Skocz do zawartości

Poszukuję mieszkania do wynajęcia


ajriszkofi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mieszkam w W-wie, a z ul. Kanarkowej do ul. Puławskiej ( myślałem, że niedaleko jest centrum ) jest kilka metrów.

 

 

"Warto nadmienić, iż Puławska (obok Alei Jerozolimskich) jest jedną z najdłuższych ulic która znajduje się w granicach administracyjnych Warszawy. Ma długość wynoszącą około 12,5 km w Warszawie, kolejne 2 km w Piasecznie."

 

Na jednym końcu jest Centrum, na drugim Kabaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wspominałam, że to ma być w Warszawie? :>

 

Bialoleka czy Tarchomin to tez Warszawa a do Centrum godzina nie wyjeta jazdy :icon_mrgreen:

Z Piaseczna wypadasz na Puławska i ..... 15 minut jestes w Centrum :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakiś straszny problem się porobił z tymi mieszkaniami w tym mieście. Ledwie co mi wybył współlokator to sąsiad już podbił z chęciął wprowadzenia.

 

 

No tak. Na motocyklu to ja w ciągu dnia oblecę kilka spotkań. Samochodem nie ruszam się z miejsca. Ale co zrobić w zimie? Pozostaje jechać z Piaseczna do centrum w szczycie dwie godziny

 

Jak to co w zimę ? Jeździć dalej :) U mnie to jakoś działało na Ninjy :icon_mrgreen: Dt niby lepiej się nadaje ale kiepski stan techniczny spowodował użycie jej tylko dwa razy. Jak było minus 22 :buttrock:

Wniosek: Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Na motocyklu to ja w ciągu dnia oblecę kilka spotkań. Samochodem nie ruszam się z miejsca. Ale co zrobić w zimie?

1. Dokupić drugi jednoślad lepiej sprawujący się w zimie (mały skuter/enduro), obuć w opony zimowe, a siebie ubrać w dobre ciuchy tekstylne (swego czasu to praktykowałem).

2. Przeprowadzić się w bezpośrednie pobliże metra i prowadzić życie zawodowo-towarzyskie wzdłuż jego linii.

3. Uprawiać emigrację sezonową do ciepłych krajów w okresie zimowym (praktykuję to obecnie).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pod warunkiem, że zna się objazdy :icon_mrgreen:

 

O ile dobrze się orientuję to na tych skrótowych objazdach są czasami większe korki niż na Puławskiej. Wszystkie te wąskie uliczki pokorkowane, podobnie jak kartoflisko w Raszynie :biggrin:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Piaseczna wypadasz na Puławska i ..... 15 minut jestes w Centrum :crossy:

yhy... ale na pewno nie w godzinach szczytu, no chyba że z Kabat metrem jak to pisał Olsen :bigrazz:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...