Skocz do zawartości

Mini moto


Gość robert73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert73

Nie wiem co dalej robic. Mini moto mego synka nie odpala : paliwo dochodzi, iskra jest, pokusilem sie nawet o wymiane pierscionkow, gaznik wyczyszczony gzdie szukac dalej problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Ssanie na full, gaz na full i wtedy odpalaj.

Prubowalem i tak nawet zdemontowalem mechanizm ze sznurkiem do odpalania i podpiolem wiertarke, po dluzszym kreceniu z gazem czy bez wylotem zaczyna kapac nie spalona mieszanka.Zaplonu sie nie da wyregulowac bo nie ma takiej mozliwosci jest kolo zamachowe i obok cewka na dwie sruby bez mozliwosci regulacji.Znajomy co ma serwis pil motorowych powiedzial zeby wymienic zimeringi na wale bo moga nie trzymac cisnienia? Co myslisz Qurim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też bardzo możliwe z tymi uszczelniaczami. 2T są wrażliwe na to i właśnie będą takie problemy z odpaleniem.

 

Nie wiem jaki dokładnie masz ten motorek tam w Italii. W PL robię te małe szczury, chińskie oczywiście. Bardzo często są problemy z gaźnikami i kranikiem. Zalewa silnik i koniec jazdy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Zapłonu się tam nie reguluje ale jak zetnie klin na kole magnesowym to się przestawia w dowolne miejsce i nie będzie zapalał mimo dobrej iskry.

Klin jest doszedlem i do tego.

 

No też bardzo możliwe z tymi uszczelniaczami. 2T są wrażliwe na to i właśnie będą takie problemy z odpaleniem.

 

Nie wiem jaki dokładnie masz ten motorek tam w Italii. W PL robię te małe szczury, chińskie oczywiście. Bardzo często są problemy z gaźnikami i kranikiem. Zalewa silnik i koniec jazdy.

Wponiedzialek zmienie uszczelniacze i jeszcze raz zobacze ten gaznik.Pierwszym razem jak go rozbierlalem to nic szczegolnego nie zauwazylem, sprawdzilem tylko plywak czy nie jest dziurawy, dmuchnolem z kompresora i tyle o kraniku nie pomyslalem.

 

Wiesz ja bym na twoim miejscu kupił drugie...bo remontować to to to chyba nie warto....

Narazie na pierszienie wydalem 4 euro, uszczelniacze drugie tyle, takze nie wiem czy warto kupowac drugi w tym roku jak itak w przyszlym zamiana na cos wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

masz dostęp do miernika kompresji ?? zobacz świece jak po próbie zapalenia jest mokra to wysusz i zakręc kranik i wtedy próbuj palić

 

spróbuj odpalić bez filtra powietrza

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

masz dostęp do miernika kompresji ?? zobacz świece jak po próbie zapalenia jest mokra to wysusz i zakręc kranik i wtedy próbuj palić

 

spróbuj odpalić bez filtra powietrza

A jaka wartosc powinien wskazywac?. A filtr powietrza tez go wyczyscilem.Widac dane mi jeszcze zostac mechanikiem.Ciekawe czego sie tu jeszcze naucze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedyś miałem jak zalałem do WSK przez pomyłkę ON.

Niby wszystko było a zapalić nie chciał :biggrin:

Pozdrawiam.

 

Ostatnio walczyłem ze znajomego wsk'ą i paliła tylko na pych przez pierwsze 10 metrów a potem kaplica. Po całodziennych zmaganich i opróżnieniu skrzynki piwa okazało się, że ten gamoń z przyzwyczajenia zalał ropę :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie już 2 razy podjechałem pod dystrybutor w którym był tylko ON. Ale się ogarnąłem na czas, nalewak jakiś ciemny był i ta czarna, zaplamiona posadzka 3m wokół dystrybutora wydawała się podejrzana.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...