Skocz do zawartości

Zakręty, jak trzymać stopę/ kolano


slusar_o2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Domknięcie przedniej opony. I niekoniecznie przy dużej prędkości. Tu miałem może 60km/h

http://www.bikepics.com/pictures/2033661/

 

ja tez tak chce koooozak prze *uj jestes zajebiscie sie składasz 10/10 szkoda ze w lodzi nie mamy jakiegos toru z checią bym wycwiczył taki pochył :clap: :buttrock:

pozdro :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczy się jazdę określoną trajektorią przy określonej prędkości prawidłowo obsługując motocykl. Przechył w zakręcie jest rzeczą wtórną. Nie samą dla siebie.

Dzięki za opinię jednakże właśnie na podstawie tych fotek widzę ile jeszcze muszę poprawić.

I nie przesadzaj, z Łodzi do Radomia masz raptem niecałe 150km. Radomski tor też jest fajny.

 

HA! TO TY! Widziałam Cię na torze!

Coś Ci moto strasznie klekocze ;)

Pewnie też Cię widziałem, ale że Ci moto nie klekocze to nie wiem że to właśnie Ty byłaś. :wink:

Pzdr.

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem konkretny temat, którego szukałem! Widzę tu większość porad dotyczy szlifierek? Czy ogółu? Aktualnie jestem w niemcowni, mam super 3km odcinek pięknej dróżki z pięknymi zakrętami i cały czas staram się wykorzystywać to jak mogę. Porady, które tu piszecie można również stosować do dużego enduro? Jak z tymi nogami jest? Na kolano dawać czy lepiej całą łape wystawić jak w supermoto? Kolanka raczej nie przeszlifuje, bo bardzo obesrany jestem, ale póki co buty i troszeczke podnóżki pościerałem.

Jeśli się dobrze przyjrzeć to tu pod drzewach troszkę widać "składanie". Postaram się jak najszybciej nagrać filmik tak, jak zamierzałem to zrobić od razu, tylko nie wiem czemu mi nie wyszło.

 

:flesje:

Edytowane przez nicek27

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz darmowe oprogramowanie do obracania obrazu video - http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/F...-and-Rotate.htm

 

W tym wątku znajdziesz foty z turystycznymi enduro w zakrętach - poklikaj tylko kolejne strony: http://www.advrider.com/forums/showthread....t=262529&page=2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczy się jazdę określoną trajektorią przy określonej prędkości prawidłowo obsługując motocykl. Przechył w zakręcie jest rzeczą wtórną. Nie samą dla siebie.

Dzięki za opinię jednakże właśnie na podstawie tych fotek widzę ile jeszcze muszę poprawić.

I nie przesadzaj, z Łodzi do Radomia masz raptem niecałe 150km. Radomski tor też jest fajny.

moto wyczute mam raczej dobrze, w zakrety składam sie przy nie duzych predkosciach tak ze do zamkniecia porzodu jaki i tylu brakuje mi 0,5-1cm do krawedzi opony (mam psa i bawie sie troszeczke w stuntowanie zbieram tez zakrety bez trzymanki siedządz zarówno z przodu jak i z tyłu) ale zawsze zawsze jadąć normalnie cykam sie bardziej złożyć gdyz nie smigam w kombinezonie tylko w jeansach z protektorami i brakuje mi sliderów ale ostatnio tak sie nakracilem zeby zamknac oponke ze w najblizszym czasie chce kupic kombi no i wowczas napewno podjade sprawdzic co ten Radom ma do zaoferowania puki co w ostre winklowanie bawie sie na parkingach przed supermarketami i czasem na zwykłych drogach jak droga na to pozwoli

Edytowane przez PriweR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto wyczute mam raczej dobrze, w zakrety składam sie przy nie duzych predkosciach tak ze do zamkniecia porzodu jaki i tylu brakuje mi 0,5-1cm

A widziałeś się na zdjęciach? 1 cm to tak całkiem sporo, być może tylko masz wrażenie, że to całkiem mocno :) Do zamknięcia opony nie potrzebujesz sliderów, więc zachęcam do udania się na tor radomski nawet w dżinsach z protektorami. I ćwicz ćwicz, a opony na pewno zamkniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś się na zdjęciach? 1 cm to tak całkiem sporo, być może tylko masz wrażenie, że to całkiem mocno :) Do zamknięcia opony nie potrzebujesz sliderów, więc zachęcam do udania się na tor radomski nawet w dżinsach z protektorami. I ćwicz ćwicz, a opony na pewno zamkniesz.

