Skocz do zawartości

Poszukuję mieszkania do wynajęcia


ajriszkofi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Stało się tak a nie inaczej - poszukuję mieszkania do wynajęcia, choć wcale mnie to nie cieszy.

Jeśli sami macie lub znacie kogoś posiadającego 2-pokojowe mieszkanie (2 osobne pokoje) w rozsądnej cenie i lokalizacji (w miarę w okolicy metra), to będę wdzięczna za informacje na PW lub maila.

 

Mam chęć się rozpłakać, wizja przeprowadzki mnie przeraża, a utraty strzeżonego parkingu dla GSa jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Stało się tak a nie inaczej - poszukuję mieszkania do wynajęcia, choć wcale mnie to nie cieszy.

Jeśli sami macie lub znacie kogoś posiadającego 2-pokojowe mieszkanie (2 osobne pokoje) w rozsądnej cenie i lokalizacji (w miarę w okolicy metra), to będę wdzięczna za informacje na PW lub maila.

 

Mam chęć się rozpłakać, wizja przeprowadzki mnie przeraża, a utraty strzeżonego parkingu dla GSa jeszcze bardziej.

Ajrisz .... kolega będzie miał do wynającia 2 pokoje w Miasteczku Wilanów, garaż jest, ochrona itd. .... wolne będzie chyba najwcześniej w Lipcu .... popytam dzisiaj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z garażu podziemnego (wspólnego dla mieszkańców) rąbneli mojej kumpeli cbr600RR '09.

 

Za takie sprawy odpowiada juz administrator budynku, wiec od niego o odszkodowanie.

Wiekszosc garazow jest monitorowanych wiec mozna dojsc kto za*eb***

Poza tym .... blokada na kola, lancuch, pokrowiec na moto i git :lalag:

 

Maila Ci wysłałem.

Co do mieszkania, to za 1600zł można mieć dwupokojowe z garażem podziemnym, wystarczy sprawdzić gazetę Oferta, oraz kilka portali.

 

Troche dalej od Centrum mozna i za mniejsze kwoty.

A w Piasecznie to juz taniocha ...... :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie sprawy odpowiada juz administrator budynku, wiec od niego o odszkodowanie.

 

 

Życzę powodzenia... chyba, że w umowie najmu miejsca parkingowego stało jak byk, iż za kradzież odpowiada administracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pokój/pokoje? Mój brat wynajmuje pokój w W-wie na ul. Kanarkowej. Niedaleko do centrum, 20metrów od lasu Kabackiego. Jest to duży, piętrowy dom. Mili właściciele, możesz parkować maszynkę u nich w garażu.

 

Pomysł może troche dziwny, ale mój brat na prawdę sobie chwali. Jest duża kuchnia, spora łazienka, pralnia. Płci 350 zł/mieś.

 

Pzdr!

 

 

P.S. Ci ludzie mają 2 domy. Są to budynki w stylu góralskim. 3 poziomy mieszkalne ( nie licząc piwnicy, gdzie jest kuchnia, pralnia, etc ).

Edytowane przez Jakob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Wybaczcie, ale jak tak czytam niektóre posty, to zupełnie jakbym o wyborze pierwszego moto i polecaniu nań tysiąca... :>

 

Czy wspominałam, że to ma być w Warszawie? :>

 

Za zainteresowanie dziękuję, PW rozesłałam. Jeśli ktoś jeszcze coś wie, to ja cały czas oczekuję.

 

Visuz - ech, żeby w Krakowie mieli weterynarię... :wink:

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...