Skocz do zawartości

Kupcie Plytke!


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem nagrywac moja plytke z moim zespolem.Musze zaplacic za nagranie wiec sprzedaje.Mam nadzieje ze ktos sie skusi.Na plytce 9 kawalkow oczywiscie niemoglo zabraknac kawalka ktory ma sie do w pewnym sensie do jazdy motocyklem:) za plytke 15zl daje 2 kawalki na probke:) jak ktos z dolnego śląska bedzie na zlocie w rudnej to zapraszam na koncert:) LICZE NA WAS:)

 

 

 

 

Pozdrawiam DIBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne utwory. Też pytam czy jest sprzedaż wysyłkowa ?

 

Ps. w starej grze Road Rash na Pc - były ciekawe kawałki, które przypominają mi Twoje utwory. Gdybyś nagrał całą płytkę muzyki pod moto klimaty to byłoby super.

Edytowane przez kko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to wrzucić na Rapidshare? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Żarcik.

 

No, no...spodziewałem się lipy jak zwykle a tu taki kFiatek forumowy rośnie. :clap: Git nutki, od razu się spodobało.Jak brzmi nazwa tej Waszej grupy? Trza by pomyśleć o zakupie.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć na co dzień słucham zupełnie innej muzyki to faktycznie wpada w ucho i podoba mi się.Przy takiej muzie mógłbym szwędać się po zlocie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne nuty. Lokalne szarpidruty spod znaku GoNaked mogą się od was uczyć. :icon_mrgreen:

 

Super. Faktycznie G. N. może się czegoś nauczyć. Wiem, bo byłem w Cranku. Jak sprzedajecie wysyłkowo, to się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej muzie mógłbym szwędać się po zlocie.

 

 

Do tego jest idealna. Zlocik czy jakaś moto impra ze znajomy przy grillu i browarze itp. Ja pewnie zapuszczę tą muzę z mp3 w Electrze i będę się (oraz tą grupę) lansował na mieście. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Skonczylem nagrywac moja plytke z moim zespolem.Musze zaplacic za nagranie wiec sprzedaje.Mam nadzieje ze ktos sie skusi.Na plytce 9 kawalkow oczywiscie niemoglo zabraknac kawalka ktory ma sie do w pewnym sensie do jazdy motocyklem:) za plytke 15zl daje 2 kawalki na probke:) jak ktos z dolnego śląska bedzie na zlocie w rudnej to zapraszam na koncert:) LICZE NA WAS:)

 

 

Pozdrawiam DIBO!

 

Drugi kawałek jest fajny. Ciężki. Fajnie chodzą gitarki. Pierwszy trochę za mało punkowy.

 

Ale generalnie jesteście typową kapelką "motocyklową"?

W sensie: gracie głównie na zlotach, śpiewacie o zapierdalaniu na motongu, cięzkim życiu i obowiązkowo w repertuaże macie jakiś cover Dżemu, typu "Charlej mój" lub "Łiski moja żono"?

 

A ja niestety wrzucę do tej beczki miodu łyżkę dziekciu.

Najsłabszą częścią kapeli według mnie jest wokal. Przydało by się trochę podszkolić.

Ale reszta jak najbardziej rokuje nadzieje :clap:

 

To przypadłość 90% polskich kapel. Nie tylko motocyklowych. Niestety.

 

P.S.

 

Macie już logo? Fajną okładkę na płytę? :bigrazz:

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...