 

nie nigdy nikt nie robił mi zdjec podczas gdy zbierałem winkle, z tąd sądze ze składam sie mocno poniewaz czasem wydaje mi sie ze mogł bym łokciem dotknąć asfaltu ale nigdy opony do konca nie zamknołem :evil: jak latam na r6 składanie sie to czysta przyjemnosć, porównując z cbr f3 to niebo a ziemia, ale w cbrze tez mi tak brakuje kolo centymetra do konca :evil: chyba namówiłaś mnie na ten tor :biggrin: przydał by mi sie tylko ktos do wspolnych treningow zawsze lepiej podpatrzec jak ktos to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydał by mi sie tylko ktos do wspolnych treningow zawsze lepiej podpatrzec jak ktos to robi

Na pewno będzie tam paru utalentowanych chłopców i popatrzeć będzie na kogo.

Nie wiem jak w przypadku Radomia, ale w Lublinie nie ma problemu z udzielaniem wskazówek przez organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie tam paru utalentowanych chłopców i popatrzeć będzie na kogo.

Nie wiem jak w przypadku Radomia, ale w Lublinie nie ma problemu z udzielaniem wskazówek przez organizatorów.

 

jak pogoda dopisze i dostane wolny week to przejade sie sprawdzic w Radomiu chyba ze uda mi sie kogos namowic na Lublin :crossy:

 

a Tobie jak idą winkielki ? dlugo juz latasz przecinakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamknięcia opony nie potrzebujesz sliderów, więc zachęcam do udania się na tor radomski nawet w dżinsach z protektorami. I ćwicz ćwicz, a opony na pewno zamkniesz.

 

No to spoko macie, ze na tor wpuszczaja w jeansach i tekstyli. Tutaj trzeba miec skorzane kombi, bo inaczej klapa :(

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko macie, ze na tor wpuszczaja w jeansach i tekstyli. Tutaj trzeba miec skorzane kombi, bo inaczej klapa :(

 

Pzdr

Jeśli chodzi o radomski tor, to w "warunkach korzystania z toru" nie ma jednoznacznego zapisu. Odpowiedni kombinezon, nie precyzują jaki...

Wygląda to tak:

Osoba korzystająca z toru musi być ubrana: skutery – w odpowiedni strój i obuwie zapewniające bezpieczeństwo oraz posiadać kask, motocykle – być ubrana w odpowiedni kombinezon, kask, rękawice i obuwie motocyklowe.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie jak idą winkielki ? dlugo juz latasz przecinakiem?

Winkielki po wizytach w Lublinie idą coraz lepiej. Przecinakiem jeszcze nie latałam, do tej pory pozamykałam przód i tył, w prawo i w lewo na gs500f.

 

No to spoko macie, ze na tor wpuszczaja w jeansach i tekstyli. Tutaj trzeba miec skorzane kombi, bo inaczej klapa :(

 

Jeśli chodzi o radomski tor, to w "warunkach korzystania z toru" nie ma jednoznacznego zapisu. Odpowiedni kombinezon, nie precyzują jaki...

Generalnie i w Lublinie, i w Radomiu (z tego co widzę) chodzi o to, żeby jakiś kaskader w adidasach nie wparował. Strój ma być kompletny i bezpieczny, niekoniecznie skórzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkielki po wizytach w Lublinie idą coraz lepiej. Przecinakiem jeszcze nie latałam, do tej pory pozamykałam przód i tył, w prawo i w lewo na gs500f.

Generalnie i w Lublinie, i w Radomiu (z tego co widzę) chodzi o to, żeby jakiś kaskader w adidasach nie wparował. Strój ma być kompletny i bezpieczny, niekoniecznie skórzany.

Ajrisz moja szwagierka właśnie zakupiła gs500 tylko naked, a z tego co pamiętam Ty masz wersje z owiewkami czy tak? No i trzeba w tym gsie opony niedługo zmienić. Mogę wiedzieć na jakich śmigasz?

Edytowane przez Marcino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...