Skocz do zawartości

Miejscówki - Warszawa i okolice


niwy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio naszło mnie na treningi. Skręty, złożenia... technika, ale...

nie wiem gdzie mam ćwiczyć. Jeżdżę po rondach (arkadia, real połczyńska), ale to tylko w nocy bo niema samochodów. Wkurza mnie to. Pytanie do was, czy znacie gdzieś w Warszawie lub w okolicach miejsc do ćwiczeń. Idealnym miejscem była by jakaś lokalna droga, bez krawężników i drzew i gdzie mógłbym pojeździć w dzień. Skręt w obie strony preferowany heh A nie chcę mi się jeździć 5x km tylko po to żeby poskręcać.

 

:notworthy: :crossy: :notworthy:

Pzdr

 

Szukałem sobie miejsca na zumi... i znalazłem TO ciekawe

Edytowane przez niwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod M1 w Markach jest tor gokartowy. Można tam sobie trochę potrenować no ale nie przy 100 ;-) Ale jak tam raz pojeździłem no to opora wyczyszczona do samego rantu... Tylko że dopiero od wieczora...

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod M1 w Markach jest tor gokartowy. Można tam sobie trochę potrenować no ale nie przy 100 ;-) Ale jak tam raz pojeździłem no to opora wyczyszczona do samego rantu... Tylko że dopiero od wieczora...

 

A nie gonia ?

Ja tam pod ikea oponki pozamykalem, ale ten tor tez fajnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w tygodniu o 20 i nikt się nie przyczepiał. Kiedyś tylko jak wieczorem lataliśmy po tych ich uliczkach to tylko ochrona przyjechała że parkujemy moto na ulicy, żeby nie blokować przejazdu, a tak nie mieli nic przeciwko...

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wymagania całkiem nieźle mogą spełniać te oto trasy. W obu przypadkach są to drogi za miastem, z Jelonek raczej 2x, a nie 5x km, ruch niewielki, asfalt dobry (w tym pierwszym przypadku nie na całej długości), zakręty szersze i ciaśniejsze - ogólnie to ciekawie. Drzewa, no cóż, są, traktory nanoszące ziemię na drogę też się zdarzą.

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...3,0.169086&z=13

Aha, i jeszcze taki patent na szybki i sam w sobie ciekawy dojazd tam:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...8,0.169086&z=13

 

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...7,0.169086&z=13

Edytowane przez matzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60km od Wwy w str Lublina jest obwodnica Garwolina. Nowiutenka i winkle we wszystkie strony na zjazdach. Mozna latac w kolko bez problemu.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...