Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do cb ja przerabiałem gościu za 70 zeta coś tam przylutował cb dostawało sygnał i słychać było rozmowy natomiast nie mogłem nic powiedzieć gościu powiedział mi że mam jakiś problem z moim zestawem przymierzam się do kupna nowego z nolana bo taki tez mam kask, a obecny zestaw kupiłem u gościa z Łodzi ludzie go chwalili i podobno działa na goldasach

 

 

 

harbuz co to gruszka i wieszak ? bo nie kumam

Ja natomiast podłączyłem ten wtyk co na fotce z gruchą i zastosowałem przejście na małego jacka kabel podpiąłem do głośników i słyszałem też jakieś szmery w tle i przegłosy angielskich rozmów.Nic nie mogłem powiedzieć bo nie miałem mikrofonu,i nawet nie wiedziałem do którego miejsca kierować głos...hi hi hi... Poirytowany kupiłem kask nolana N43 AIR i blue kit 2 , w tym zestawie jest mikrofon wejścia i wyjścia,oraz słuchawki.Kask rewelacja do potęgi 2, nawet do sześcianu!!!!!! muszę dokupić bluetooth i będzie ok.Kwestie telefonu,rozmów,odtwarzacza mp3 przez głośniki ventury czy kask będę miał z głowy,pozostanie mi radio CB.Ciekaw będzie czy z mikrofonem w kasku będę mógł nadawać w eterze.

 

I pikobello :biggrin: Jak wylegniemy na drogę to będzie Nas widać, słychać i czuć :biggrin:

Chętnię się przyłączę. :) Już widzę te ulice pełne jeżdżących,, foteli,,. :blink:

 

Witam, Witam szanownych venturowcow.

A sprzedałem, wysłałem filtry po południu, pewnie pojutrze dostaniesz, ja niestety ze względów zdrowotnych musiałem sprzedac swoją ventke,

(zamienic na lżejszy egzemplarz) teraz z żalem oglądam ją na zdjęciach, a miałem ją wybitnie wypieszczoną i wyposażoną.

Piękna ,dwukolor i chrom robi wrażenie:)Właśnie takiego bagażnika na kufer tylny w dobrej cenie szukam.

 

Witam, Witam szanownych venturowcow.

A sprzedałem, wysłałem filtry po południu, pewnie pojutrze dostaniesz, ja niestety ze względów zdrowotnych musiałem sprzedac swoją ventke,

(zamienic na lżejszy egzemplarz) teraz z żalem oglądam ją na zdjęciach, a miałem ją wybitnie wypieszczoną i wyposażoną.

Przyślij mi parę fotek moto,chętnie zobaczę. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przed zamówieniem proponuję jeszcze skorzystać z wyszukiwarki, i na wszelki wypadek zapoznać się też z opiniami tych mniej zadowolonych klientów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMANOID widzę że co do kasku to mamy podobny gust ja juz cb mam przestrojone teraz muszę kupić tylko zestaw

 

co do bagażnika to ja też takiego szukam

POLKOM - ŚCIĄGA Z USA ZA OKOŁO 500 ZŁ Z WYSYŁA Z FIRMY BIG BIKE PARTS.

ORYGINALNY YAMAHY KOSZTUJE OKOŁO 460 ZŁ PLUS 90 ZŁ WYSYŁKA PLUS 80 ZŁ CŁO Z PODATKIEM. :banghead: SZOK KILKA RUREK I 4 ŚRUBKI M6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrknijcie do tego gościa i zapytajcie o bagażnik na kufer. Widze, że jest na fotkach

 

http://allegro.pl/ya...2164067747.html

 

 

Piter - super materiał! Fajnie się czyta a fotki rewelacyjne :lalag:

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLKOM - ŚCIĄGA Z USA ZA OKOŁO 500 ZŁ Z WYSYŁA Z FIRMY BIG BIKE PARTS.

ORYGINALNY YAMAHY KOSZTUJE OKOŁO 460 ZŁ PLUS 90 ZŁ WYSYŁKA PLUS 80 ZŁ CŁO Z PODATKIEM. :banghead: SZOK KILKA RUREK I 4 ŚRUBKI M6

 

 

niestety ceny są straszne natomiast zawsze to oryginał i nówka a co do cześci na allegro używek to nasi sprzedający czasami nie są tańsi no i jeżeli masz blisko to możesz zobaczyć co to jest warte, ja osobiście ściągałem kilka rzeczy ze stanów problem zawsze z cłem które trzeba doliczyć

no i niestety nie wszyscy sprzedający wysyłaja do europy

 

wracając do tematu opony co myślicie o michelin commander 2 w cenie 555 zł cena nawet nie tak zła czy ktoś lata na takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Wracam do tematu wycieku chłodziwa. Zdjąłem bak i osłony i oto co znalazłem - na zdjęciach poniżej.

Wyciek jest z prawego przedniego i mniejszy z lewego tylnego cylindra. Nie wiem co to za ustrojstwo jest - gumka z wkładką metalową z gwintem wewnętrznym - o co chodzi i jak to działa? Można to wyjąć (jak?) i wymienić? Czy są jakieś jeszcze może inne sposoby na uszczelnienie? Na trzecim zdjęciu jest wnętrze kapy - mokre kółko powstałe w miejscu styku kapy i tej gumowej hmm uszczelki.

Jeden z tych co to oglądali stwierdził, odpalić zalać płynu i jak się nagrzeje to wyciek sam zniknie ale osobiście to nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań. Czekam na sugestie i pomysły.

post-54668-0-44873600-1330608506_thumb.jpg

post-54668-0-28310000-1330608515_thumb.jpg

post-54668-0-95534600-1330608524_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Artur dzięki. Tylko na jakim zdjęciu? Dzwoniłem do serwisu Yamahy koszt 28pln/szt ale nie ma nawet w Japonii w magazynie :banghead: a ze Stanów będzie szło i szło :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dodałem fotkę. To wycinek ze schematu katalogu części do naszych moto. Nie znam angielskiego ale tyle co zrozumiałem ten czop jest z mosiądzu. Można go wyciągnąć wkręcając tam drugi koniec świecy. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale ten czop jest na wcisk. Za chiny bym tego nowego nie kupował tylko próbował to zdemontować, dotoczyć rowek i wstawić oring wysokotemperaturowy. Lub dotoczyć nowy czop, ciut większy niż jest. Lub go zdemontować i uszczelnić go silikonem lub po prostu zakleić jakimś odpowiednim klejem. Według mnie to szaleństwo kupować taką pierdółkę. Polak potrafi :biggrin:

 

I dodam jeszcze że według mnie jakby silnik dostał temperatury to sądzę że przez całe lato tamtędy by kropelka nie wyleciała. Mocno zziębnięty silnik się obkurczył i lekko rozszczelnił :biggrin:

 

Upewnij się że to jest na wcisk, dorób sobie coś a'la młotek bezwładnościowy

mlotek-bezw%C5%82adnosciowy-6-3kg.jpg

na końcu z gwintem takim jak jest w tym czopie. Jak wkręcisz pręt to łatwo takim młotkiem wybijesz ten czop. Wtedy porobisz fotki wnętrza gniazda czopu i jego samego, wrzucisz na forum i zastanowimy się co dalej. Ale uszczelnić to ustrojstwo to będzie pikuś...Pan Pikuś :laugh:

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...