Skocz do zawartości

Lidl 12.04.10


Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem bieliznę w dwóch lidlach, bo nie było jednego i drugiego w jednym naraz :D Wygląda spoko, zobaczymy ile wytrzyma ;p

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku w 2 lidlach pasy były praktycznie nie ruszone, a byłem po godzinie 20-tej. Także na pasy akurat są szanse jutro ;)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli ktoś chce mogę odstąpić komplet rozmiar L. Dla mnie jest za mały (mierzyłem tylko górę dół nie ruszany). Sprzedam po cenie zakupu plus ewentualne koszty wysyłki. Oferta ważna do 15. Po 15 komplet idzie do zwrotu.

 

pzdr

makzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pokrowiec na moto jest coś wart ? Czy lepiej coś innego kupić.

Ktoś testował te klucze i śrubokręty ? Nie rozpadną się bo jednym mocniejszym dokręceniu ? j.gif

 

Mam ten pokrowiec i jak za te pieniądze jest całkiem całkiem..

Rewelacji nie ma, ale nie powinien się od razu rozlecieć

Są w zestawie sznureczki do ściągania go pod moto i torba żeby go gdzieś upchać

No i wchodzi na GPZta bez składania lusterek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić pasy dla mnie i dla żony - dzisiaj testowałem i muszę przyznać, że jest całkiem wygodny i ciepły.

Chciałem kupić bielizną, ale w żadnych z wałbrzyskich lidli już nie było - a byłem wczoraj w południe!

Kupiłem jeszcze ściereczki do czyszczenia szyby w kasku - 4zł za 10 "sztuk" (Piszę "sztuk" bo to zestawy po dwie ściereczki - jedna "na mokro" druga "na sucho" :P ) Nawet dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechalem wczoraj po 19 po drodze na tarchomin po nerkowca. Kupilem m-ke, za kasami mierze, a tam lipa - za mały :biggrin:

Cale szczeście wbiłem się i zamieniłem - byla ostatnia L-ka i nic więcej. Mógłby być dłuższy, ale daje radę, trzeba bedzie trzymać linię :)

 

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w sosnowieckim Lidlu - obok Plejady - komplecik bielizny XL.

Powiem Wam, że rozmiarówka dzisiaj po południu była jeszcze pełna...

 

Całkiem fajnie wykonane...

Kalesonki leżą aż miło...

A bluzeczka troszkę za bardzo opięta na "brzuszku" a za luźna w "bicepsach" :biggrin:

 

Muszę zbalansować "conieco" :icon_biggrin:

 

Albo po prostu to taki shit krzywo uszyty! :wink:

Edytowane przez Spili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...