Skocz do zawartości

Speedday Tor Poznan


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się pisał, tylko mam problem z tymi wydechami.

 

 

A jak potem wyjąć te druciaki, bo nie zajarzyłem.

Nie musisz ich wyjmować bo wystarczy na trasie podać pow 10.000 obrotów i same Cię opuszczą.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa jego mać. 29-go czerwca wypadło z kalendarza. Dorzucili to do treningu z 12.07. Czyli obecnie najbliższe terminy, to właśnie 12.07 , 13.07 (lub zapis na oba te dni).

 

Tym samym pytam - może ktoś z forum reflektuje? Zawsze weselej. Może ekipa z tej Kubalonki czy Nowodworu ? ; )

PS. qunio, jak było? Jakieś refleksje? Wyniki na stronie są, pochwal się który to Ty : )

 

elo

 

Było spoczko do trzeciego treningu kiedy to nie zgruzowałem sprzęta na Sławniaku :/ ale tak sie kończy poginanie na niedogrzanym papucie bo to pierwsze kółko było. Pogoda po tym jak się wywaliłem cudownie się poprawiła i wyszło słońce - by to szlag, ale dla innych super bo ostro dawali miałem cały dzień na oglądanie :) Czas mierzyli od 3 treningu właśnie także dalej nic nie wiem cholera ;). Jechałem w tej najwolniejszej grupie, ale następnym razem idę do tej szybszej bo zdarzało mi sie dwa razy dublować niektórych i w ogóle taki chaos trochę panował jak dla mnie. Ja mam cholernie daleko prawie 600km i wybiorę się pewnie dopiero na ten 3 sierpnia. Maszynka już prawie odbudowana :)

 

Aha pomiar decybeli był wyrywkowy, mi na przykład nic nie mierzyli.

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z nieco innej beczki - ile jest faktycznie latania na tym całym Speed Day ? Duży tłok na torze ?

 

 

Jest 8 treningów w sumie także sporo jak na jeden dzień - jak się przetrwa wszystkie oczywiście ;-). Tłoku nie ma jakiegoś strasznego rano to był powiedziałbym że luz, później dojechało ludzi, ale myślę, że było to spowodowane niepewną pogodą, która później się poprawiła. Jak za kimś utkniesz to zawsze można przejechać przez pit lane i poczekać na jakąś lukę. Generalnie dużo dzwonów było, ale w większości niegroźnych - dla zawodników bo ze sprzętami to bywało różnie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 treningów w sumie także sporo jak na jeden dzień - jak się przetrwa wszystkie oczywiście ;-). Tłoku nie ma jakiegoś strasznego rano to był powiedziałbym że luz, później dojechało ludzi, ale myślę, że było to spowodowane niepewną pogodą, która później się poprawiła. Jak za kimś utkniesz to zawsze można przejechać przez pit lane i poczekać na jakąś lukę. Generalnie dużo dzwonów było, ale w większości niegroźnych - dla zawodników bo ze sprzętami to bywało różnie.

 

Pozdro

 

 

I można się zmęczyć. Wszystko zależy jeszcze od pogody, teraz było idealnie ale w czasie upałów będzie ciężko wytrzymać cały dzień. Tym bardziej, że wielu z nas ma jeszcze w perspektywie wielokilometrowy powrót na kołach.

 

PZDR

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jedzie ktoś z dolnego śląska 3 sierpnia? ja wygrałem wejściówkę więc zjawie się na pewno. Jadę trasą Lubin, Głogów, Leszno. Jak coś to można załadować dwa motocykle na przyczepę i podzielić koszty.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...