Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Thaa Arturze sorki, zwracam honor, nie masz 16 tylko rocznikowe 17 i jesteś już bardzo dużym chłopczykiem.

 

Jesli nie daj boże się rozpiźdisz tym sprzętem to nie bedzie twoja wina lecz tylko i wyłącznie twoich rodziców.

 

I zmień troszkę ton swoich wypowiedzi do innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze -według mnie człowiek dojrzały to osobnik odpowiedzialny za swoje czyny, rozumny itp itd. Można mieć 10 lat i być dojrzałym, a można mieć 110 lat i postępowac jak gówniarz :!: Nie zamierzam Cię pouczać, bo sam doskonały nie jestem, ale pamiętaj, że możesz zrobić sobie i komuś innemu jakieś kuku :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jezdze bez prawka zalozylem juz dawno osobny temat na kilka tygodni przed kupnem 600cc i tam juz wyraziliscie opinie na ten temat to czemu wogole teraz to znowu mowicie nie macie innych tematow ciekawych tylko przejmowanie sie ze ktos jest mlody i jezdzi ? Jak by wyglondalo awaryjne hamowanie ? no jak tak jak to bylo jechalem 250 na a4 i wiecej bym nie pojechal bo sie balem ale bylo zwęzenie wiec szybko zwolnilem i ominolem przeszkode :clap: ale co wy odemnie chcecie kazdy jezdzi jak chce ja nie mowie ze jestem dojzaly itp przecież to będą kpiny bo dojzalym to mozna byc po 30 minimum. Smieszą mnie teksty jak ktos ma 19 czy 21 i mowi do mnie gowniarz bo to przecież istne jaja z 21 latkami to ja siedze na lawce przed blokiem i gadamy caly dzien w pilke gramy a tu jakis mi wyskoczy ze jest dojzaly to az mi sie usmiech na twarzy pojawia. Kazdy powtarza na koniec tgo samo ze jak bym mial wypadek to bedzie to moja wina itp przecież ja to wiem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem rozsądny, mam co prawda szybszy motorek od srada, ale też bałem się odkręcić do samego końca i więcej jak 290 km/h się nie odważyłem :? (a zostało całe 5 km/h :mrgreen: ). Piszesz że bałeś sie więcej niż 250 km/h jakgdyby conajmniej zostało jeszcze pół gazu, a temu motorkowi fabryka daje 250 km/h :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więcej jak 290 km/h się nie odważyłem  :?  (a zostało całe 5 km/h  :mrgreen: ). Piszesz że bałeś sie więcej niż 250 km/h jakgdyby conajmniej zostało jeszcze pół gazu, a temu motorkowi fabryka daje 250 km/h :clap:

Co ty Adas chcesz? :) , zostalo mu jeszcze przynajmniej z 10-20 km/h do "wyciagniecia" :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bardzo lubie jak rodzice kupuja swoim dzieciakom (16-17 i 18 lat ) takie szybkie sprzety - bo bardzo żadko sie zdarza ze potrafią na nich jeździc i szybko kończą ślizgiem - a potem w panice sprzedaja za grosze motocyle bo kochany synuś prawie by sie zabił - juz dwa razy kupowałem sprzeta od takich rodziców - a raz to koleś nawet umowe w szpitalu podpisywał :twisted: .

 

Rozumiem młodzierz ze chce śmigac na szybkich maszynach- bo sam taki byłem - ale ich starych to za hu... ja nie rozumiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh raczej nie mozliwe bo by mnie chyba tam zabili jak mnie lubią - a jak nie to przynajmiej znając uprzejmosc niektorych forumowiczow to by nasłali na mnie policje. Juz mnie adas7 straszyl na gg ze mi zęby wybije i wczoraj jakis gosc w mojim wieku zebym uwazal bo mnie zlapie :clap: Ale zaraszam do mnie na zlot w Jaworznie Party no Rulez w czerwcu chyba 23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh raczej nie mozliwe bo by mnie chyba tam zabili jak mnie lubią - a jak nie to przynajmiej znając uprzejmosc niektorych forumowiczow to by nasłali na mnie policje. Juz mnie adas7 straszyl na gg ze mi zęby wybije i wczoraj jakis gosc w mojim wieku zebym uwazal bo mnie zlapie :clap:   Ale zaraszam do mnie na zlot w Jaworznie Party no Rulez  w czerwcu chyba 23

 

E tam, tak cię straszą dla towjego dobra, cobyś nieosierocił rodzców :mrgreen:

Forumowicze to mili ludzie, fakt piwa by Ci nie dali tylko Tymbark np. ale to też dla twego dobra, alkohol można od osiemnastki. Tak czego nie tkniesz to rozbija się otę magiczną barierę osiemnastu lat.

Nie masz wyboru musisz odczekać te 1,5 roku.

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tak czytam i czytam ta epopeje , a grymas na mojej twarzy rósł i rósł :lol:

Człowieku ile kilometrów przejeździłeś ?? Ile centymetrów brakuje Ci do zamknięcia gumy. Jak dobrze masz opanowany motocykl.?

Jeżeli kupiłeś motocykl którego mocy nie potrafisz wykorzystać w 50% to po co go kupiłeś. Chyba tylko żeby podreperować swoje słabe ego.

Co gorsza, umiejętności dobrej jazdy motocyklem to dopiero połowa. Prawda jest taka, że nasze drogi to po prostu dżungla. Trzeba sobie wyrobić instynkt samozachowawczy, umiejętność obserwowania buraków w puszkach, którzy lada chwila mogą zajechać Ci drogę. Trzeba się spodziewać że za zakrętem może być błoto pozostawione przez ciągnik, lub też błoto i ciągnik.

Włos się jeży na głowie jak piszesz że jeździsz szybko autostradą, a jada po mieście Ci nie odpowiada. Statystycznie każdy będzie miał lub już miał dzwona. Tak więc lepiej mieć takiego dzwona jak Jag na skrzyżowaniu niż przy 250km/h na autostradzie. Pomyśl o tym!

Posłuchaj lepiej starszych ludzi na tym forum, dobrze Ci radzą i nie ma w tym krzty złośliwości ( może troszkę cynizmu ) ale wybacz po prostu nie ma się czym chwalić.

Lepiej odstaw tą 600 , kup jakąś 125 czy 250 naucz się stawiać na gume, zamknij opone , naucz się dobrze jeździć.

Bo te krzyże przy drodzę to tak sobie nie stoja dla ozdoby.

A jeżeli nie będziesz słuchać rad możesz mieć także swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh raczej nie mozliwe bo by mnie chyba tam zabili jak mnie lubią - a jak nie to przynajmiej znając uprzejmosc niektorych forumowiczow to by nasłali na mnie policje.

Chłopie :!: Rozluźnij pośladki i nie panikuj. Nikt cię nie zabije, a jedyną policją jaką możemy na ciebie nasłać jest Bern :mrgreen: . Pablo dobrze gada - jedź na tor pościgać się z chłopakami, niekoniecznie po to, żeby pokazać wszystkim tył swojego motocykla, ale ĆWICZYĆ :!: . 250 kaemha na torze jest dużo bezpieczniejsze niż na jakiejkolwiek (choćby najlepszej) drodze. Jeżeli już masz SRAD-a (a nie masz prawka) to ucz się tam, gdzie jest to bezpieczne.

 

PS

O kulturze osobistej też można pogadać bez walenia po mordzie i bluzgania :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...