Skocz do zawartości

Kolejny filmik


rahu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie pojechali po bandzie.

Czy nie przeżyli - można się zastanawiać (nie sugerując się tytułem i komentami pod filmem). Na tego typu portalach zawsze kreują sensację a często jej nie ma. Przynajmniej jeden pokazuje oznaki życia.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :banghead:

 

Czy mi się wydaje czy jezdnia była mokra? Coś nienaturalnie odbijają się światła od jezdni i w ogóle jakoś szaro jest w "plenerze" tam.

 

Poza tym - skoro chcieli pocisnąć taki łuk na takim złożeniu to powinni użyć min.2 pasy i poprawną krzywznę toru jazdy, a jak widać na klipie krzywizna była błędną, cisnęli cały czas po zewnętrznej prawie, linią zbliżoną do kształtu łuku. Czyli...wiedzieli że można kozaczyć na kolanie ale nie wiedzieli jak właściwie jechać po łuku. :biggrin: :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to, że jest mokro miałem na myśli pisząc o braku wyobraźni.

nikt normalny nie dawałby w pi**ę na takiej jezdni (z mokrą farbą w promocji).

co do tego, czy przeżyli to faktycznie - jeden z nich się rusza.

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak koślawo składałem przy pierwszych podejściach do moto. Fakt, że nie na mokrym i z g*wnem w gaciach na samą myśl o głębszym wychyle. Teraz jest już nieco lepiej :bigrazz:

qurim, a ten tu musnął środkowy pas, wiec może wiedział jak powinien pojechać, tylko mu na mokrym nie poszło...

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda to na suchy asfalt tylko takie światło.

Również wygląda na to, że jakby nie zdygał toby przejechał ten łuk. Jakby zdjął gaz i zaczął hamować i go postawiło do pionu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda to na suchy asfalt tylko takie światło.

zwróć uwagę na samochody jadące na dole i ich odbicie w jezdni - na suchym asfalcie odbicia byłoby brak ;-)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...