Skocz do zawartości

Zabrany dowód za wydech - prośba o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zwróciłem na to uwagi . Pytając o pyskowanie czy rozrabianie powinieneś odpowiedzieć nie "nic" tylko właśnie brak uprawnień.

Dlatego też musiałeś dzwonić po wujka w nocy. W takim wypadku na miejscu wujka bym powiedział, żebyś sobie przypchał sprzęt do domu bo świadomie złamałeś przepisy i powinieneś się liczyć z taka sytuacją. Mało tego, jeszcze wylewasz jakieś śmieszne żale na forum.

A na koniec mówię I BARDZO DOBRZE !!! Gratulacje dla policji.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, uprawnienia posiadam, nawet chwaliłem się niedawno o zdanym A, chodź również posiadam A1. Wszystko było w 100% legalnie, więc o co chodzi?

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wpisywać prawidłowe dane do profilu to nie będzie wprowadzać to w błąd czytających topic.

A nie każdy zapisuje sobie kto zdał na forum prawko.

Jeśli wszystko jest ok to ok a posta nie będe edytował "dla potomnych".

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

 

Cytat(Rauven @ 02.07.2010 - 06:11) 1657334[/snapback]

Raz, ze troche nie ten dzial, dwa, skoro oddales dowod to po ptakach. Trzy, wyszukiwarka ci pomoze mrugacz.gif

 

Masz caly temat : http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...%B3o%B6no%B6%E6

 

Nie wiedziałem gdzie wkleić.

Dziewucha dowód mi zabrała na początku do jak się wyraziła kontroli i nie chciała już oddać.

Dzięki za link - coś tam pomogło. Generalnie mogę skoczyć im na pukiel.

Jako że motocykl dzisiaj przechodzi badania i wiem na pewno że je przejdzie - to w sumie mogę napisac na Waliców prośbę o zwrot kasy za badanie i za lawetę nie? Oczywiście opisując że nie wydano mi protokołu pomiaru ani chociażby wydruku z pomiaru?

 

Cytat(pit @ 02.07.2010 - 07:33) 1657354[/snapback]

Tuby masz fabryczne???

 

Na Rmf-ie gadają w koło o topielcach, może pieski nam odpuszczą i będą robić "stat4u" na nie strzeżonych kąpieliskach. biggrin.gifbiggrin.gifbuttrock.gifbuttrock.gif

 

No nie bardzo fabryczne icon_mrgreen.gif ale dedykowane buttrock.gif

 

to chyba jakaś zorganizowana akcja pt. Hałas.... rolleyes.gif

 

Cytat(żunio @ 02.07.2010 - 07:53) 1657361[/snapback]

a niby w jaki sposób miał nie oddać dowodu ???

Miał się z nimi lać ? D.gif

 

No właśnie biggrin.gif

Ale jak już wiedziałem że mi zabiorą dowód i zakażą powrotu na kołach to nie mogłem się powstrzymać i powkurwiałem ich.......

 

Na jednym przykładzie pokaże wam jak bardzo to są tępi i bezmózgowi ciecie - jeden z tych pajaców zerknął na obrotomierz i kazał wpisac że motocykl osiąga 13 tys obrotów. Za cholere nie dał się przekonac że odcina jest do 9,5 tys...... Jak jest na liczniku - tyle ma i basta

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - DOŚĆ DEBILI hałasujących. Przez takie coś powinni wprowadzić zakaz wjazdu do miast i osiedli mieszkalnych. Lubisz hałas - zamknij się w garażu i wal sobie w en tępy łeb decybele a nie uszczęśliwiaj wszystkich w koło. Szkoda słów na takich jełopów

 

 

Daruj sobie takie epitety. Jeszcze raz nie zachowasz kultury wypowiedzi to pozbawię Cię przywileju dyskusji na forum.

Moderator.

Edytowane przez _Monter_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przez takie coś powinni wprowadzić zakaz wjazdu do miast i osiedli mieszkalnych. Lubisz hałas - zamknij się w garażu i wal sobie w en tępy łeb decybele a nie uszczęśliwiaj wszystkich w koło. Szkoda słów na takich jełopów

 

Małe dziecko w domu? :wink:

Edytowane przez _Monter_

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - DOŚĆ DEBILI hałasujących. Przez takie coś powinni wprowadzić zakaz wjazdu do miast i osiedli mieszkalnych. Lubisz hałas - zamknij się w garażu i wal sobie w en tępy łeb decybele a nie uszczęśliwiaj wszystkich w koło. Szkoda słów na takich jełopów

 

 

Daruj sobie takie epitety. Jeszcze raz nie zachowasz kultury wypowiedzi to pozbawię Cię przywileju dyskusji na forum.

Moderator.

 

Drogi Panie Moderator - odpowiadałem panu kierowcy motocykla, który wyrażał się właśnie takim językiem - obrażał policjantkę " jakaś dziewucha" zabrała mu dowód rej za wydech - i słusznie zabrała. Widzę, że to forum jest po to by uczyć chamstwa i omijania przepisów. Poczytam jeszcze parę dni i sam wykasuję to forum - no chyba, że zaczniecie promować kulturalną jazdę motorami, bo to co teraz prezentują motocykliści zaczyna być niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widać że nigdy do czynienia z dziećmi nie miał. Bobas może spać w hałasie i bez problemu wypocznie regenerując się w 100%.

 

Taaaak? To dawaj adres, pohałasuję Ci pod oknem o 3ej w nocy i wtedy się pochwalisz jak tam bobas :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytam jeszcze parę dni i sam wykasuję to forum - no chyba, że zaczniecie promować kulturalną jazdę motorami, bo to co teraz prezentują motocykliści zaczyna być niesmaczne.

a to ci się haker znalazł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, czemu sie tyk bulwersujecie. Ja mimo, ze sam jezdze nie trawie glosnych wydechow, notabene bez dB kilerow jezdza ci ktorzy wybieraja sie na przejazdzki wokol komina

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Moderator - odpowiadałem panu kierowcy motocykla, który wyrażał się właśnie takim językiem - obrażał policjantkę " jakaś dziewucha" zabrała mu dowód rej za wydech - i słusznie zabrała. Widzę, że to forum jest po to by uczyć chamstwa i omijania przepisów. Poczytam jeszcze parę dni i sam wykasuję to forum - no chyba, że zaczniecie promować kulturalną jazdę motorami, bo to co teraz prezentują motocykliści zaczyna być niesmaczne.

"jakaś dziewucha" to nie to samo co epitety, których użyłeś i to Ty zaprezentowałeś chamstwo. Można zupełnie inaczej wyrazić swoją opinię.

Widzę moralność Kalego.

Daj znać jak się naczytasz.

 

 

a to ci się haker znalazł :biggrin:

Skojarzyło mi się:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...