Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie - naklejki


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejki bedzie mozna odebrac jutro na akcji w DD w Konstancinie.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...7entry1616257

 

W miare mozliwosci bede sie staral obdarowac wszystkich, ale z gory zaznaczam, ze ilosc jest mniejsza niz zapotrzebowanie, wiec prosze o wyrozumialosc.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach krotkiego podsumowania - naklejek na W-we otrzymalem ok. 800szt.

Poszlo do tej pory:

Moto-akcesoria w Markach (100)

Pub Dwa Koła na Tunelowej (100)

Klub VFR - ppamula (130)

 

Pojdzie jutro:

Honda Plaza - Lisciu (100)

NaRybke + akcje charytatywne - Roberto (100)

Pub i serwis motocyklowy Crank (100)

Forum GS - Irys (50)

 

Pozostałe ok. 120 naklejek idzie (czesiowo juz poszlo) dla indywidualnych osob. W zwiazku z powyzszym, aby kazdy chetny mogl otrzymac naklejeczke bede wydawal mniejsze ilosci pojedynczym osobom.

 

Poniewaz zapotrzebowanie jest duze postaram o sie wieksze ilosci naklejek u "gory".

 

Zachecam tez do wplat na konto (nawet symbolicznych) - jak uzbiera sie okragla sumka jeszcze teraz to bedzie pewnie dodruk naklejek. A kazda naklejeczka zwieksza nasze bezpieczenstwo na drogach. Ponizej przypominam dane do przelewow:

 

Nr konta:

11 1090 2688 0000 0001 1104 2524 (WBK Bank Zachodni)

Nazwa odbiorcy: Tomasz Aftyka

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej danych do wpłaty, np adres to proszę pisać na PW do Aftys6.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscar, jest szansa żebyś odłożył mi 3szt. do odebrania po weekendzie? Miejsce i czas dowolne byle w przyszłym tygodniu, potrzebuję okleić auta w rodzinie, a wyjeżdżam i nie będę mógł pojawić się w DD. Zaznaczam też, że zrzucałem się z Wami na tą edycję i marzę o takiej pięknej, żółtej naklejce :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - po weekendzie bedzie jeszcze mozna odebrac pojedyncze naklejki. Jedynie dystrybucja hurtowa zostanie zakonczona.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w 2oo i dostałem tylko jedną sztukę :buttrock: za co dziękuje. Czy jest szansa na chociaż 9 kolejnych (wcześniej pisałem łącznie o 20, ale rozumiem, że zainteresowanie jest duże)? :notworthy:

Edytowane przez Cezarxxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać, ale z tym rozdawaniem nalepek nieznajomym to byłbym ostrożny.

Nie twierdzę że akurat tu to ma miejsce, bo wiem ze Roberto na jednym "zlocie na rybkę" puści większość itp.

Żeby nie było że nalepki zamiast promocji trafią gdzieś do sprzedaży...

Ja odebrałem 3 sztuki w PolandPosition no i to chyba najlepszy pomysł aby je zostawić po salonach motocyklowych. Jest gwarancja że rozdadzą za free a nie po 5 zł jak w niektórych punktach...

 

:wink:

Edytowane przez Swiety

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać, ale z tym rozdawaniem nalepek nieznajomym to byłbym ostrożny.

Nie twierdzę że akurat tu to ma miejsce, bo wiem ze Roberto na jednym "zlocie na rybkę" puści większość itp.

Ale prawda jest taka że nalepki zamiast promocji, trafiają do różnych punktów w sprzedaży.

Przykład: na ostatnim Motobazarze w Warszawie były po 8 zł. Ja odebrałem 3 sztuki w PolandPosition no i to chyba najlepszy pomysł aby je zostawić po salonach motocyklowych. Jest gwarancja że rozdadzą za free a nie po 5 zł jak w niektórych punktach...

 

:wink:

Ale masz 100 % pewnosc ze to byly te z logiem forum ??

Jak tak to pisz dokładne namiary na miejsca gdzie są sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 100 % nie mam dlatego wycofałem te słowa, bo nie kupilem gdy mi powiedziano 8 zł.

 

Z tego co ja wiem to PolandPosition ma swoje naklejki a ja miałem za mało aby im przekazać.

Bo dostałem tylko 100 sztuk z czego może jeszcze zostało ze 30-40 sztuk.

Każdy jak zabiera to przysięga że na auto naklei albo na motocykl.

Najlepszy był gosciu który przyszedł wziął 4 i powiedział że okleji auta firmowe he he - jest właścicielem firmy he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

czy jest jeszcze szansa na naklejki?? byłbym zainteresowany jakimiś 5-cioma sztukami, pogadałbym z szefem (sam jeździ na moto) i okleilibyśmy samochody służbowe, a jak nie pójdzie na firme to spoko znajde 4 znajomych którzy sobie okleją samochody, jedna oczywiście dla mnie na fure zostanie:) jestem raczej mobilny i mieszkam w Wawie na pradze więc spoko mogę gdzieś podjechać.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...