Skocz do zawartości

Zaginął Buldog francuski!! PILNIE PROSZĘ O POMOC!!


lof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałbym każdego gorąco prosić o pomoc jeżeli wie coś w mojej sprawie.

 

Dnia 19.04.2010 wieczorem zaginął z podwórka mój pies, który był dla mnie członkiem rodziny i naprawdę bez namysłu dałbym się okaleczyć poważnie za niego.

 

Piesek jest buldogiem francuskim, ma około 30-40 cm wzrostu, białą łatę na klatce piersiowej oraz bardzo krótki ogonek. Zaginął będąc 5 minut na zamkniętym podwórku co było normalną sytuacją od 2 lat i nic się nie działo - wszystkie furtki zamknięte itd. Właśnie dlatego przypuszczam że został skradziony z powodów mi nieznanych :(

 

Mieszkam w Jaworznie (dzielnica Góra Piasku) - gdyby ktoś wiedział cokolwiek proszę informacje najlepiej pod nr telefonu 782 700 000. Dla znalazcy przewiduję skromną jak za to ile on dla mnie znaczy nagrodę 1000 zł.

"

Poniżej podaję link do strony z opisem zdjęciami i kontaktem:

 

http://www.lyszek.republika.pl/uwaga.htm

 

BARDZO DZIĘKUJĘ za każde wsparcie w tej sprawie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy pisałeś na psich forach?

 

też o tym myślałem - pisałem w portalach utracone.pl oraz zaginionepsy.pl

 

rozwieszam wszędzie ulotki z numerami telefonów i zdjęciem, zgłosiłem sprawę do straży miejskiej oraz policji - istnieje prawdopodobieństwo, że został skradziony. Za chwilę jadę na umówione spotkanie do lokalnej jaworznickiej telewizji i gazety.

 

walczę też sam ze sobą żeby nie wrócić po roku do papierosów :( straszna trauma :(

 

Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie co jeszcze mogę zrobić to chętnie wysłucham.

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myślę, iż ogłoszenie w lokalnej gazecie z podaną wytłuszczonym drukiem kwotą nagrody pomoże...

 

Koniecznie powiadom tez okoliczne schroniska dla zwierząt i gabinety weterynaryjne!

 

pzdr i życzę szybkiego odnalezienia pupila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj koniecznie na wszelkiego rodzaju internetowych aukcjach - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę chociażby "sprzedaż psów", a masz sporo stron z ogłoszeniami, kategoriami, rasami, warto je obserwować.

 

 

Szybkiego odnalezienia :lalag:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesek nie jest 100% rasowy, jest z domowej hodowli, nie ma tatuażu ani rodowodu więc jak ktoś by go zabrał na sprzedaż to dostanie o wiele mniej niż 1000 zł. Jak na rasowego bulldoga francuskiego ma za długie łapy, tzw. piąty pazur i lekkiego zeza (z którym de facto wygląda przeuroczo). W lipcu kończył będzie 2 lata.

 

Dodatkowo martwię się o niego jeszcze bardziej ponieważ jest pokarmowym alergikiem i musi otrzymywać specjalną karmę oraz ma jak wiele psów z krótkimi pyskami czasem problemy z oddychaniem :(

 

dobrze się nim zajmując można wszystko zminimalizować ale jak ktoś tego nie wie to może się źle skończyć...

 

Był do nas strasznie przywiązany - nawet jak się wychodziło do pracy to siedział zadołowany przy drzwiach z mokrymi oczami...

 

... ogólnie to odchodzę od zmysłów pomału - jestem przesadnie chyba emocjonalny w takich kwestiach ale natury nie oszukasz nic na to nie poradzę.. :(

 

bardzo gorąco jeszcze raz wszystkim dziękuję

Edytowane przez lof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilam Twoje info na psie forum,poprosilam o dalsze puszczenie informacji,odwiedz najblizszy bazar gdzie handluja psami,pogadaj z okolicznymi pijaczkami,elementem oni za kilka złotych moga pomóc.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię... nie tracę nadziei bo wraz z nią stracę niesamowicie ogromną cząstkę samego siebie

 

dużo motywacji daje mi wsparcie jakie tutaj otrzymałem - nie wiecie jak wiele to może dla człowieka znaczyć..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lof !

 

Rozważ też możliwość, że pies uciekł sam.Szczególnie gdy nie jest kastrowany mógł np. poczuć sukę w cieczce.

 

Moje bulwy mają niesamowitą zdolność do wynajdywania dziur w płocie i wielokrotnie dawały nogę pomimo, że to suki.

Warto więc dokładnie sprawdzić najbliższą i dalszą okolicę.

Poza tym musisz pojechać osobiście do każdego schroniska w okolicy. Telefon to często za mało ponieważ często w schroniskach nawet nie wiedzą jakie psy mają. Trzeba samemu naocznie się przekonać czy go nie ma w schronisku. Ważny jest czas bo bulwy ze swoją wrażliwą psychiką długo w schroniskach nie przeżywają.

 

Bardzo dobrze zrobiłeś z tym tysiącem nagrody i działaj w dalszym ciągu tak, aby jak najwięcej ludzi się o nim dowiedziało.

 

Odwiedź też dogomanię, forum molosy no i allegro, gratki itp.

Moja lepsza połowa rozpuści wici na forach bulwowych.

 

Bądź dobrej myśli i nie ustawaj w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim zje**em trzeba być żeby ukraść psa...

wiem, jak bardzo można się przywiązać do psa i doskonale rozumiem co przeżywasz.

trzymam kciuki i także mam nadzieję, że psiurek się odnajdzie.

 

p.s. fajki sobie daruj ;)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navaho:

 

Wielkie podziękowania za podpowiedzi. Wszystko co mówisz poczyniłem... porozsyłałem też maile po schroniskach i klinikach. Pomaga mi też kilka osób zajmujących się na co dzień ulotkami dodając tez do standardowego repertuaru moje bezinteresownie.

 

rahu, tomulus:

 

dzięki za słowa otuchy i zrozumienia

 

 

Butterfly, Pawel, Grass, Staszek :

jeszcze raz też dzięki

 

jestem zawsze gotów aby się odwdzięczyć

Edytowane przez lof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...