Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko załatwisz po polsku.Wysyłka do trzech opon to 20€.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam myślę że Korsarz ma rację też mam tą samą serwisówkę

 

problem pojawia się ze sprawdzeniem dokładnym ciśnienia w przodzie przynajmniej ja nie mam takiego ciśnieniomierza (dokładnego)

 

Panowie mam pytanko jakie koszty ponosicie przy regulacji i synchronizacji gaźników tak do porównania chciałem czy ktoś mnie przypadkiem nie naciąga, bo to dużo roboty 4 garki i rozbierania dużo itp tak przynajmniej mechanicy w mojej okolicy mówią

 

260 zl w serwisie

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygid miło mi że filtry trafią do mnie natomiast szkoda że musiłeś sprzedać tak fajny sprzęt niestety ma on 2 wady ciężar i brak wstecznego pamiętam moją pierwszą wyprawe zanim ją wyciągnąłm z garaży i siadłem to ją połóżyłem na ziemi na szcześci enic się nie stało

 

Maniek jak z radiem CB,chodzi w paśmie bez problemu u nas w PL.,czy trzeba nosić do elektronika by musiał np.przestroić czy coś innego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czeka ciebie wydatek, ceny dość podobne.

 

http://www.antag.pl/...0_15/t/1/go.htm

Dobrze policz. http://www.mynetmoto.com//motorradreifen_details.cfm/artikelnr/tepga001085563/bridgestone_150/90_-_15_m/c_tl_74h_g_702.html .Nawet jak dodasz 20€ za przesyłkę to i tak wyjdzie dużo taniej.

 

nawet nieźle z dostawą 570 zeta ok przy kursie 4,2

 

piter stronka bardzo ciekawa trza będzie zakupić tym bardziej że kumpel ciągnie mnie do Grecji a tam 2500 w jedną stronę a moja oponka już prawie łysa

Byłem z zeszłym roku z grupą kolegów m.in. w Grecji.Nie jest tak daleko jeśli lecisz bezpośrednio to wyjdzie ok 1700km.My lecieliśmy przez Chorwację,Czarnogórę,Albanię.Przejechaliśmy przez 12 krajów ok 5000 km.Było nas 12 osób i siedem motocykli.

 

https://picasaweb.google.com/105776194622252019594/Grecja2011

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej Kochanki tu: http://www.moto-gum.pl/ kupowałem oponki (kpl), z rabatem i transportem zapłaciłem w lutym lub marcu 2011 roku, kwotę 1009,- pln.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś przegapiłem? Co nie wejdę na forum to jakieś nowe twarze :biggrin: Wątek się rozkręca, już nie łapię kto kim jest :biggrin:

 

Chciałem sprostować swój poprzedni post w sprawie synchronizacji gaźników. Sprawdziłem cennik i synchronizacja gaźników w serwisie to 250-350 zł. Ja jakimś cudem zapamiętałem tą niższą cenę :biggrin:

http://cyfratech.nazwa.pl/www/wp-content/uploads/2011/06/cennikserwisowy.pdf

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak sobie myślę, czy ktoś pod tego dina od intercomu ma podpiętą gruszkę do cb radio? Nie chce wkładać tych słuchawek do kasku, a jak podkręcę głośność to wszystko fajnie słychać z głośników. Na gruszkę podpiął bym jakiś wieszak i myślę, że będzie super? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek jak z radiem CB,chodzi w paśmie bez problemu u nas w PL.,czy trzeba nosić do elektronika by musiał np.przestroić czy coś innego zrobić.

 

co do cb ja przerabiałem gościu za 70 zeta coś tam przylutował cb dostawało sygnał i słychać było rozmowy natomiast nie mogłem nic powiedzieć gościu powiedział mi że mam jakiś problem z moim zestawem przymierzam się do kupna nowego z nolana bo taki tez mam kask, a obecny zestaw kupiłem u gościa z Łodzi ludzie go chwalili i podobno działa na goldasach

 

Czy ja coś przegapiłem? Co nie wejdę na forum to jakieś nowe twarze :biggrin: Wątek się rozkręca, już nie łapię kto kim jest :biggrin:

 

Chciałem sprostować swój poprzedni post w sprawie synchronizacji gaźników. Sprawdziłem cennik i synchronizacja gaźników w serwisie to 250-350 zł. Ja jakimś cudem zapamiętałem tą niższą cenę :biggrin:

http://cyfratech.naz...ikserwisowy.pdf

 

no to tak jak myslałem facet z którym rozmawiałem chciał 450 i jakoś nie mam do niego zaufania choć ludzie z okolicy go chwalą ale jego warsztat to garaż przy domku i trochę nie wygląda za ciekawie

 

harbuz co to gruszka i wieszak ? bo nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mechanika z Kluczborka, koszty regulacji zapewne do ustalenia, nr tel 792405855.

Co do synchro, to jest to opisane w serwis manualu i z tego co pamietam to nie trzeba nic rozkręcać, tylko wakuometry niezbedne :)

Ja posiadam, ale te za kwote 200 zł sa do dupy, z 4rech wg mnie tylko dwa są wiarygodne, więc do v-ki wystarczaja, ale do V4 juz niebardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Borys było. Leżała na pewno na lewej stronie. Stąd złamana klamka sprzęgła. Wymieniłem. Owiewki też poklejone i ktoś to malował. Nie wygląda to najgorzej. Trzeba się przypatrzeć.

Z tą śrubą to jest tak jak piszesz. Nie mogę jej wkręcić bo jest krzywo.Myślałem, że coś podlewaruję i dam radę.

Jak możesz to podeślij jakiś patent na naprawę.

Teraz idę trochę polatać. Pizga, ale nie mogę się oprzeć. Do później.Pzdr.

Witam

harbuz - ja próbowałem 2 rozwiązań:

1. zdjąłem sakwę, odkręciłem rurkę i próbowałem ją naprostować. Niestety rurka jest cienkościenna i za bardzo uległa moim perswazją i pękła :mad: . Po pospawaniu już nie ryzykowałem drugi raz i wykonałem opcję nr 2

2. otwór w tulejce przez którą przechodzi śruba której nie możesz wkręcić ma rozmiar fi 8,2 . Wykonałem w tulejce gwint M10, rozwierciłem otwór w blasze na fi 11 (najpierw ją sprostowałem ale tylko od zewnętrznej , od wewnętrznej nie było możliwości) kupiłem śrubę nierdzewną kołnierzową M10x30 i wkręciłem bezpośrednio w tulejkę.

 

Jeżeli wybierzesz którąś z opcji zwróć uwagę przy odkręcaniu sakwy na śrubę w ścianie bocznej od strony silnika. W moim moto wygięta rurka podniosła sakwę o jakieś 5 mm i nie mogłem bez perswazji przykręcić tej śruby dlatego wykonałem opcję nr 2 i rurka przysiadła tak że spokojnie przykręciłem sakwę :biggrin:

 

pozdr.i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...