Skocz do zawartości

policjant dostał mandat


Rekomendowane odpowiedzi

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,911...__ZDJECIA_.html

 

 

Widzę to tak: Operator CBR'y nie chciał objechać policmajstrów przez podwójną ciągła.Nie przewidział,ze chłopaki będą cofać,stanął centralnie za budą i nie było go widać.I trzymaj się człowieku przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sam się ukarał ?

 

 

Ja sie spotkałem z identycznym najechaniem tyłem przy cofaniu ,w niemczech kolega cofnoł i ze skutera zrobił składaka,przyjechali Policaje i ukarali niemca ze nie zachowal odstepu i ostroznosci .koledze powiedzieli aby sobie kupił taką naklejke u nich widze czesto na busach (uwaga zachowaj odstep 2 m)

Jak go nie widział w lusterkach,a ten stał centralnie za nim ? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał stac bardzo bliski,skoro nie zdążył uciec w bok,ani nie zdążył zatrąbic...

 

Dość prawdopodobne, choć czasem zanim załapiesz co się dzieje, jest za późno na reakcję.

Kiedys mało nie staranował nas zostawiony na luzie na stacji benzynowej samochód: Stała nas trójka. Samochód zaczął się staczać, bo było lekko z górki... ALe zanim zorientowalismy się, ze nie ma w nim kierowcy, nie było szans przesunąć motocykli. Mieliśmy fuksa, minął ostatniego o metr :smile:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na zdjęcia można napisać komentarz typu "pędzący 250km/h motocyklista w bił sie w radiowóz" :wink: A co do mandatu też dziś dostałem 6pkt i 200 PLN więc łączę się z policjantem w bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...