Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie - naklejki


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej do miejsc wymienionych w postach powyzej w najblizszym czasie.

Ten tydzien mam zawalony, a potem na 2 tyg wybywam, wiec bede dopiero po 22 maja.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Rozliczyłem się w miare z naklejkami, parę osób się nie zgłosiło więc dorzuce kilkaset sztuk na Warszawe

Na pewno trochę będzie miala kolezanka Lubieimbir (To jej profil na forum)

 

Drugą częsc bym rzucił do Oskara ale wyczytałem że gdzies wyjezdza

Oskar, jak mozesz to napisz czy dasz rade rozprowadzić po sklepach jeszcze z 300-400 sztuk.

Jak nie to ktoś inny by wziął

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem na PW. Wyjezdzam na tyg, wiec albo rozwioze po powrocie albo ktos inny by sie tym zajal.

 

Listek robi w salonie motocyklowym, wiec u siebie na pewno by rozdal czesc (poprzednia partia 100 szt juz mu zeszla) a reszta mialaby dogodne miejsce do odbioru.

Tu link do jego profilu: http://forum.motocyklistow.pl/Listek31-m10406.html

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować i naklejki są u mnie do rozdania w ilości detalicznej czyli Honda Plaza ul. Malownicza 29a, 02-272 Warszawa

W dziale motocykli czyli Listek zaprasza na pięterko he he.

Szerokości Listek

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować i naklejki są u mnie do rozdania w ilości detalicznej czyli Honda Plaza ul. Malownicza 29a, 02-272 Warszawa

W dziale motocykli czyli Listek zaprasza na pięterko he he.

Szerokości Listek

 

 

to ja zgłoszę się w piątek/ do zobaczonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym sklepie nie przyjemne opinie od głównej siedziby Metro :D A konkretnie na temat ekspedientki :icon_mrgreen:

 

Chociaż jak tam byłem po zamówione Metro Model 101 to dało się dogadać, i sklep w temacie enduro nieźle wyposażony :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powrocilem i mam nowa partie naklejek od Dominika. Bede sukcesywnie rozwozil po sklepach/pubach/warsztatach/salonach.

Chetnych od dalszej dystrybucji w hurcie i detalu zapraszam do udzielania sie tutaj.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy sa jeszcze jakies naklejki gdzies zabral bym parenascie sztuk dla swej okolicy poprzednio 50 sztuk rozeszlo sie pierunem co bylo widac po miescie :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze naklejeczki, wiec smialo. Okazja jakas sie znajdzie na pewno. Jak nie to moge kiedys zostawic wiecej w 2oo. Jum im dorzucilem kolejna partie, tylko nie wiem na ile bedzie Salami sklonna wydawac wieksze ilosci :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...