crossy: :icon_arrow:

Jaką winą? Koleś wsiadając na motocykl liczy się z tym, że może wylecieć z toru etc. Zresztą, nie jestem ekspertem i się nie wypowiadam.

 

Szkoda chłopaka. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia ( na tor ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...