Skocz do zawartości

moto skręca na prostej


konradoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od ostatniej wywrotki postojowej moto skreca na tą strone co sie połozył.

wywrotka była dość nie ciekawa gdyż przetoczył się z ponóżki do przodu i wleciał dosłownie na schody.

wyłamało oba lusterka, skrzywiło nawet kierownice. wizualnie jest juz naprawiony, natomiast sam skręca w lewo podczas jazdy. lekko ale skreca. :(

jak myslicie co moze byc tego przyczyną?

z góry dzieki za jakies odpowiedzi.

pozdrawiam

 

(brat) FZ6 s2 / artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Lagi pewnie dostały i ściąga na bok. Może nie widać tego gołym okiem ale czuć podczas jazdy. Lagi często się krzywią przy takich glebach. Zauważysz dopiero jak poluźnisz i wysuniesz trochę lagi w dół to na wysokości dolnej półki na rurze będą ślady.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem o bardziej optymistycznym wariancie tzn okręceniu się rur nośnych w mocowaniach półek

możliwe też jest skrzywienie samych półek

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak pisano wyżej, popuść wszystkie śruby na półkach, ale nie za mocno, żeby Ci lagi nie wpadły bo będziesz kombinował z wyciąganiem. Wyprostuj moto nawet metodą "na rower" - chwyć koło między nogi i poruszaj kierownicą do uzyskania względnego wyprostowania zawieszenia. Skręć lagi na półkach. Jeśli to nie pomoże, zdejmij koło przednie i sprawdź, jak wchodzi ośka w koło. Jeśli gdziekolwiek kantuje lub wychodzi z oporem - zgięte lagi lub półki. Do prostowania.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...